Cpt.Dave Creative Commons License 2010.10.14 0 0 6266
Makláriaknak kell majd átszállni, ehhez fel kell utazniuk az egyik személlyel füzesabonyba és ott átszállni. Én örülök neki hogy megállás nélkül fog menni abonyig a gyors. Főleg andornakon volt felesleges a megállás. Az igazi 16:17es gyors volt ilyen ami nem állt meg csak Makláron. Én a keresztektől tartok, bár elvileg az egri gyorsok mindíg is pontosak voltak csak az IC miatt csúsztak el, de ez most nem lesz. Mondjuk nem sok menetrendi tartaléka lesz a gyorsoknak sebeseknek, de szerintem tartható a maklári kereszt mondjuk ha várni kell valamelyiknek akkor jogos a felháborodás hogy miért nem áll meg, főleg ha a pesti fut be előbb mert annak a jelzője pont a peron végén van így olyan mintha megállás céljából állt volna meg. Én kitoltam Füzesabonyba keresztet ott már ilyen akadály nincs. A füzesgyarmatinak örülök, tesómnak is reklámozom, mert ő Debrecenbe tanul, mondjuk eddig is inkább vonatozott, mert barátnője meg füzesabonyi, de ha bejön a gyarmati személy akkor csörgős inga, dezső biztos fog forogni. Nem tartom kizártnak hogy MD-t is beforgassanak bár annak üzembiztonsága miatt játszani ekkora távon, de az biztos nagy fotótéma lehetne. :) 3 éve volt utoljára MD menetrend szerint Egerben. :)
Előzmény: robcso83 (6265)