.ETNA. Creative Commons License 2010.10.14 0 0 1306
Tényleg írtam már:-)))) az Avas közelében, Hejőcsabán lakunk... Éppen tegnap voltam az avasi Spar boltban egy akciós termék miatt. Sajnálom, hogy nem jött össze a vásárlás, meglehetősen nagy most az ingatlanpiaci pangás, sokan félnek a hiteltől, bankok nélkül viszont kevesen tudják megoldani:-( De majd a következő, már vásárló lesz!

A Trexannak is van - központi idegrendszeri - hatása, lehet, hogy ez a memóriát is befolyásolja? Én is elfelejtek néha ezt+azt, pedig korábban tényleg híresen jó memóriám volt, bár most is inkább a rövid távúval van gond, pl. hová tettem azt a fránya ollót... és a végén kb. negyed óra múlva, megtalálom a fürdőszobában. De vajon mit keres ott és ki vitte oda? Hát persze, hogy én - véletlenül:-))

Bár egyszer a férjem a hűtőbe tette a pohár kávéját a mikró helyett és ő nem is szed semmilyen gyógyszer:-)

Ha kinézek az erkélyen ezt látom jobbra, illetve balra... lehet, hogy már egyszer beszúrtam ezt a két fotót? Valami rémlik... bár lehet, hogy nem ebbe a topikba :-DD



Előzmény: ovics (1305)