lion90 Creative Commons License 2010.10.01 0 1 9678

Íme a folytatás, de örülnék, ha mások is írnának hasonló élményeikről!

 

Észrevettem, hogy Szabolcsnak egy világos törölköző van begyűrve a párnája alá. Sejtettem, hogy mi célból. Erről hamar meg is győződtem, amikor egyik éjjel láttam, hogy mozog a takarója. Nem sokkal utána kiment a WC-re, és ekkor gyorsan kivettem a párnája alól. Totál friss spermába nyúltam. Utána mentem, mintha nekem is akkor kellett volna pisilnem. Amikor a WC-re értem, már kifelé jött. Megkérdeztem, nem jön-e vissza egy hokira. Meglepődtem az őszinte válaszán: „Az előbb vertem ki odabent a szobában.” Akaratlanul is rápillantottam az alsójára, mely teljesen száraz volt. „Nem, nem ide, hanem egy törölközőbe.” – felelte. „Megvársz, míg gyorsan pisilek egyet?” - kérdeztem. Nemcsak megvárt, hanem még nézett is. A végén alaposan leráztam, hátha kedvet kap. És bár nemet mondott a hokira, azért láttam, hogy egyre dudorodik a gatyája. Végül csak elővette, mert már szűknek bizonyult. Éjszaka volt, semmi mozgás az emeletünkön. Egymással szemben álltunk, miközben húzogattuk a dákót. „Hová lőhetem?” - kérdeztem tőle. „Akárhová, csak ne a gatyámra!” - felelte. A combjára ment a nagy része, majd megengedte, hogy kézzel elkenjem rajta. Ő ügyesebben célzott, egy csepp sem jutott a földre. Én azonban úgy kentem el a combomon, hogy az alsómra is jutott belőle. A végén Szabolcs gondosan meg akarta törölni WC-papírral, mielőtt eltenné a gatyájába. Annyira magamon kívül voltam a gyönyörtől, hogy megmarkoltam a dákóját, és beletöröltem az én fehér alsómba. Minden porcikám bizsergett. A dákóm továbbra is ágaskodott, egy cseppet sem akart csökkenni a merevedésem. Néztem egy darabig a szép tiszta alsóját, illetve az én gecis gatyámat, majd visszajöttünk a szobába. Mielőtt elaludtam, még egyszer elélveztem. Zsolti pedig aludt nyugodtan, az egészből semmit nem vett észre.

Előzmény: maxtiznék (9675)