Kukac az almaban Creative Commons License 2010.09.22 0 1 9661
Kollegium, bazar, hammam 1

 

 

Masodeves egyetemista koromban, mivel a szuloi haz szigora mar nagyon nyomasztoan hatott ram, ugy dontottem, megprobalok elcsipni egy kulfoldi osztondijat. Mivel az allando bulizas es fiuzas miatt a tanulmanyokra nem jutott tul sok idom, az evfolyam kozepmezonyebe tartoztam. Talan valami tehetsegem is volt, de ez nem volt eleg az egesz eves logas ellensulyozasara a nehany hetes vizsgaidoszaki magolas alatt.

Bementem tehat az osztondijbizottsagra, ahol eleg hamar megertettek velem, hogy semmi jora nem szamithatok. A rendszervaltas utani elso evekben jartunk, nemileg cinikusan megjegyeztek, hogy talan Mozkvaban, Szofiaban vagy Tiranaban lesz majd hely szamomra.

 

Le is tettem a dologrol, a nyari szunetet szokas szerint a punkosdi strandon valo ismerkedessel es kurvalkodassal  (nem a szo szoros ertelmeben J ) toltottem. Szeptember elso napjaiban megcsorrent a telefononk otthon, a Dekani Hivatalbol kerestek. Anyam, aki aggodva kovette egyetemi karrierement, remegve adta at a kagylot.

 

A meglepoen kedves ugyintezo kozolte velem, hogy az Osztondijbizottsag erdekesnek talalta palyazatomat, es kivetelesen, atlagos tanulmanyi eredmenyeim ellenere nekem itelt egy haromeves kulfoldi osztondijat.

 

-Tirana vagy Szofia, kerdeztem nemileg gunyos hangon.

-Nem fiatalember, Damaszkuszba mehet.

- ??????  Nem tudom, hogy emlitettem-e, de  angolul es nemetul beszelek.

- Nem gond, az elso evet intenziv nyeltanulassal toltheti.

 

Egy het gondolkozasi idom volt. Villamgyorsan korbekerdeztem mindenkit, akit csak ismertem. A velemenyek egybehangzoak voltak : a kaja nem jo, a kollegium borzaszto, csajok sehol, raadasul jo lesz vigyazni mert « ezek mind buzik »…

Ennel jobb ajanlolevelet nem is adhattak volna. A het lejarta elott bementem megerositenbi kiutazasi szandekomat, es a szukseges orvosi es egyeb papirok gyors elintezese utan oktober elsejen mar a damaszkuszi repteren voltam.

 

A kollegium valoban eleg lerobbant volt, bar nagyon kellemes, zold negyedben allt. Nem voltak egyagyas szobak, a diakokat szakteruletek szerint osztottak el, valamifele tutori rendszert imitalva, ahol minden ujonnan erkezore egy felsobbeves senior diak jutott.

 

Kitoltottem minden papirt, majd a protan kapott kulcs birtokaban borondeimmel felcaplattam a szobamba. Ott egy korulbelul 25-26 eves, nem tul magas, de kisse szeles, kemeny arcvonasokkal megaldott fiu fogadott. Meglepetesemre tort magyarsaggal frodult hozzam:

 

-Szoval te vagy az a hires Tomi

Miert?

- Mikor hallottam, hogy megint lesz magyarunk, rogton kertem, hogy hozzam osszak be

- ???

- Az elododdel, Sanyival, nagyon jol kijottunk

- Nagyon orulok, remelem, hogy ez most semù lesz maskepp.

- Az csak rajtad fog mulni.

 

Villamgyorsan sorolni kezdte a rendszabalyokat: lampaoltas, hangos zene, csajok tilalma a kollegium teljes teruleten. Ez utobbit tobbszor is hangsullyosan elismetelte, mintegy tesztelve reakciomat.

- Baratnod van odahaza?

- Nincs

- Akkor itt sem lesz. Eloszor is mert kuloldi vagy, masodszor, mert nem lesz hova vined, harmadszor pedig.... nem lesz ra szukseged.

- Miert, annyit kell majd melozni?

- Mondjuk.

 

Eleg autoriter modon viselkedett, megmutatta szekrenyemet, es mintha felugyelni akarna, vegignezte, hogyan bontom ki borondjeimet es pakolom be cuccaimat  a polcokra.

Mivel eddig mindig egyedul laktam szobamban, nemileg zavart voltam, alsogatyaimat egy nejlonzacsiban hagyva gyomoszoltem be a szekrenybe.

 

- Nicsak, csak nem rejtegetsz valamit?

- Nem, de ezek a fehernemuim, nem szoktam oket kozszemlere tenni (ez akkora hazugsag volt, hogy meg ma is belevorosodok)

- Nem lesz kozszemle, csak en fogom oket megnezni.

- Minek, ugyanolyanok, mint barhol mashol a vilagon.

- Nezd, Sanyi is megmutatta oket,n es nem banta meg....

Beleturt a najlonzacskoba es egyenkent eloszedte gatyaimat. Az elejen meg nem volt gond, a tetejen a teli gatyak voltak, jo nagypapas stilusban, ezeket lebiggyesztett ajkkal csocsalta. Majd jottek a lycras jol simulo kis boxerek, vegul nehany tangaval zarult a kollekcio.

Teljesen bevorosodtem, labaim remegtek, leultem az agyra.

- OK, azt hiszem mindent lattam. Nem tudom, hogy Tominak hivlak e majd, vagy Sanyi kettonek.

 

Elem lepett, kezet a tarkomra helyezte es orromat a farmernadragja duzzanatahoz nyomta. Alig kaptam levegot. Annyira be voltam rezelve, hogy tiltakozni se mertem. Rogton atlatott a szitan, pedig eltokelt szandekom volt, hogy a kollegiumban semmi ilyen ugyem nem lesz, mert sosem lehet tudni, hogy mi lesz a vege.

 

Ovet kioldota, es a nadragjat terdig leeresztette. Nem igazan volt sportos alkata, egy kicsit mar hasasodott, es a gatyaja feletti reszt suru, sotetbarna bozont boritotta. Nem volt a tipusom.

Ellenben gatyaja domborulata meggyozott az egyuttmukodes elonyeirol. Orromat nekinyomta agyekanak. Valami nehez, keleties parfum illata aradt belole, es a nadragon keresztul egyertelmuen kivehetoek voltak egy meretes himtag korvonalai.

 

- Ha ugy szopsz, mint Sanyi, nem lesz bajod.

Ajkammal maszszirozni kesdtem elobb herezasckoit majd farkat. Nem kellet husz masodperc es a makk vege kikandikalt a  gatyabol.

Lehoztam farmeret, majd alsogatyajat es nekilattam a munkanak.

 

Gyonyoru, nem tul hosszu, de nagyon formas es eleg vastag farka volt, termeszetesen korulmetelt. Eletem elso metelt farka volt ez, erdeklodessel szemleltem es nyelvem vegigsiklott a makk alati reszen. Felsohajtott.

 

Vegyed be es szopjad ki!

Ajkaimmal korbezartam a makkot s lassan beengedtem a szamba. Ket kezemre kaptam a tovet, de ezt nem engedte, lefejtette rola markomat, kezeimet hatam moge zarta.

- Ne tapogasd, csak szopjad! En igy szeretem.

Alig jottem bele a szopasba, kb ket perc utan ereztem, hogy teste megfeszul, ket kezevel megtamasztotta fejemt, melyen szamba, majd torkomba hatolt, utemesen baszni kezdte szamat, majd melybol jovo horgessel elelvezett. Mindent lenyeltem, nem is volt mas valasztasom, mert farkat benntartotta  a szamban.

- Megsem foglak Sanyi kettonek hivni, sokkal jobban szopsz. Maradhatsz Tomi.

 

Arcomon nemi csalodast tukrozodhetett, mert hozzatette:

-Persze most azt gondolod, igaz a legenda, miszerint az arabok gyorslovetuek. De ne aggodj. Eloszor is tul jol szopsz. Sanyikat neha tiz percig is kellett szopatnom, mire elelveztem, klatom ez veled joval gyorsabb lesz. De csak az elso geci jon ilyen hamar. Majd beletanulsz akepletbe: 1+1+1+1.

- Ez mi?

- Egyszeru: egy gyors szopas, hogy konnyitsek magamon. Majd egy lassu szopas, hogy elvezzem a kis kocsog szadat, de gecit nem kapsz, hanem jol megbaszlak utana es vagy a seggedbe, vagy a szadba elvezek. Vegul a negyedik, levezeto szopas. Ez mar jo hosszu lesz, minden cseppert meg kell majd dolgoznod, ezzel halalod majd meg, hogy ketszer gecit adtam neked es szetkurtam a lukadat.

- Aha ertem, persze jobb lett volna ha engem is megkerdezel, mit szeretek.

- Tok mindegy, de ahogy latom, ha rajtad mulik, az egesz szorzotablat vegigbaszhatnam rajtad.

Most pedig menj, furodj meg, nem foglak igy izzadtan megdugni.

 

Igy telt elso feloram Damaszkuszban, de ekkor meg nem sejtettem, hogy ez csak (a szo minden ertelmeben) elojatek volt mindahhoz ami meg ram vart.