CelikZsike Creative Commons License 2010.09.18 0 0 135

Adjon Isten Jo NAPot Kedves Magyarok!

 

Segitsegeteket kerem.

Nehäny napja erkeztünk ferjemmel Nemetorszägba. Abban a szerencses helyzetben vagyunk, hogy ferjem csalädjänäl lakhatunk. Nyilvän a vegtelensegig nem "nyaralhatunk", sürgösen munkät kell talälnom. (legelöször nekem, mert a ferjem nem magyar ällampolgär :))

Jelenleg Brühl-ben vagyunk, (kisväros Köln es Bonn között) itt nemigen talältam munkät.

Leginkäbb "egyszemelyes" boltocskäk vannak.

Tehät az egyik keresem, ha tudtok egy jol fizetö munkät, :) feltetlenül ertesitsetek.

Mihez ertek?

kereskedelmibe järtam, van eladoi gyakorlatom. (ekszer, ajändek, keleti füszer)

tanultam lakberendezest,                                                                                                                                      dolgoztam dolgoztam dekoratörkent, kirakatrendezökent, van gyakorlatom "szita"keszitesben is,

szereztem gyakorlatot szociälis területen häzigondozokent, illetve mozgasserült gyerekeket tämogato alapitvänynäl voltam segitö,-szervezö,-kapcsolattarto munkatärs.

Aztan vannak szerelmetes, spirituälis foglalkozäsaim:

tänctanito; tartottam spec. foglalkozäsokat down-os felnötteknek, psychotherapias nappali szanatoriumban, täncoltam "kicsikkel", es "nagyokkal", korhatär nelkül.

Van kepesitesem es termeszetesen gyakorlatom: gyogyitokent, energetikai kezelesekre, kineziologia, beszelgetesteräpia,- telefonos lelkisegelyszolgalat....

Illetve csodaszep szemelyreszolo mandaläkat is keszitek..... az igazat megvallva ezeket szeretem leginkäbb "dolgozni"....... :) 

... hät, ilyesmi.... :)

ami a legfontosabb, hogy bär tanultam a nemet nyelvet, de mivel nem hasznältam, ezert most ujra kell tanulnom. nagyon igyekszem, es ugytünik jol is haladok... ja, es mär eleg öreg is vagyok.... 42.... :)

a mäsik, hogy szivesen talälkoznänk magyarokkal, a viläg ezen reszen... :)   

... mära ennyi voltam,  elöre is köszönöm a segitsegeteket, minden jot Nektek...