zszsuzs Creative Commons License 2010.09.17 0 0 3021

Sziasztok!

 

Hát gyerekek, emberek, KÁR LETT VOLNA KIHAGYNOM A MAI NAPOT!!!

Nagyon jó volt, komolyan, annak ellenére mondom, hogy nagy valószínűséggel tényleg nem sikerült, de sebaj, nagyon jó volt!

A 209-es teremben volt a szóbelim 10 óra előtt, két nagyon szimpatikus tanárral, az egyik fiatal nő volt, a másik egy idősebb úr. A tanárnő vitte a szót, nagyon-nagyon sokat segített, ha látta, hogy valami nem megy, például a szitunál, akkor kérdésekkel segített, szóval, ha most nem sikerült, akkor imádkozom, hogy legközelebb is hozzájuk kerüljek! :D A kép leírásnál a tanár úr segített, érthetően, de számomra kicsit gyorsan beszélt, szinte a számba adta, hogy mit kéne mondanom. :D A szitunál a tanárnő volt a "társam", tényleg nagyon sokat segített, illetve a bemelegítő beszélgetésben is ő volt aki a szószóló volt. Belefutottam egy kérdésébe, de azt hiszem sikerült kivágnom magam, mert mondtam, hogy jövő héten lesz a lányom 9 éves, ő meg megkérdezte, hogy hogyan fogjuk ünnepelni. Mondtam, hogy nem tudom, mert ezen még nem gondolkoztunk. :D :D És ez igaz is, szegény kiscsajom.... ráadásul aznap meg a fősulin fogok vizsgázni, jó kis szülinap. ;) :(

 

Szóval, a szóbelimre végülis 28 pontot kaptam, nagyon büszke vagyok rá, annak ellenére, hogy tudom ez nagyon nem elég!!! Persze, hacsak a labor.... meglátjuk, bármi lehet, mert ott írtam ám én mindent, amit csak értettem, a javító tanár meg csak győzze kisilabizálni! :D :) A 60-as szöveg volt, ami a Nemzetközi Ifjúsági Találkozóról szólt, hol volt, mikor, milyen programok vannak, mi van a ház körül, hol található a ház, milyen érzéseik vannak a résztvevőknek, az önellátók hogyan tudnak résztvenni a rendezvényen, milyen programokkal segítik a helyi szervezők a programot. Azt hiszem ennyi kérdés volt, több nem jut eszembe. Hát nekem 14 pont kéne, hogy sikeres legyen a vizsgám, ennek nagyon kicsi a valószínűsége, viszont nem lehetetlen, majd pár hét múlva kiderül!

 

Viszont az írásbelibe beleadok apait-anyait holnap, mert annak SIKERÜLNIE KELL!!! Szótárt használhatok, nyelvtant nagyjából tudom, szóval.... Nekem ma a szavakkal gyűlt meg a bajom. Nyelvhelyességre 10-ből 6 pontot kaptam. :D

Előzmény: Gitta80 (3020)