joc069 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 2617
Üdv Mindenkinek!Tegnap óta egy kombi C5 boldog tulajdonosa vagyok!
Eszembe nem jutott hogy citroent vásároljak, egész más típusokat kerestem, de anyagi lehetőségeim és az általam keresett autótípusok, annnnnnnyira ócska állapotban voltak, hogy úgy éreztem ha bármelyiket megvenném a gatyám is rájuk menne. És akkor.... betévedtem egy használtautó kereskedésbe, és véletlenül megpillantottam....nézegettem..."milyen jól néz ki kívülről".....aztán belülről.....Alul...Felül... Szépen jár a motorja sehol egy rozsda, horpadás karcolás.. próbaút....szóval nem találtam rajt hibát. Tényleg nagyon szép kívül-belül. Megvettem.
Nagggyon tetszik! Egy apró hibája van a csomagtér ajtón (kombi) nyitni lehet (lehetne) az üveges részt külön. de sajnos nem csinál semmit, a microkapcsolót hallom kattanni de nem reagál. Azt gyanítom, hogy az ajtónál lévő kábeleknél megtört valamelyik szál. két helyen látok kábeleket bemenni a bal oldalon ami hozzáférhető kábelköteg megnéztem de nem találtam hibát. A bal oldali ajtózsanérban is mennek kábelek de nem tudom, hogy férhetnék hozzá. Ha tudja valaki, hogy hol mennek esetleg milyen színűek a micrókapcsoló vezetékei kérem segítsen!