peterch Creative Commons License 2010.08.12 0 0 46756
Szia!

Sajnos nem ertek veled egyet!
Visszacsapobol femsziveset kell hasznalni es nem gumis/rugossat,mert az a forroviz hatasara deformalodhat is. A csapok allasarol meg csak annyit, hogy a csaladban lehet,hogy Te megjegyzed, de a csalad tobbi tagja nem biztos, hogy erdeklodessel kiseri a magyarazatodat es meg is jegyzi. Sajat peldambol tudom, hogy a hazunk rendszeret mar elmagyaraztam a ket fiamnak es a paromnak tobbszor is, de szerintem ha eltunnek egy evre es valami problema volna, biztosan nem tudnak, hogy mit hol ellenorizzenek.
Ezert kell a rendszert ugy kiepiteni, hogy minimalis legyen a beavatkozas lehetosege. Mindig legyen tartalek hoforras, ami kifuti a hazat. Nalam a sorrend -5C fokig klima, aztan a gazkazan. Ha mind ketto leall, akkor a tarolo futopatronja biztositja a meleget, ha nincs villany, indul a dieselaggregator. Futesrasegitesre es HMV keszitesre meg pluszban ott van a napkoli. A szelloztetest meg a rekuperatoros szellozteto vegzi. Mindehhez minimalis hozzaertes kell, mert par nyomogombot kell csak tudni kezelni. Megis mindig azon imadkozom, hogy ne legyen semmi problema, mig nem vagyok otthon.

Udv , Peter.
Előzmény: babarucu (46754)