gé.jé. Creative Commons License 2010.08.06 0 0 4042
Én azt mondanám hogy soha ne add fel.Nem is tudod kiverni ezt soha a fejedből bárhogy is akarod.Nekem sem sikerült.Én is kerestem a magyarázatot arra hogy miként lehetséges az hogy miközben szeretem a feleségem,mégis az jár a fejemben,hogy milyen jó lenne ha más pasi dugná.
Az első félmegoldás az volt amikor rávettem egy vibrátorra.Nem részletezem de nagyon beindult tőle.(tudod milyen az mikor nagyon gerjed egy nő).Szóval abban az időszakban rákérdeztem,hogy mit szólna egy igazihoz de teljesen elutasító volt.Évek teltek el és az életünk egy olyan szakaszba jutott amikor(az én hibámból)válságba került a házasságunk.Akkor pont külföldön voltam és hosszú telefonok és főleg még hosszabb levelezésben mindent kimondtunk amit addig soha nem mertünk volna.Én is hosszan leírtam a vágyaimat.Nem untatlak tovább a lényeg,hogy azt mondta egyszer kipróbáljuk.Kicsit nehezen indult a gátlások miatt de ma már azt mondja,hogy kezdhettük volna előbb mikor még fiatalabbak voltunk.
Még egyszer mondom hogy szeretem a feleségem és ő is engem.Ezért is vagyunk még 25 éve együtt és nem kényszerből.Már nem keresek racionális magyarázatokat a vágyaimra csak élvezem,de nagyon,hogy végre megvalósult.
Előzmény: impossiblemission (4041)