babarucu Creative Commons License 2010.08.05 0 0 46577

bocs az offért most utoljára sokan nem vették amit írtam

idejön hozzám egy ember kell neki pl egy 600*1000-es radiátor= féktárcsa

telefonálok a bótba mennyi az annyi

dunaferr 20e                                    szerelő belép bárdi, unix stb rendszerbe

voogel 21e                                       qh 13e

purmo ezeket nem használom         textar 17e

star     a minőségük miatt                brendo19e...stb stb

de ha az kell akkor az lesz               ha nem tetszik az ár megnézem a neten de kb

 ha jó az ár megrendeltetem            ugyanannyi az ár mindenhol ha megrendelem

ha megjön elmegyek, vagy elmegy   a netem + postaköltség 20e alatt, de nincs gari

a megrendelő a boltba                      a szerelőtől ha idő előtt megdöglik

                                                         ha a szerelő rendeli 30-40% amit visszakap az

ha nem jó az ár a neten tud             anyagárból, "gombnyomásra"

nézelődni pár % az eltérés               itt automatice gurulnak a pénzek

nincs 10-20-...stb % a zsebbe            az esetemnél kb 40rugó ból 12e ez a másik

tehát elmegyek elméssz a                 tüzépes beszerzésnél majd másfél féktárcsa 

boltba vagy megrendelem a neten    radiátorba mérve 2 helyett majdnem 3 lehetne

nincs X% lehetek akárki (szerelő)

nem boltos!

 

és a legfontosabb, ha a szerelő, ha én rendelem a bárdinál neten, tehát eggyezik a forrás, a képernyőn ugyanazt az árat látjuk szerelőnél is, itthon is

autószerelőnek ha ő rendeli 30% visszajár

 

a vizesbolt rendszerében nézem én, vagy a megrendelő, itt is ugyanazt látjuk, ha ő ha én rendelem el kell menni érte, esetleg kihozzák ha nagy a cucc.

de nem kapunk vissza 30%-ot vagy akármennyit

 

félreértések elkerülése végett itt nem arról van szó mennyi lóvét kap az autószerelő

hanem arról, hogy kvasok pénzt magyarul kidobok az ablakon!! arról nem is beszélve, hogy akkor most valójában mennyi a féktárcsa? 2-3ezer forint vagy még annyi se, és ez bármilyen autóval kapcsolatos cuccra igaz