Duzzadó Makk Creative Commons License 2010.07.26 0 0 163
Engem szintén fel tudnak izgatni a ronda nők is. Gyakran szoktam lógó lufimellű vagy nagyon kis csöcsű, kirívóan előnytelen fejű (pufókan tokás vagy halálfejszerű, kapafogú vagy foghíjas, túl nagy orrú, dülledt szemű, hámló vagy pattanásos arcbőrű, lefittyedő szájú) hájtól rengő seggű vagy csontvázfenekű, anyajegyekkel teli, ugyanakkor fehér bőrű vagy agyonszoláriumozott, agyonpiált, agyonbagózott (tehát korán elöregedett, megráncosodott) bőrű, úszógumis, hízási csíkos derekú, vastag bokájú, a szűk nadrágból előbuggyanó hasú csajoknak is szexuális ajánlatot tenni. Illetve az ilyen lányok alkalmi felkínálkozását sem utasítom vissza. Mert tőlük is bekeményedik a faszom.

Mondjuk én is egy ronda, hájas, sörhasú kopaszodó, harmincas pasi vagyok, aki igazán dögös nőstényt úgyis csak pénzért kaphat, akkor pedig miért finnyáskodjak, mire legyek annyira igényes? Örülök, hogy a csajszi néhány órás (vagy maximum egy-két napos) ismeretség után engedi, hogy a dagadt testemmel rámásszak és élvezkedhessek rajta. Egy ilyen lány szájában vagy pinájában ugyanolyan jól el lehet élvezni. Sőt, némelyik egész hálás, hogy végre őt is tisztességesen kinyalja és megbassza valaki, így alázatosan és szorgosan teszi, amit kérsz. Amivel sokszor nagyobb orgazmushoz juttat, mint egy sokkal dögösebb nő.
Előzmény: Nándi91 (159)