-Mooo- Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40139
Szia!

Rég szóltam már hozzá, de neked talán tudok segíteni.

Először is ha holnap mész már aludnod kellene. (nekem azért nem sikerült elsőre mert kb. 4-5 óra alvás után mentem)

Úgy emlékszem PÁV II.-re mész. Lesz négy feladat a gép előtt, majd egy csomó kérdés, talán 300 (még mindig a gép előtt)

Nekem a következő feladatok voltak:
- megfigyelőképesség (rövid ideig egy közlekedési helyzetet mutatnak majd három kérdés hogy mit láttál) Pl. milyen volt az út burkolata stb. stb.

- monotonitás (lesz négy ábra és egy ötödik ami folyton változik jobb és bal gombokat kell nyomkodni attól függően, hogy a változó ábra megegyezik e valamelyikkel a négy fix ábra közül) Fontos folyamatos ütemes válaszadás, ne feledd monotonitást vizsgálnak. Pár hiba még nem a világ ne legyél ideges és ne ess kétségbe csak nyomd a gombot :) ez 7 percig tart de legalább egy órának tűnik.

- mozgáskoordináció (sokgombosnak szokták becézni) itt is el kell kapni a ritmust.

- az utolsón nem tudom mit vizsgáltak egy fehér pontot kell az úton tartani.

A 300 kérdés után jön a pszichológus.
Nála a mintapolgárt kell előadni. Feltesz egy csomó kérdést a családodról, életkörülményeidről, mióta dolgozol, hol (évre pontosan), hogy volt e már valamilyen baleseted (a helyes válasz nem volt) (én itt szúrtam el)
Mutatni fog képeket szimpatikus és unszimpatikus alakokat kell kiválasztani.

Nekem kb. ennyi volt.