deps Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40138

szerény véleményem szerint a magyarok nem integetnek egymásnak, vagy egy kevéske......

 

én az első fél évben majd kiestem az ablakon, ha megláttam egy céges kollégát, majdnem így viszonozta.....

telltek múltak a hónapok, s mint volt naposcsibe-verebestranszos kaptam a magánzóktól, hogy miért nem köszönünk nekik..... majdnem felrobbantam, de aztán finoman közöltem, hogy minket mindenki lát, de én egy feliratmentes szerelvényt, honnan a francból ismerném meg???? hiába nézem a rendszámokat, nem fogok mindíg a szembejövő kocsik rendszámát nézni....

 

kettő:

személyautó-furgon: személyautóknak elvből soha nem, ha csak ő nem integet.... furgonos is ritka, bár én hülye mindíg villatok a furgonosnak, de ők nagyon ritkán viszonozzák.....

 

erről ennyit! jah már a volt kollégáim is az elmúlt fél évben aligalig köszöngettek.....

 

kimúlik ez is már..... csak meg kell nézni, hogy minden náció egymásmellé áll a parkolókban, de érdekes módon a magyar inkább a sarokba áll, mind ahánan vannak annyi felé.....

problémát nem csinálok belőle, kempingkor indíg végigjártam a parkolót, s ha magyart láttam odaköszöntem.....

 

kollegalitás????? vki kikéri magának, hogy kollégának szólítom.....

 

namindegy!

Előzmény: Gasolin (40134)