repcsepista Creative Commons License 2010.07.16 0 0 688

Sziha de ne pipa, jo jo jojojojojojojjjjjj....jósok?

 Mikor megtanultam az inglist, rögtön ing, de lisen? -magyar értelmezéssel, igy fonetekusan mondtam a szavakat, meg magyar - értelem - logika allá festéssel... senki se érthette, de értették, csak ez nem inglis, meg inglis, de mi nem igy spriccelünk....

 Say szolj, halleluhahahahahaaaaaa.....nos ime amit akartam volna, ami ha van akarat-karral, garral, na csak az a moöüccorogtató erő van, ami a HUN - GOD? Trudom észbontó, de mindent le tudsz forditani, kivéve a szemita nyelveket, de ott is az akkádok, próbálták, hogy az özönviz ellőtteik, ne értsének 1 krükköt, az ü fensőbb rendüséggükküküküküküüüüü...üü Uuuuuuu.... 

 Ami érdekes, hogy Chenney báchinak is, szelep csere, mig amit mondtam, hogy amit láttam, hogy az a Csaba, akit a magyarok vártak vissza, aztán nem jött, mert nekünk kéne meggyünni, mikor még el sem mentünk, pedig: Kossuth Lajcsi, azt izenite... na de Lajos, s teked nem olajos... szóval, akik...

 Fidelem, ollan conspiráczionizmó van, czakk izelőtenek ha mégis, mondjuk ha ha ha... ugranak a hap hap hap... lezárnák a a a... trudod az ottani olajmezőket, akkor ez meg még... na ez az oldal, bőven ellátta olajjal, kenik a gépezetet?

 Kázáká fá!

Előzmény: repcsepista (687)