M!lán Creative Commons License 2010.07.07 0 0 925
Ez a ppk.hu oldal már egy ideje nem elérhető ingyen sms küldés szempontjából. Mindent lehet rajta csinálni, kivéve a lényeget, amiért ki lett találva: ingyen sms küldés. Senki el ne higgye, hogy hiba van a rendszerben, vagy azért van a dolog, mert -ahogy ők írták- gond van az sms központtal. Az egész csupán annyi, hogy meg akarnak rajtunk "gazdagodni", ugyanis nekik abból van bevételük, ha az emberek látogatják az oldalt, és a hirdetésekre kattintanak, illetve az ott a található hirdetett szájtokra regisztrálnak. Az ingyen sms küldés nincs ingyen, nekik ezért bizonyos összegeket -elég minimálisat- fizetniük kell a központ felé, de még így is jó pénzek folyhatnak be hozzájuk. Engem azonban zavar ez a süketelés amit levágnak már több hete a hibás sms központról, meg miegymásról, holott az egész arra megy ki, hogy még jobban megszedjék magukat, mert most nem kell nekik kifizetni a mi kiküldött sms-einket, viszont jön a lé a hirdetésekből. Egy sms központ nem így romlik el, és nem hetekre, a hibát pedig szintén nem hetek alatt javítják ki, erről ennyit, tudom, mert értek hozzá. Csak nem szeretem ha hülyítik az embereket, és az egészet azért, hogy néhányan pénzt keressenek, amivel alapjában nem lenne gond, csak ez a hozzáállás nem tetszik.