Kicsidoki Creative Commons License 2010.06.30 0 0 257
Kedves KisMaksa!

Szuper, én pl. köszönöm, hogy megírtad a tapasztalataidat, és hogy írsz! :)

Biztosan nagyon szép! Szerintem az XC90-nek kifejezetten jól áll az ezüst metál szín, és nem is annyira gyakori, nagyon dögös! :)

Remélem mindvégig megmarad ez az örömöd, ahogy ezt én is eddig el tudom mondani. Tényleg nagy megerősítés, amikor az ember másba beül, hogy azért csak ez az igazi, na! :)

Írd meg, én sepciel nagyon kíváncsi vagyok, hogy mik a további negatív tapasztalataid!

Szívből azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb, hogy az első sárvédők nélkül koszosodnak az ajtók! :)))
Most nézem, hogy az enyémen sincs (talán a fellépő küszöb levesz a dologból nálam, eddig ezért nem tűnt annyira vészesnek a dolog)... :(
Nem lehet utólag felrakatni, nem kérdezted?

Nekem a hátsó (második) sor (az enyém 5 személyes) középső ülése rettenetesen cicereg rossz utakon. Egyszer mát szétszedték és összerakták, de a demckigrádi utak újra győzedelmeskedtek, sajnos... :( Elég dühítő. Kénytelen vagyok megtanulni magam szétszedni és összerakni az ülést, ez így nem maradhat.
Ugyancsak bosszantó, hogy szintén rossz utakon a műszerfalam bal széle is kicsit cincog, de ez kevésbé vészes. Ehhez nem nyúlnak. Nagy meló lenne szétszedni, és nem garantált, hogy nem jönne elő másik két helyen az összerakás után...

"...a szervizvezető(k) hozzáállásán is sok múlik..."
Igen, pontosan, szerintem is!!!


Sajnos ezt a kerékcsapágy dolgot már mások is írták... :(
Nálam még semmi (68e km)...


Ehhez a hanghoz én nem tudok hozzászólni...
Remélem hamar kiderül, és hogy nem lesz nagyon fájó...

Üdv! :)
Előzmény: KisMaksa (254)