benebar Creative Commons License 2010.06.30 0 0 2386
Vagy olyankor amikor én megveszem az utcán a SSN-t illegálisan mert BELEKÉNYSZERIT A TE FASZA RENDSZERED!!!!! Holvan a te fasza rendszered amikor 3 hét alatt ismerős nélkül kapcsolat nélkül már hivatalos papirt veszek??? Én az ezelőtti hozzászólásiamban is csak azt próbáltam kifejteni hogy fölösleges tenni a szépet meg a jót mert hamar rájöttem hogy ezsem különb mint a világ bármelyik országa..!!! Sőt ha jobban belegondolok a túlköltekezés a mértéktelen és értelmetlen pazarlás amit a TE AMERIKÁD folytat egyenes út a bukáshoz...soha életemben ennyi értelmetlen népbutitó baromsággal még nem találkoztam mint itt ,minden 3x- san túlcsomagolva benzinzabáló gépekkel jár mindenki teljesen fölöslegesen mert ugysem vezettek gyorsabban mint nagyapám a jó öreg Ladájat minden ablakból klima lóg még a bronx-i, és brooklyn-i gettókban is olyan koszos utcákat mint itt csak indiában láttam még csak az utcákon szemetelő emberek tömegéről már nem is beszélek...Vagy épp a manhattanben járó kelő üzletemberekről akik a valóságtól régen elrugaszkodva már csak minenféle szuperdrága öltönyokben prádéznak. Kedves Dénes a te országod LENYÜGÖZŐ GRANDIÓZUS ÉS EGYBEN SAJNÁLATRA (keleten ez gyülölet és nem ok nélkül) MEGVETÉSRE MÉLTÓ. De ennek nemsokára vége lessz és az ilyen nagyképü irreális fazonokkal eggyütt megszűnik létezni mint te. Mivel az egész világ utálja amerikát mert a legnagyobb kizsákmányóló zsarnok pazarló zsidó ország. Ti-Te függtök a világtól és nem forditva jólenne kinyisd a szemed papa..
Szóval én szerencsésnek érzem magam hogy itt lehetek pár hónapig és láthatom ezt a nagy és pörgős várost éshogy ha rövid időre is a része lehetek......mégmielőtt energia és nyersanyagfüggőségetekben (amit ugyhasználtok fel mint a sáskák) a közeljövőben a teljes összeomlás és azt aztkövető totális bukás fog követni...én ezt Dénes csak Tv-ből nézem de te ittleszel és verheted a melled mekkora sztár vagy...
Elnézést ha valakit megbántottam de ettől még az igazság az igazság!!!