Döme1976 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 5313
Szia !

Köszönöm a bátorítást :) Az akarattal nincs gond , csak ha kimegyek nincs hová mennem ... legalább annyi pénzt össze szeretnék szedni hogy minimum 2 hétig kihúzzam valahogy . Mindenképp Svédország a célom , éppen azért , mert a külföldit is emberszámba veszik :) Az odaútra megvan a pénzem , visszaútra nem is szándékoztam jegyet venni , éppen azért hogy jobban ösztönözzön az amúgy sem rózsás helyzetem .. :) de hát aludnom csak kell valahol , és nem árt ha eszem is néha :D most próbálok kölcsönt szerezni , hogy megindulhassak , mert olyan leépítések vannak mindenhol hogy lehetetlen a helyzet. Maszek munka lenne , de nem tudnak fizetni az emberek , nekik sincs miből. Mennyi pénzt kellene összeszednem szerinted ahhoz hogy meg tudjak indulni ? Jó nagy fejes lesz mély vízbe , de ha nem próbálom meg sosem tudom hogy alakul . Nézegetem a nyelvleckéket , próbálgatom amikor csak időm van rá. Van egy laptopom , remélem hogy sikerül majd nethez jutnom kinn is , és folyamatosan bújni a nyelvleckéket . Nem könnyű , de a mai világban minden nehéz .
Úgyhogy az elszántságom megvan , talán még több is mint amennyi kellene , viszont nem szeretnék az utcán dekkolni , az nem az én világom .
Van ötletetek minimum mennyi pénzt kellene összeszednem hogy belevágjak ?
Köszi előre is : Józsi
Előzmény: Törölt nick (5311)