Recovering Creative Commons License 2010.06.21 0 0 3404
Egy olyan dolgot szeretnék megosztani,amit senki sem fog elhinni,még én is nehezen hiszem,hogy igy jártam.Szóval tizenéves korom közepén-végefelé lázasan kaptam én is kézhez a vonalzót,és méregettem a farkamat,és egy megfelelő mérettel rendelkeztem,bár buta voltam és azt hittem ez is kicsi.Akkor 1-2 milliméter híján 18 centis volt a szerszámom.Mostmár tudom,hogy ez egy jó méret.Sportoltam,és cigiztem is még a mai napig is.Majd magamra szedtem 20 kilót a sport abbahagyásával, és van egy kis hasam is.. Mostanra,a 20-as éveim elejére majdnem 4!!! centit vesztettem a méretemből..Ha belegebedek,visszahuzom a zsirpárnát a szeméremdombomon,akkor sem mérek 14,2 centitől nagyobbat..Tudom,hogy a pocak a farok tartószalagjaira nehezedik,de ez csak 2 centit vesz el,számos helyen olvastam..Még a szexről is lemondanék legszivesebben,teljesen elvette a kedvemet tőle..Mi lehet ennek az oka,hormonális működési zavar?Vagy a dohányzástól összeszükültek benne az erek? Visszanyerhetem szerintetek az eredeti méretemet?Megérteném,ha ez 60 évesen jelentkezne,de hát az nagyon messze van még..Érdekelnek mások tapasztalatai is,és tudom hogy kamunak gondoljátok,pedig higgyétek el nem az :S