rosie78 Creative Commons License 2010.05.27 0 0 2252

Hát, mondom én el is mentem megnézni... szerintem is a képviselő is csak idézőjelesen képviselő...de a fejőgép is....a fejőkelyheket hogy max kecskénél használhtod az fix..olyan keskeny volt...meg elkezdi magyarázni nekem az ürge hogy ugye a tehénnek KÉT Tőgye van...a kecskének meg NÉGY..DDD.....na itt nem tehetek róla, lehet bunkó ember vagyok de kiröhögtem......aztán eljutottunk oda hogy kapcsoljuk be a gépet.....működött is kereken 1percig....de olyan rezgéssel hogy szerintem kb 1hét alatt szétrázta volna saját magát..aztán bekrepált a gép....akkor kitalálta hogy biztos azért nincs vákum mert túl hosszú a kelyhek meg a sajtár közötti cső....és levágta basszus.....a felére....aztán persze nem volt jó és kajakra szétszedte a gépet......na itt mondtuk hogy köszi szépen mi akkor inkább mégse....

jah mindez 110ezerért kedvezménnyel...

 

 

ezután vettem egy HTF -ZIRC...fejőgépet minden cuccal együtt 60ezerért....a férjem kicsit megtisztogatta ,a gumikat csöveket lecseréltük szépen lassan és remekül működik azóta is..pedig talán még én is csókolomot köszönhetnék neki olyan régi....az alkatrész utánpótlással sincs gondom mert fillérekért vettünk mellé mégegyet..

Előzmény: Pettviki (2251)