Pepexy Creative Commons License 2010.05.16 0 0 14088
T100 röviden
Szeretném még egyszer megköszönni a rendezők és a pontőrök munkáját, 100%-ig a futókért dolgoztak, nem kis dolgot hajtottak végre! Egész nap remekül éreztem magam! Athosz hátba lapogatása Pap-réten nem is tudja mennyire jól esett, ahogy minden szurkolás amit a nap folyamán kaptam. A Kis Rigóban másodszor hatalmas hangulat uralkodott a tető alatt, már a kerítés mellet felfele kiabáltak ki nekünk, aztán bent hárman ugráltak körülöttem, olyan gyors volt a depózás, hogy le sem esett a pulzusom. Az egész nap folyamán a pontokon levő hangulat volt a legemlékezetesebb! Poloban és rövidnadrágban futottam végig, pontőrként így megfagytam volna! Minden bizonnyal emlékezetes futás volt, de szerintem belülről nézve nem voltak annyira szörnyűek a körülmények mint ahogy ez kívülről látszódhatott! Azon gondolkodtam, hogy talán a hűvös idő sokkal jobban segítette a futókat mint amennyire a sár és a víz hátráltatta. Talán emiatt is születtek ennyire jó eredmények. Most úgy érzem, hogy a sár és a víz engem nem fogott egyáltalán vissza. Persze volt pár esés egy olyan is ahol háton fejjel előre csúsztam pár métert lefele egy vízmosásba, de szerencsére egy kisebb zúzódással megúsztam a tegnapi napot! A futás minden percét élveztem és nekem ez a lényeg, ezért mentem és azért, hogy olyan emberek között legyek akik azt szeretik amit én. Gratulálok minden teljesítőnek és minden feladónak akiknek volt ereje a kellő időben egy ilyen nehéz döntést meghozni!