ef zé Creative Commons License 2010.05.16 0 0 14061

Csanya.komment: Én kétszer is eltévedtem a t50-en. A kék kereszt sávváltásnál felmentem a kék sávon a magasba.Gyönyörű volt a kilátás! Miért nem erre vezet az útvonal?Kicsit nézelődtem és vártam, hogy jön-e valaki.Jöttek néhányan, ők is körülnéztek aztán leereszkedtünk a hangok után.

kavarc

A kék kereszt szakasz után ahogy visszaérünk kék sávhoz aztán persze elnyargaltunk megint balra néhány száz métert. Mint kiderült ott volt nyíl jobbra csak kopott.Nagy nevetés csak akkor lett, amikor egy ötös csapat jött szembe a kéken.Így heten együtt aztán rájöttünk, hogy bele kellett volna nézni az itinerbe, mert abból elég egyértelmű. A frissítő pontokon komoly tartalékok voltak.Több helyen is úgy éreztem, hogy talán mégsem kellett volna kétszer ennem a barackbefőttes, olívabogyós,ananászos sajtos kólából.Az olíva teli találat. Nem tudom, hogy a só mellett a szervezet hasznosít-e belőle valamit,de nagyon ott volt. A végére elfáradtam.Prédikálószék után azt hittem sosem lesz falu csak a sár, meg a sós lé marta a szememet.Athosz nagyszabású videóját nézve, a szervezők tényleg emberfelettit produkáltak.Óráról-órára vizesebb nadrágszárral tapogni egy helyben, ajaj.Aztán a többi hős, akiről nem készült videó.. Első t50-em után a célban kijelentettem, hogy ez keményebb volt, mint az első MB-m néhány hete.Máshogy volt ez fárasztó.Sokkal inkább futható, kevesebb a "pihentető mászás". Aztán a fene tudja. Puhább, sárra alkalmas cipő volt rajtam, de sár csak a végén volt. A kevésbé stabil cipő, meg elfárasztotta bokámat, achilles inamat.Uccsó pillanatban a botokat is a rajtban hagytam.Ez mondjuk jó döntésnek bizonyult.A százasra viszont elviszem őket jövőre.Ha minden úgy alakul. Finom volt a leves a célban. Remélem jutott mindenkinek, mert ebből is kettőt ettem. Ja és a Kisrigó team-ről biztos nem ír senki.A pincér srác vigyorogva, illedelmesen hordta a leveseket és a bentiek is jó fejek voltak.Vendégek voltunk nem megtűrt terepfutók.Na ez már eléggé off, de volt ez is.

Előzmény: csanya. (14044)