karbert2 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 3658
Helló lazy g.!
Az FAP folyadék tartály az autó bal oldalán az első és hátsó ajtó között az alján helyezkedik el! Egy kis gumis teteje van oldal irányban,nem csavaros,kis mozgatással le tudod húzni,a tartály 4-5 literes,valami műanyag pálcával meg tudod nézni,hogy mennyi folyadék van még benne,amúgy ha kifogy,az autó jelzi azt! Nos a folyadék ez kicsit érdekes mert a neve GREEN+ ennek litere olyan 10-12 ezer körül van autósboltokban,unix,bárdi, alkatrész boltokban is beszerezhető! De mondok egyet,szinte ugyan ez a folyadék beszerezhető a gyógyszertárakban ISOPROPILYCUS ALKOHOL a neve,ennek literje 2000 ft úgy hogy már is jobban hangzik! Nekem még GREEN+ van benne,de nekem is csak a szerelő mondta,hogy jó bele ez az alkohol is,azért kérdezd meg mástól is,mert nem akarok hülyeséget mondani,én meg érdeklődtem,nekem ezt mondták! Az a lényege az FAP folyadéknak,hogy a részecskeszűrőben lerakódott szén égéspontját lecsökkentse a legalacsonyabb C fokra,mert a HDI-k kevés hőt termelnek a szén elégetésére,ezért csökkenteni kel a szén égéspontját,hogy kitisztuljon a szűrő! Ennyit tudtam segíteni! Szia!