senkialfonz40 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 59536

Nem vagyok rosszindulatú, de "fox" Barátomnak igaza van! Ő egy közszereplő és, mint olyan, ennek az összes jó és rossz vonzatát el kell viselnie vagy fogadnia. A jó az, hogy valószínűleg egy RTL-es reggeli "fellépésével" többet keres, mint én egy hónapban, a rossz az, hogy "ismert" és bármit csinál,(negatív vagy pozitív) az nagyobb figyelmet kap, kitudódik, mégha ez a magán szférába tartozik is. A saját véleményem az, ha valaki elfogadja a fent írtaknak a jó oldalát (többet keres jóval az átlagnál - azért lehetséges, mert népszerű a "pórnép" számára vagy pont nem, de a megosztó személyiségeket is ugyanolyan jól el lehet adni a médiában) az vegye tudomásul, hogy nem viselkedhet úgy, mint egy átlag "gyökér", aki kokainozik és részegen töröget autókat vagy veszélyeztet embereket! Azt gondolom, egy közszereplőnek "példaképnek" kell(ene) lennie! Egyszer mindenki hibázhat, de ez már nem az a kategória. Felhoztátok példának Császár Elődöt, aki nem kapta meg a méltó jussát, de én azt gondolom, hogy nem lennék a helyében. Ha egy hangyányi emberi érzés szorult belé, akkor egy egész életen át cipelni fogja azt az Emberéletet, amit Ő vett el. Nem akarom védeni, mert nem ismerem, de Ő szerintem rosszabbul járt,(a legrosszabbul az a rendőr járt, aki meghalt) mint Stohl "Buci". "Buci"-nak rohadt nagy szerencséje volt, hogy senki nem halt meg, mert onnantól Neki is kicsengettek volna, mint Császár Elődnek.

Tehát a véleményem az, hogy igenis kapja meg azt a büntetést, amit közülünk bárki megkapna, ha ugyanezt a szituációt ráhúzzák a történtekre.(alkoholos befolyásoltság + egy kis "kokajin", nem előszöri hibázás)

Előzmény: *fox* (59533)