unomma Creative Commons License 2010.05.15 0 0 1683
Helló! A támcsapágy javitás után tökéletes az autóm, már csak két apró kérdésem lenne hátha valaki találkozott hasonlóval. Mindkét első ablakemelő teljesen megbizhatatlanul müködik hol tökéletes hol megakad és csak nyomkodva megy le-fel. Az akkusaru le-fel nem segitett, a régebben valaki által emlitett folyamatos gombnyomás sem. A másik pedig az un. HIFI. Hát lehet hogy én vagyok tulságosan igényes, de a beépitett ketyere valami kegyetlen gagyi. Több autómban is saját fejegység volt- van, hát a Partnerbe berakott közepes Pioneer ehhez képest egy koncertterem. Olvastam pár Népitéletben ahol kiemelték milyen szépen szól. Hát valóban egy Sokol rádiónál talán picit jobb. De csak azért mert ez szépen világit iccaka.Normál fej nem tehető be mert az okos gyár ugy tervezte hogy minden kütyü egybe legyen épitve a rádióval nehogy csak ugy ki lehessen hajitani ezt a vackot. Hangszórókat cseréltem persze de nem az a gond hanem az erősitő és nem elsösorban a teljesitmény [15W !!!!!] hanem a hangminöség. Tud valaki valamit a cseréről? Köszönöm