Sfakutya Creative Commons License 2010.05.11 0 0 6203
Nekem is a nyaki gerincemet operálták, de már 13 éve. Én 9 napot voltam bent az OITI-ben, mire sorra kerültem. Több napon nem kaptam reggelit, mert azt mondták, hogy aznap műtenek, de valami balesetes mindig elém került. Le is fogytam a sok várakozásba és koplalásba pár kilót:) A műtét előtt egy órával adtak valamilyen nyugtatót, de ennek ellenére nagyon beijedtem, amikor toltak a műtőbe. Nekem is magas a vérnyomásom, szapora a pulzusom, és amikor a műtőbe kerültem, akkor már nagyon vártam, hogy altassanak, mert kezdtem érezni, hogy megugrott a vérnyomásom. A műtét alatt gondolom folyamatosan mérték a vérnyomásomat és az infúzióba adtak olyan gyógyszert, amitől normalizálódott. Utólag elmondták, hogy kb 4 órát tartott a műtét. A műtőhöz csatlakozó ébredőhelyiségben arra ébredtem, hogy pofozgatnak és szólongatnak. És állandóan oxigént akartak belélegeztetni velem, amitől fulladásérzetem volt. Ahony észhez tértem, bevittek a kórterembe. Délután aludtam, de az azt követő éjszaka kb 8-szor rókáztam. Az éjszakás nővér egy fiú volt, aki nagyon rendes volt. Ahányszor csengettem, annyiszor jött és egy rossz szót nem szólt, nem morgott velem, hogy minek csöngetek, kicserélte a vesetálat. Hajnalban adott valamilyen injekciót, amitől aludni tudtam. Másnaptól már erősen fájta a nyakam, de ez már egy más történet. Régebben már sokszor leírtam.
Előzmény: Törölt nick (6201)