Smíró Creative Commons License 2010.05.08 0 0 46536
Tudom, hogy nem ide tartozik, de hasonló szitu miatt "tiltattam ki" egy bizonyos bankból (CIB) Egy 6 számjegyű összeget kötöttem le évekkel ezelőtt 3 hónapra. Pont áramszünet lett. Manuális megoldásnál maradva, kézhez kaptam a bevételi és lekötési bizonylatot. Akkor elég jó volt a kamat. Amikor megjelentem kivenni a Zs-t, kevesebbet adtak ide, mint amit beraktam - kezelési költséget vontak le. Magas C-n közölték, 6 hónapra kötöttem le a pénzem. Persze elővettem a kézzel kitöltött bizonylatot, amit saját kezűleg az aláírást kivéve tollal nem illettem. Azt mondanom sem kell, hogy az egyébként 5 perces procedúra 20 percet vett igénybe, mert az ügyintéző hölgyet legalább ötször hívták a mobilján maszek ügyben. Már akkor akartam megjegyzést tenni, de kisváros, nem akartam paraszt lenni. Mert a paraszt teszi csak szóvá kishazánkban más bunkóságát, meg amúgy is nekem vannak elvárásaim. Nem több, mint amit más felé nyújtok, de úgy látszik, az sok. Idővel jött az igazgató, vita, a másik ügyintéző, akinél a kivétet csináltam "ezittverimagát"-nak aposztrofált, holott abszolút nyugodtan mutattam meg az igazolásomat, nem is szóltam, csak elé tettem. Na ez verte ki a biztosítékot. Ezek után már ragaszkodtam a kamathoz, aminek egy részét az elbaltázó kolléganő szó szerint a pénztárcájából egyenlített ki. Ezek után megszüntettem ott a számlámat, de visszahallottam, hogy mekkora bunkó fa@ vagyok, mert hogy kitoltam a szegény kolléganőjükkel. Gondoltam arra, hogy jól megszellőztetem a sztorit, van újságíró haver bőven, hagy hulljon a férgese. De aztán lenyugodtam, okozzanak csak kárt a cégüknek is.

Szóval nem biztos, hogy a biztosító a hibás:-)
Előzmény: tv307 (46527)