tv307 Creative Commons License 2010.05.07 0 0 46527

Engedtessék meg, hogy szidjam itt az egyik biztosítót. Tudni kell, hogy eddigi autóim édesapám nevén voltak, tavaly nyáron vettem a pözsót, immár az én nevemre. Tehát A0. Novemberben kötöttem egy másik társaságnál, mint gondolom mások is. Megörülltem, mert júliusban 16.000 lett egy negyedév, míg az újnál rögtön csak 8.000, ami ugye január 1-től él. Na, örültem is neki, majd egyszer jött egy levél, miszerint a balfasz ügyintéző hülyegyerek rosszul számolt, mert a 8.000 a B1-re vonatkozik, és ugye mivel én A0-ban vagyok, mindjárt a 8.000 az 11.000 negyedévente. Jött is a kiegészítő csekk 3.000-ről. Ezt tudva lehet hogy választom a másik biztosítót, ami 9.000 lett volna...

Ma bementem hozzájuk, mert persze a bank levonta  a lóvét, 11.000-ret a 2. negyedévre, de semmi igazolást nem küldtek. Szíveskedtek kinyomtatni, de ott kiderült, hogy a díj nem június 30-ig, azaz a 2. negyedév utolsó napjáig rendezett, hanem csak június 6-ig, mert az első negyedévről nem fizettem be a 3.000 elmaradást, ami a kib....ott ügyintéző hibájából utólag keletkezett ugyebár, tehát időarányosan csak eddig van rendezve a biztosításom.

Kibaszottul fel vagyok háborodva, megint az ügyintéző f...sága miatt szívok és fizetek.

Pedig nagyon örültem a télen, hogy egyből a fele lett a díjam...hát korán örültem.

Remélem érthető, amit leírtam.

Nagyon pipa vagyok rájuk. Pedig egy elismert iroda egyébként, ahol kötöttem...