4Hópihe Creative Commons License 2010.05.04 0 0 12973

megbiztak egy emlékkönyv készitésével.. a kivánság csak annyi volt,hogy barna és árnyalatai és kicsi legyen,kicssé naturális . igy szabadon szárnyalhattam-kedvelem a színt,és mivel minimálisnak véltem az elvárásokat,igy nem görcsöltem az elkészités közben.. mivel leköszönő pasitanárnak lesz igy nagyon nem lehetett megcsipkézni, de egy kis virág sem akadály ilyen alkalommal még ha pasiról is van szó..

a lánykám az elsö oldalra perspektivikus rajzzal az iskolát ábrázolta, és a továbbiakban minden lapra az osztály tagjai irnak majd bele valamit..

a tanár latint tanított, érzelmes szenvedélyes tanító volt, minden gyerek szerette.igy rengeteg valódi pozitiv gondolat(és nem udvarias) fog bekerülni majd a könyvbe...

ennyit szántam adaléknak elölegbe a könyvhöz...

-------

a könyv 11x12 cm-es. a szeretem copt müfaju,még disz dobozka készül hozzá.. az még hátra van...

 olajpasztell krétával készültek a papir éleire a maszatolások, a diszitéshez a kreativ képeslapok elemeit használtam: domboritás metszés formalyukasztók használata, egy selyemrózsa,és matt gyöngyök.