Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.06.14 -1 0 29

Már a Mi kis falunk ISMÉTLÉS is nézettebb, mint Istenes Benya üvöltözős műsora..... 

 

Ezért érdemes volt. Ha másnak nem is, Benyának biztosan, szép összeg landolhatott a bankszámláján...

 

https://port.hu/cikk/tv/a-mi-kis-falunk-mentheti-meg-az-rtl-t/article-94028?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=content

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.06.14 -1 0 28

Pellerné Mikike egyébként miről/mitől (lett) ismert azon kívül, hogy Peller Anna férje?

 

Na persze nincs egyedül, van még jónéhány "származtatott celeb", akik semmi mástól nem lettek ismertek, kizárólag attól, hogy valamilyen ismert ember valakilyei (férj, feleség, gyerek, testvér, egyéb pereputty).

 

Ilyen származtatott celebek leginkább a Sóbert és a Gáspár családban vannak.

Előzmény: Ilhilla (27)
Ilhilla Creative Commons License 2023.06.13 -1 0 27

Na, ezzel végképp hitelét vesztette ez a műsor is! (Egyébként nem bírom a pasast, az a nyerítés, ha az, amit nevetés címén művel nem lenne elég, ott a rettenetes beszédhibája...tuti nem randiznék vele! :D)

Előzmény: deluigi (26)
deluigi Creative Commons License 2023.06.12 -1 0 26

el sem valtak es ugy tudom, ujra megprobaljak egyutt

 

Előzmény: Ilhilla (25)
Ilhilla Creative Commons License 2023.06.12 -1 0 25

Érdekes, hogy kezdik hirdetni a legújabb (leporolt) vetélkedőt, Activity-t. Érdekes lenne, ha a játékvezető Liptai Claudia lenne. 

 

A Házasodna a gazda már forog, vagy még csak a szereplők toborzása folyik? 

 

Lesz egy "Celebrandi" c. párkereső is, a celebek személye már nyilvános, megdöbbentem Lukács Miki(ke) személyén, hiszen úgy tudom, még el sem váltak.

 

Lesz majd a Survivor és a The Voice is, de majd csak ősszel.

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (24)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.06.12 0 0 24

Úgy tudom, a hirdetők csak ennek hisznek, ez tulajdonképpen nekik (na és a csatornáknak) készül.

 

Az előtt én is értetlenül állok, hogy miért nem takarítják el legalább főműsoridőből (egyben a Szerencsekerék sávjából), gondolom, jelenleg nincs nekik semmi, amit adhatnának helyette. (Már a Mi kis falunk ismétlésen kívül.)

 

 

Előzmény: Ilhilla (23)
Ilhilla Creative Commons License 2023.06.12 0 0 23

Nem tudom, lehet-e hinni egyáltalán ezeknek a "nézettségi adatoknak". Annyira hülyék lennének, hogy rossz nézettség ellenére jelenleg is hirdetik, hogy "jelentkezzen, aki játszani akar", tehát tervezik a folytatást!

Előzmény: Mazsola0070 (22)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.06.11 0 1 22

Úgy tűnik a Retekvezéreket ennek a műsornak már a nézettsége sem érdekli, most már lenyomják, amit felvettek Benyával, ha nem nézi senki, akkor is.

 

"A Tippelj és vidd el! pünkösdhétfőn és szerdán katasztrofális, kedden és pénteken gyenge, csütörtökön pedig nagyon gyenge eredményeket ért el. A heti átlaga folyamatosan zuhan (13,9%, 12,4%, 10,8%) és mára a nem túl sikeres Drága örökösök 5. évadának utolsó négy hetéhez képest is 25 százalékkal rosszabb eredményeket szállít. Épphogy csak bejutott a heti top 10-be, az utolsó helyen. Istenes Bence műsora ezen számokat látva talán nem meglepő, hogy minden nap, hatalmas mértékben kapott ki a Szerencsekeréktől."

 

 

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.06.01 -1 3 21

A nézettség megbízhatóan csökkent a második héten is, Istenes Benya és a szereplők ordibálása még kevesebbeket érdekelt:

 

https://port.hu/cikk/tv/tevenezettseg-istenes-bence-a-tv2-karjaiba-taszitja-a-nezoket/article-93698?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=content

 

Kérdés, miben bízik a Retek, hogy nem takarítja el ezt a hígfost a legjobban fizető műsorsávból?

 

Mert azt, hogy a nézők véleménye nem érdekli őket, már többször tapasztalhattuk, na de mi lesz akkor, ha valamelyik reklámozó hívja fel valamelyik Retek fővezért, hogy pl. "Petikém, nem azért fizetek nektek egy valag pénzt, hogy az elektromos medvecsapdánk reklámját már csak az Istenes Benya és a szereplők rokonsága nézze meg"....

La R1ot Creative Commons License 2023.05.24 0 0 19

Benne van az adaptációban ez a hang? Egyszer néztem bele a végén a kerékforgatásba, ott nem volt: https://www.youtube.com/watch?v=9Jz1TjCphXE

Ilhilla Creative Commons License 2023.05.24 0 0 18

Az eredeti verzióban is ilyen "elmebeteg" a közönség és  játékosok, de az Amerika, ez pedig Magyarország, a harsányság itt (még?) nem nyerő, vagyis csak bizonyos zsűritagoknak megengedett! :D

Előzmény: Mazsola0070 (16)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.24 -1 0 17

Most olvasom, hogy a statiszta játékos, akiről az előző hozzászólásomban megemlékeztem: Öcsi bohóc...

 

https://rtl.hu/tippelj-es-vidd-el/2023/05/16/2-resz-mesterkulcs-jatek-hatalmas-eses-ocsi-bohoc-ferenc-elektromos-kerekpar

 

Azért Öcsi bohóc viselhetett volna jelzésképpen egy piros orrot, hogy tudni lehessen: az a szekunder szégyen, amit leművelt, lényegében egy bohóctréfa.

 

Bár a nézettségzuhanás ennek hatására sem állt meg, de esetleg meg lehetne próbálni, hogy a játékosok (természetesen artikulálatlan üvöltözés és ugrabugrálás közepette) tortával célba dobálnak Istenes Benya világsztárra, hátha az segít....

Előzmény: Mazsola0070 (9)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.24 0 0 16

https://port.hu/cikk/tv/az-rtl-uj-vetelkedoje-sokk-volt-a-nezoknek-igy-zuhan-naprol-napra-a-nezettseg/article-93500?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=content

 

Kérdés, a folyamatos nézettségzuhanás folytatódik-e, és ha igen, lép-e a Retek. (Vagy már az első héten történtek hatására lép, volt már olyan műsoruk, amelyet az első rész után beszántottak.)

 

Ha élőben menne, nyilván le lehetne állítani az artikulálatlan üvöltözést és a röhejes hadonászást, meg ugrabugrálást, de ha jól tudom ez előre felvett műsor. 

Ilhilla Creative Commons License 2023.05.24 -3 0 15

Hétfőn láttam a teljes adást, abban nem voltak annyira "őrültek" a nézők és a játékosok sem. 

Azt gondolom, Bencén egyáltalán nem múlna a műsor sikere, hiszen nagyon jól vezeti, azonosulni tud a résztvevőkkel, szívből örül a sikerüknek és együtt érez a sikertelenekkel. Nem ripacskodik és nem magát tolja előre, mint Kasza az állandó (HAMIS!) éneklésével.

Az viszont érdekelne, honnan veszik ezeket az árakat, mert volt jó pár tárgya, ami a kereskedelmi forgalomban teljesen más áron kapható.

Az sem tetszik, hogy túl sokat nyerhetnek, sok a tévedési lehetőségük és a végjátékért való küzdelemben az sem érdekes, hogy valaki egy, vagy két forgatással találja-e el a magasabb számot. Szerintem pl. 95, illetve 90+5 esetén az előbbi játékosnak kellene mennie a fődíjért. 

Előzmény: Mazsola0070 (14)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.24 -2 2 14

A nagy vetélytárs TV2-n a Kasza-féle Szerencsekerék megy ebben a műsorsávban.

 

Az eredeti Szerencsekerékhez képest azt is felhígították hülyeségekkel (pl. a játékosoknak Kasza és Sydney fejére tett "kosárlabdagyűrűre" kell célba dobni), de még így is messze visszafogottabb és nézhetőbb, mint az Istenes Benya-féle ordibálós-ugrabugrálós baromság. 

Előzmény: deluigi (13)
deluigi Creative Commons License 2023.05.23 -1 0 13

milyen alternativa van ebben az idosavban mas csatornakon?

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (12)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.23 -2 3 12

"Azonban ezt követően napról napra olvadt a Tippelj és vidd el közönségaránya és nézőszáma. A hétfői 175 ezres nézettségről péntekre 100 ezerig jutottak. A 18-59 éveseknél pedig 261 ezerről indulva 133 ezerre csökkent a műsor nézőszáma. Pénteken A mi kis falunk ismétlés már ennél magasabb nézettséggel futott."

 

Közben pedig jelentősen megemelkedett a fülorvosokat dobhártyarepedéssel felkereső egykori nézők száma....:)

 

Egyébként nem tudom, hogy egy hét alatt melyik Retek műsor produkált ilyen drasztikus nézőszám bezuhanást, a rosszemlékű Hotel Margaretnél emlékszem hasonlóra.

 

Mivel így a műsor reklámértéke is jelentősen csökkent, remélhetőleg hamarosan elteszik főműsoridőből mondjuk hajnali 3 órára.  

Előzmény: Dualjet (11)
Dualjet Creative Commons License 2023.05.22 0 0 11

Van már nézettségi adat erről a csodálatos műsorról:

https://mmonline.hu/cikk/meccs-sorozat-vetelkedo-a-nezettsegi-toplista-elen/

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.20 -2 2 10
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.17 -3 7 9

Ma TV kapcsolgatás közben elkövettem azt a hibát, hogy véletlenül az RTL-re is odakapcsoltam a műsor közben és a következőt láttam:

 

Egy középkorú csávó üvöltötte, hogy "nemigaznemigaznemigaz" (ha jól értettem), mindeközben csinált egy mérsékelten sikeres cigánykereket (erre mondta egykori tesitanárom, hogy ezt még gyakorolni kell), majd felcsúszott pólóban, kilógó derékkel (egyesek erre azt mondják, hogy kőművesdekoltázs) némi ugrabugrálással egybekötve odarohant egy emelvényen álló biciklihez, de nem vette figyelembe, hogy az emelvényre fel is kellene lépni, így megbotlott és akkorát taknyolt mint egy ház, feldöntve a biciklit is, de ez minimálisan sem zavarta, felkapta a biciklit, és rohant vissza vele.....

 

Mindezen a döbbeneten Istenes Benya RTL világsztár a szekunder szégyen RTL produkció főműsorvezetője és a szintén ordibáló-tapsoló közönség baromi jól szórakozott. 

 

A fenti látványon annyira lefagytam, hogy elkövettem azt a hibát, hogy nem kapcsoltam el azonnal, hanem kb. 10 másodpercig döbbenten néztem, de ezt a hibát ezentúl nem követem el.

deluigi Creative Commons License 2023.05.16 -2 0 8

nem volt reklam az rtl-en sem

 

mi ez az uj hullam? :)

 

Előzmény: Ilhilla (7)
Ilhilla Creative Commons License 2023.05.16 -4 1 7

Ma nem néztem, kipróbáltam, bírok-e egy egész adást Kaszával. Reklámszünetben akartam belenézni Bence műsorába, de a TV2 nagyon ravaszul elég sokáig nem adott reklámot, amikor mégis, reklám volt az RTL-en is.

 

Egyébként remek ötletet adtál, holnap kipróbálom hang nélkül, feliratozva! :D

Előzmény: Andresovics (5)
deluigi Creative Commons License 2023.05.16 -2 2 6

ugy tunik csak bolondok jelentkezhettek a musorba :D

Előzmény: Andresovics (5)
Andresovics Creative Commons License 2023.05.16 -2 3 5

Szerintem kimondottan szimpatikus húzás az RTL-től, hogy készítettek egy műsort külön a halláskárosult nézők részére, csak ezt jelezhették volna előre, mert normál hallással kissé sokkolóan hat. 

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.16 -2 1 4
Ilhilla Creative Commons License 2023.05.16 -4 2 3

Ez a vetélkedő  játék állítólag évtizedek óta nagyon népszerű Amerikában. Hát, itt nem lesz az, a magyar mentalitás teljesen más!

Az elnyerhető dolgok értéke eltúlzott, magas az az összeg, amely esetén még elnézik a "tévedést".

 

A fődíjért folyó verseny igazságtalan volt, a férfi játékos elsőre kiforgatta a 100-t, neki kellett volna játszani (de a három gyerekét egyedül nevelő szegény anya sztorija érdekesebb volt?). 

Előzmény: Mazsola0070 (2)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.05.16 -3 3 2

Ha már nyílt neki külön topic (bár szerintem ez a műsor nem ér ennyit), áthozom ide a hozzászólásomat. Valószínűleg nem nagyon szólok hozzá többet, mert nekem ez így nézhetetlen.

 

Megnyugtat, hogy a műsor Face oldalán a hozzászólók nagy többségének kb. ugyanez a véleménye, azaz, hogy a szereplők viselkedése, artikulálatlan üvöltözése miatt nézhetetlen a "vetélkedő" (már persze, ha ezt hívhatom annak).

 

*

 

Egyébként mi már most visszasírjuk a sokat szidott Drága örökösöket és Németh gajdolását, mert amit a műsoridejében adnak Istenes Benya vezetésével az maga a minősíthetetlen szekunder szégyen.

 

Nem is maga a formátum (azt a játékosok viselkedése miatt én nem tudtam hosszabban nézni), de mi a fenének kell a játékosoknak (akikről bennem az is felmerült, hogy betanított statiszták, mert nem tudom, hogy természetes viselkedéssel ki ad elő ilyeneket kamerák előtt), ugrabugrálni, mint a bakkecske, hadonászni, magából kikelve üvöltözni, mórikálni?

 

Amikor egyszer odanéztem, egy hatvan körüli úr ugrabugrált, másodszor meg egy 25-30 körüli nő üvöltözött magából kikelve, meg pacsizott Benyával úgy, hogy nekem volt kínos nézni.

 

A Retek szerint ez kell a nézettséghez? 

 

Nem Egri Jánost és vérkomoly játékosait sírom vissza, de ezt a műsort a játékosok minősíthetetlen viselkedése miatt (amit persze nyilvánvalóan a készítől instruálnak) nem tudom nézni.

wereckey Creative Commons License 2023.05.16 -2 4 1

Én nagyon rühellem, ha mindenki üvöltözik egy tv-műsorban, mint akinek elmentek otthonról. Én biztos nem nézem. Éppen elég, sőt nagyon sok a reklámja is.

deluigi Creative Commons License 2023.05.16 -4 0 0

https://www.sorozatbarat.club/video/series/13771/Tippelj_es_vidd_el_online_sorozat/01_evad

 

itt visszanezheto az adas

 

szerintem csali volt, hogy a fodij elkelt az elso adasban, tobbet nem nagyon fog eloferdulni, csak hat kell a reklam :)

 

akkor ez lehet a 0-ik adas volt :)

deluigi Creative Commons License 2023.05.16 -1 0 topiknyitó

A világ egyik legnépszerűbb vetélkedője Magyarországra is megérkezett! A Tippelj és vidd el! eredeti változata, a The Price is Right gyökerei 1956-ig nyúlnak vissza, a formátum jelenlegi verziója 1972-ben debütált az Egyesült Államokban. Az elmúlt 51 évben a vetélkedő Ausztráliától az Egyesült Királyságon át Vietnámig több tucat országban futott, vagy fut jelenleg is hatalmas sikerrel, de Magyarországra mindeddig még soha nem jutott el.

A Tippelj és vidd el! játékosai a műsor stúdiójában helyet foglaló nézők közül kerülnek ki. A szerencsés kiválasztottaknak különféle termékek, árucikkek értékét kell a lehető legpontosabban megtippelniük. Káprázatos nyeremények, látványos játékok, csillogó stúdió: itt mindenki álma valóra válhat! A műsor igazán felhőtlen szórakozást ígér mind a versenyzőknek, mind a lelkes közönségnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!