Keresés

Részletes keresés

Watchdog Creative Commons License 2023.02.24 -1 1 43

Nikkei: Betiltotta Kína a ChatGPT-t, mert az MI elárulja, hogy népirtás zajlik az ujgur tartományban

 

A kínai hatóságok korlátozzák a ChatGPT-hez való hozzáférést, miközben a kínai technológiai cégek és egyetemek Kína saját, mesterséges intelligenciára támaszkodó csevegőbotjának fejlesztését szorgalmazzák...

 

... már az AI ideológiai képzésénél tartanak!

Foteltábornok2 Creative Commons License 2023.02.19 -16 0 42

a nyugati demokraciak altal a nyugati tarsadalmakban elö tagok reszere  biztositott un polgari jogok-es emberi jogok helyett mit kinal Kina? 

 

Idologiat.

 

Marxizmust mint ideologiat, ami össze van kötve  kinai modra a nacionalizmussal, mostansag mar az iskolakban az angol nyelv oktatasa reszben ki van iktatva (kb 21:05-töl), es helyette az oktatasban Xi-kinai allamfönek a gondolatainak a tanulmanyozasa van mint tananyag.

 

Tehat: A maganeletednek is az ellenörzese mellett ma mar kinal Neked egy nacionalizmust, egy kinai tipusu demokraciat

 

 

 

Bocsanat, most vettem eszre hogy nem linkeltem be a forrast, egesz konkreten  24: 30 -tol ^ ehhez,  ez egy valodi Kina-szakertö, beszel kinaiul, evtizedekig elt ott, kinai felesege van,  szakkönyveket is irt, stb >

 

https://www.zdf.de/gesellschaft/markus-lanz/markus-lanz-vom-15-februar-2023-100.html

Adrian Geiges, Autor
Der China-Experte analysiert den Wandel des Reiches der Mitte zur Supermacht. Zudem legt er dar, warum er Präsident Xi für den mächtigsten Mann der Welt hält und welche Vision dieser verfolgt.

Előzmény: Foteltábornok2 (38)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.19 -2 0 41

Galambbal felesleges sakkozni.

 

Galambom,

Ma nem sakkozunk.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (34)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.18 -1 1 40

Jogok léteznek de nem tartják be. Amíg nem tartják be addig felesleges a jogokra hivatkozás.

Előzmény: Foteltábornok2 (38)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.18 -1 1 39

Nem neki kell eldönteni mit akarnak az emberek. Nem is nekem.

A kínai Nagytestvérfigyeltéged talán megvalósul Európában is, 2040 felé biztos választ kapsz majd rá.

Előzmény: Foteltábornok2 (38)
Foteltábornok2 Creative Commons License 2023.02.18 -16 3 38

Hazudsz, rágalmazol, és hazug állításaidra válaszolsz.

Mennyi értelme van vitázni egy hazudozóval? Semmi. Előzmény: Nyikka (13)

 

Na ja, Te eleve egy klsszikus-Orban-FIDESZ panellal inditottal  :-) (az ujdonsag talan hogy  helytelenül spekelted Spenglerrel) >

 

Maketheworldabetterplace 2 napja
 

Te a nemzet szócsöve vagy? :-) A hanyatló nyugat soknemű óvodásait, pedofiljait, felemelt 6szoros energiahordozóárait, csodanyomorító oltásait, korrupcióját, illegális migrációját, no-go zónáit laposTV+$portcipőbeszerző demon$trációit sem kívánja a magyar emberek nagyobb része. Előzmény: Alinas (8)

 

Aztan  allitasz valamit  amivel Te nagyon közel kerültel  a süketeleshez, vagyis Te nem is igen akarsz semmiröl sem velemenycseret >

 

A te barátaid hordják Magyarországra-Magyarországról az illegális migránsokat, neked kell tudni. Ráadásul hazudsz is. Ezért fizetést kapsz?

 

 

PS.: en anno amikor Te megjelntel nem regen az Oroszorszag topikban, megneztem hogy addig miket irtal es hol, sokat nem irtal, a 40-es eveidben levö korai nyugdijas vagy, aki elötte vagy napi 12 orakat dolgozott, de amig az ember aktivan dolozik, addig nemigen er ra politizalni, forumozni, igy az Orban-FIDESZ-panelnak az altalad valo haznalata nemileg erthetö, es ellenere hogy az ajtot sajat magad becsuktad, azert mar csak kerdezem hogy akkor ha szerinted a topiknyitonak nincs igaza (irta, hogy nem akarnak keleti domonanciat,  igy a topikot be lehet csukni, erte meg Te ugye >Te a nemzet szócsöve vagy? :-)---), akkor mindezt  -ami a keleti dominancia lenne-- akarjak szerinted a magyarorszagi magyaroknak a többsege? > Vagyis mi is lenne az un keleti dominancia a gyakorlatban?

 

A topiknyito majd megirja hogy mit is ert alatta, en meg megitom hogy en mit ertek alatta:

 

Putinnak lassan a teli olimpiakhoz egy affinitasa kialakul (Szocsiban is  tribünön ült amikor a Krimen a kis zöld emberkek megjelentek), 2022. februarjaban meg Kinaban februar 4-en megallapodott Xi kinai allamfövel a vilag tarsadalmainak az atalakitasanak a programjaban egy ketoldalu allamközi megallapodas formajaban.

 

Hogy Oroszorszagban egy latszat-demokracia van, ez teny, Kinaban  viszont kökemeny kommunizmus van, ami mara mar ugye a szemelyi kultuszba bele is futott. A kinai tarsadalom egy diktatura alatt el, allando ellenörzes alatt, van mar vagy 600 millio kamera,  a kinai allam a magan elet területere is mar benyomult (mikor! mit is olvasol pl), es a nyugati demokraciak altal a nyugati tarsadalmakban elö tagok reszere  biztositott un polgari jogok-es emberi jogok helyett mit kinal Kina? 

 

Idologiat.

 

Marxizmust mint ideologiat, ami össze van kötve  kinai modra a nacionalizmussal, mostansag mar az iskolakban az angol nyelv oktatasa reszben ki van iktatva (kb 21:05-töl), es helyette az oktatasban Xi-kinai allamfönek a gondolatainak a tanulmanyozasa van mint tananyag.

 

Tehat: A maganeletednek is az ellenörzese mellett ma mar kinal Neked egy nacionalizmust, egy kinai tipusu demokraciat -aminek semmi, abszolute semmi köze nincs a nyugati demokraciahoz-, kapsz  -ha nem politizalsz es nem avatkozol a közügyekbe bele-  egy bizonyos anyagi biztonsagot  (termeszetesen nem lehet olyant sem sehol sem Neked allitanod, hogy akkarmikor akarmilyen oltas ercetera, es ha több kinai valoban tüntet, akkor azok nem kinaiak hanem valami nyugatiak, es miutan Szjjarto Ur felengedte vagy 2 hete?  a leggömböt a külföldröl stb-vek az akkugyarakat erintve, es Magyarorszagon különleges allapot van bevezetve -ami ki tudja meddig fog tartani- igy Neked mar itt van reszedre megerkezve az altalad kivant Orban-FIDESZ-fele keleti-dominancia a gyakorlatban is.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (14)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.17 0 1 37

Nyugatihanyatlásra vágyók nyugatra, keletidominanciára vágyók keletre. Én maradok, iszok kávét. :-)

Előzmény: xxx32 (36)
xxx32 Creative Commons License 2023.02.17 -1 1 36

Hasonlatodat felkapva, a lényeg pont az lenne, hogy a széklet oda távozzonahová az való, azaz a többi széklet közé.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (31)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.17 0 0 35

Lehet nem neked szólt.Görgess tovább, vagy írjatok könyvet Téveszmésszófosóval. :-)

Előzmény: Törölt nick (32)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.17 0 1 34

Ő egy érvelő téveszmés, aki az Afrikából érkező migránsokra határkerítésezik, miközben Olaszországba,Görögországba,Spanyolországba özönlenek. Galambbal felesleges sakkozni. A bemutatkozása után lényegtelen számomra a véleménye. Einstein se magyarázkodott minden kételkedő szarvillázónak. 

Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.17 -2 0 33

Csúsztatsz.

Ö érvel, te mellébeszélsz.

 

Előzmény: Maketheworldabetterplace (24)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.17 -2 0 32

Te magadban beszélsz?

Előzmény: Maketheworldabetterplace (31)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.17 0 1 31

Az unatkozók szerint a magatartásformákat és eseményeket kritizálók költözzenek el egyik fajta széklet társadalmi rendszerből egy másik fajta széklet társadalmi rendszerbe?

Nem lehetne esetleg a kritizált magatartásformákat és eseményeket alkotóra vagy kevésbé pusztítóra cserélni?

(Tudom a válasz erre is miértangolnyelvűnick, miértGoogle,stb. És 42, természetesen.)

dave_dömper Creative Commons License 2023.02.17 -1 0 30

"Na, hát ilyen ez a keleti dominancia !

 Akinek ez tetszik, költözzön csak oda!"

 

A két sorból az elsővel hellyel - közzel és azzal a kiegészítéssel, hogy ez a saját maguk felfogűsa szerint értelmezett un. "rend" uralma - egyet lehet érteni. És épp ez az oka annak, hogy mindazok számára,

,akik az itthoniak közül ez egy rokonszenves felfogás és legszívesebben azt fogadnák, ha ez a fajta rend itthon is általánossá és napi rutinná válna, nem véletlenül támogatják totál egyértelműen mindazt, ami jelenleg a keleti határainkon túl, szinte a tőszomszédságunkban történik jelenleg, mert az a helyénvaló.

 

A második sorban foglaltakra magam is utaltam egy korábbi hsz.-omban. Ezzel továbbra is teljes mérték-ben egyet tudok érteni. Csak annyit nem tettem hozzá, hogy ez már csak azért is fontos lenne, mert akik

ennek a hívei, azuk (ilyenkor is) csupán - csak arról feledkeznek el, hogy a személyes példamutatás egy

ilyen fajta polémiában is a leg-meggyőzőbb érv - erő lehetne. Tehát : rajta, csak rajta hát. Onnan is épp

elegen hagyták el mostanában hatalmas, dicsőséges hazájukat (és nyilván nem ok nélkül) amelyeket itt

és most nem taglalnék inkább.      

 

Előzmény: xxx32 (29)
xxx32 Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 29

"Milyen lenne egy keleti dominencia?"

 

Oroszország, orosz bábállamok, Kína, Észak-Korea, Irán, Pakisztán, Afganisztán.

Rezsire aztán nincs gondod ezekben az államokban!

Ezekből háromban a nőket háziállatként tartják, többségük diktatúra, üldözik a keresztényeket (meg némelyikben az ateistákat).

 

Meg azért, ott van az orosz (és nyugat-)barát India. Buszon erőszakolják a nőket, ami aztán senkit se érdekel (ottani rendőrséget se). 

 

Na, hát ilyen ez a keleti dominancia!

Akinek ez tetszik, költözzön csak oda!

Előzmény: Törölt nick (-)
Nyikka Creative Commons License 2023.02.16 -2 0 28

Semmi olyat nem írtam, amit nem írtál, miért hazudsz, hát itt van minden beidézve? :)

 

Ha válaszoltál volna egyszer is konkrétan egyetlen kérdésre, nem kéne ismételgetni, de te gyáván kibújtál a válaszadás alól.

 

Te nem vitáztál itt egy percig se, a szó jelentésével se vagy tisztában. Az, hogy write only módban dobálgatod be a propaganda dumát, amikor meg érvelni kellene mellette akkor gyorsan és gyáván eliszkolsz, az nem vita. :)

Előzmény: Maketheworldabetterplace (26)
Nyikka Creative Commons License 2023.02.16 -2 0 27

Úgy látszik, nektek csak az megy, hogy bedobáljátok a propaganda minisztérium által kitalált bullshit halmokat, a vita elől meg gyáván elfuttok.

 

Sajnálom, hogy ennyire gyáva vagy!

 

Y

Előzmény: Maketheworldabetterplace (24)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 26

Írtatok valamit válaszként valamire, amit nem írtam. Talán értelmezni kellene amit írok, átgondolni, arra válaszolni. A papagájként Google ismételgetés nem válasz. Mi a haszna ennek a vitának? Mi újat tudok tőletek tanulni? Ha semmit akkor minek vitázzak veletek? Ismételgetni egy papagáj vagy szoftver is képes. Unatkozó emberek akár próbálhatnak dolgozni, alkotni is. Tudom nehéznek érezhetik életükben először valami hasznosat létrehozni, de előbb-utóbb sikerülni fog. 

Előzmény: Kutyafül Sándor (25)
Kutyafül Sándor Creative Commons License 2023.02.16 -2 0 25

Konkrétan ki lett másolva és szó szerint beidézve amit írtál és tételesen, mondatonként lett cáfolva minden egyes hazugságod és ellentmondásod! Mi lett a szádba adva?


Ha nem tudsz érvelni az egy dolog, de ha így bújsz ki egy vitából az szánalmas! Ha állítasz valamit, tudd is alátámasztani, tudd megvédeni, tudj érvelni mellette. Ha ez nem megy, akkor nem kell vitatkozni, csak magadat járatod le.

 

Megmérettél és könnyűnek találtattál.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (24)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 24

Saját hazugságaidat más szájába adva válaszolsz képzelt kommentekre. X.

Előzmény: Nyikka (17)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 23

Én ugyan nem, de te sem vagy szócső.

Előzmény: Törölt nick (18)
Nyikka Creative Commons License 2023.02.16 -1 0 22

Ebben teljesen igazad van, de most pont unatkoztam kicsit, erre meg pont jó. :)

Előzmény: Törölt nick (19)
Nyikka Creative Commons License 2023.02.16 -2 0 21

Magyarországon nem olyan drága az üzemanyag mint a régióban hanem drágább, sokkal, miközben a bérek alacsonyabbak, sokkal.

Ha meg kell magyarázni, hogy ez miért zavar, az azért elég nagy baj. :)

 

Mellesleg leírtam, hogy a többi energia ára is olcsóbb már nyugaton mint a háború előtt volt, nem csak üzemanyagról írtam, arról nem tehetek ha szelektíven olvasol.

 

A luxusautók ára valójában sokkal kisebb arányban emelkedett mint a kisautóké, de hogy ennek aztán végképp mi köze van itt bármihez, arra sajnos nem tudok rájönni.

 

Ha pedig téged nem érint az üzemanyag magas ára, akkor minden bizonnyal fénnyel táplálkozol, mert minden más esetben bármire amit boltban veszel, hatással van az üzemanyag ára is. Ez azért elég alap közgazdasági tény. :)

Előzmény: Maketheworldabetterplace (16)
Nyikka Creative Commons License 2023.02.16 -2 0 20

"Miért ne használjam? Nekik is kell az infó, a Szárnyas Ló sem elég mindenhová. Magangalodonida wadanka vagy xabsiga wagadougou nick kevésbé irritálna? :-)"

 

Tőlem azt használsz amit akarsz, olyan nevet aggatsz magadra amilyet akarsz, pusztán felhívtam a figyelmedet, hogy hiteltelen úgy szidni a nyugatot és a keleti dominancia mellett kiállni, hogy közben nyugati szolgáltatásokat használsz és nyugati néven kommentelsz.

 

"Nagyon tájékozott vagy a keleti dolgokban. Talán maga Vladimir Putin vagy álnickkel, és itt gyűjtöd az információt?"

 

Valóban nagyon tájékozott vagyok, nem csak keleti dolgokban, te viszont láthatóan az egyszerű szövegértéssel is hadilábon állsz. Nem tudom milyen információt lehetne itt gyűjteni, főleg tőled, aki eddig egyetlen árva konkrétumot se mondtál amivel alátámasztanál bármit a tévképzeteidből amiket eddig leírtál.

 

Nem, nem vagyok Valagyimir Putyin és őszintén remélem, hogy hamarosan már csak múltidőben fog létezni ilyen nevű élőlény (embernek nem nevezném).

 

"Hol érint ez engem? Én nem cselekszem ilyet."

 

Pontosan olyat cselekszel mint a kommunizmusban az elvtársak. Szidod a nyugatot, élteted a keletet, közben nyugati dolgokat használsz, nyugati életszínvonalra vágysz.

 

"De ha már felvetetted te miért nem a nemhanyatló nyugaton kommentelsz az ottani fórumokon?"

 

Mert ez az én Hazám! Sajnos muszáj lesz itt is rendeznetek egy népírtást, hogy elhallgattasatok. Nem hiszem, hogy ez nektek problémát fog okozni, de addig sajnos el kell viselned, ahogy a képedbe vágom az ellentmondásaidat és a hazugságaidat. Szar ügy, tudom, nyilván boldogabb voltál amíg nyugiban onthattad a hazugságot magadban.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (15)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.16 -2 0 19

Agymosottakkal vitázni olyan mint a falnak beszélni.

Előzmény: Nyikka (11)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.16 -1 0 18

a magyar emberek nagyobb része

 

Mintha a szócsö te lennél.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (9)
Nyikka Creative Commons License 2023.02.16 -2 0 17

Úgy válaszolsz, hogy nem válaszolsz. Ügyes. Ja nem. :)

 

"Mi köze Orbán állapotának a károsodottak állapotához?"

 

Te állítottad hazudtad - bármi forrás, bizonyíték, tény nélkül, hogy "Sok személy lenyomorodott sajnos a kísérleti folyadéktól.". Orbán saját bevallása szerint Moderna oltást kapott, tehát a hazug analógiádat követve neki is le kellett nyomorodnia tőle. Ráadásul Orbán másokat is az oltás felvételére ösztönzött, tehát ha szerinted az oltástól lenyomorodtak emberek, akkor Orbán szándékosan olyan dologra ösztönözte a magyar népet, amitől az lenyomorodik. Én nem sok jót gondolok Orbánról, de ennyire még én se tartom aljasnak, te viszont a hozzászólásaid alapján feltétlen híve vagy, tehát ez így egy újabb önellentmondás részedről.

 

"Nahát, ha nem írod, rá sem jövök, hogy az emberek többsége sem különb a Deákné vásznánál. Ha ott lenne ő is lopna. "

 

Láthatóan valami képzelt barátoddal vitatkozhatsz, mivel én nem írtam semmi ilyesmit, hisz nem is igaz. Magyarország soha nem volt olyan korrupt ország mint most, soha senki nem lopott annyit mint Orbán, soha senki nem okozott annyi kárt ennek az országnak mint Orbán és egyetlen EU-s ország sincs, ahol a korrupció legalább megközelítené a magyart, nem véletlenül vagyunk immár az Unió legkorruptabb országa. Tehát igenis vannak különbek, sőt, Orbánnál konkrétan mindenki különb!

 

"A te barátaid hordják Magyarországra-Magyarországról az illegális migránsokat, neked kell tudni. Ráadásul hazudsz is. Ezért fizetést kapsz?"

 

Ehhez a mondathoz tolmácsot szeretnék kérni! Nem tudod, Vida Ildikó ráér esetleg?

 

Egyébként miben hazudok? Csak így hirtelen ennyi embercsempészes hírt találtam és ez csak akiket elkaptak a közelmúltban:

https://index.hu/belfold/2022/11/15/embercsempeszet-budapest-gyor-m5-os-autopalya-m1-es-autopalya-rendorseg-inarcs-brfk/

https://index.hu/belfold/2022/11/14/embercsempesz-elfogas-balotaszallas-hatarsertok/

https://index.hu/belfold/2023/01/26/szeged-autos-uldozes-moldav-embercsempesz-rendorseg/

 

Te nem olvasol újságot? Szóval tehát jól értem, hogy szerinted nyugatról hozzák ide a menekülteket, hogy aztán a szerb határ irányából vigyék vissza őket nyugatra? Vagy hogy kell ezt értelmezni? Komolyan érdekel az elméleted!

 

Egyébként nem tudok olyan barátomról aki embercsempészettel foglalkozna, másrészt sajnos nekem nem ad fizetést Soros György, ellentétben Orbán Viktorral és Fidesz vezetőinek többségével, akiknek már mind adott.

 

"Az önellentmondás a te szoftveredben lép fel, mert a nyugat kritikáját összetéveszti a kelet dícséretével."

 

Láthatóan az önellentmondás szó jelentésével nem vagy tisztában, másrészt a dícsérethez részedről nem fér kétség, hisz számtalan kommentben dícsőíted itt a keletet.

 

"Hazudsz, rágalmazol, és hazug állításaidra válaszolsz."

 

Ó bocsáss meg, tehát akkor félreértettelek volna? Ezek szerint maximálisan elítéled Vlagyimir Putyint, a háborús bűneit és az egész népírtó hadjáratát Ukrajna ellen, valamint 100%-kal szurkolsz Ukrajnának, hogy megszabadulhasson az orosz megszállóktól? Valahogy a kommentjeidből nekem nem ez jött le, de én boldogan megkövetlek, ha félreértettem valamit. :)

 

"Mennyi értelme van vitázni egy hazudozóval? Semmi."

 

Mondjuk az nem vitázás, hogy általad elképzelt - valójában el nem hangzott - mondatokra reagálsz, a valóban feltett kérdéseket és felvetéseket pedig nagyvonalúan figyelmen kívül hagyod. Én ugye konkrétan idéztem a szavaidat és arra reagáltam, ahogy most is, te meg úgy csinálsz, mintha valami egész másra reagálnál mint amit írtam.

 

Ha másra nem is, legalább arra az egy kérdésre válaszolj már kérlek, hogy a nyugat gyűlöletébe hogy fér bele neked a Google használata? Ez egyszerűen nem fér a fejembe, hogy lehet valaki ennyire hűtlen az általa hirdetett elvekhez?! Ez pont olyan mintha egy tál disznótoros lakomázása közben beszélnél arról, hogy milyen jó vegánnak lenni. :)

 

Ha valaki azt hirdeti, hogy nem kér a nyugatból, akkor az ott kezdődik, hogy nem veszi igénybe mindazt amit a nyugat ad! Főleg, ha van nyugatfüggetlen alternatívája! Hát honnan tudod, hogy azt a Google keresőt nem holmi óvodásként átoperált meleg-drogos-beoltott-laposTV+$portcipőbeszerző-migráns programozta, ott, a hanyatló nyugaton, egy no go zónában? Te meg azt használod, nekik generálsz bevételt?

Nem szégyelled magad?! Hol itt a hitelesség?

 

Előzmény: Maketheworldabetterplace (14)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 16

Miért zavar téged, ha Magyarországon is olyan megfizethetetlenül drága az üzemanyag mint a nemhanyatló nyugaton? Egyébként is ennyiért vásárolnád. Mellesleg energiáról írtam, nem üzemanyagról. Biztos zavar az is, ha a luxusautók ára emelkedik, de engem ugyanúgy nem érint, mint az üzemanyag magas ára.

Előzmény: Nyikka (13)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 15

Ha valóban hinnél abban amit itt összehordasz, eszedbe nem jutna Gmail címet használni, Google keresőt ajánlgatni meg angol nicknéven írogatni. Ezek mindegyikének van keleti, az általad idealizált világból származó alternatívája"

Miért ne használjam? Nekik is kell az infó, a Szárnyas Ló sem elég mindenhová. Magangalodonida wadanka vagy xabsiga wagadougou nick kevésbé irritálna? :-)

Nagyon tájékozott vagy a keleti dolgokban. Talán maga Vladimir Putin vagy álnickkel, és itt gyűjtöd az információt?

 

"Ez ugyanaz mint ahogy a kommunizmusban is ment a hanyatló nyugatozás, közben a vezető elvtársak egymás lábát taposták a nyugati cuccokért, Kádár is Merciben vitte a seggét, Honecker meg Volvóval."

Hol érint ez engem? Én nem cselekszem ilyet.

De ha már felvetetted te miért nem a nemhanyatló nyugaton kommentelsz az ottani fórumokon? Megtiszteltetés számunkra, hogy megosztottad velünk ezeket a haszontalan téveszméidet? Valami hasznosat írj inkább.

Előzmény: Nyikka (13)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.02.16 -1 1 14

Te is károsodást szenvedhettél talán. Mi köze Orbán állapotának a károsodottak állapotához?

Nahát, ha nem írod, rá sem jövök, hogy az emberek többsége sem különb a Deákné vásznánál. Ha ott lenne ő is lopna. 

A te barátaid hordják Magyarországra-Magyarországról az illegális migránsokat, neked kell tudni. Ráadásul hazudsz is. Ezért fizetést kapsz?

Az önellentmondás a te szoftveredben lép fel, mert a nyugat kritikáját összetéveszti a kelet dícséretével.

Tàmogatok? Ha nem tudatosan hazudsz és rágalmazol javaslom vizsgáltasd meg magad, talán tudnak segíteni a " nyugati dolgokat kritizál=népirtó tömegmészárlást támogat" téveszméden és más téveszméiden is.

Hazudsz, rágalmazol, és hazug állításaidra válaszolsz.

Mennyi értelme van vitázni egy hazudozóval? Semmi.

Előzmény: Nyikka (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!