Keresés

Részletes keresés

költekező Creative Commons License 2019.10.20 0 0 229

Csudalatosan meg tudtam nézni  a 2. évad első részt.

költekező Creative Commons License 2019.10.15 0 0 228

Na szép. Nem vettem észre, hogy folytatják, mivel az ismétlés kora délután van.

luci87 Creative Commons License 2019.01.07 0 0 227

A zért én kiváncsi vagyok ,mi történt a végén...remélem nem írják ki pont a legidősebb két férfi valamelyikét..:(

 

költekező Creative Commons License 2019.01.06 0 0 226

Teljesen egyetértek minden mondatoddal

Én még csak most szereztem meg az utolsó epizódot, ugyanis korábban mindig a 20 órás ismétléseket néztem, és a 60. részt elfelejtették megismételni, ami sztem nagyon figyelmetlen egy ilyen komoly tvtől.

Ezt a részt kár volt megnézni, mert Annyira összecsapott , hogy egyáltalán nem hiányzott.

Írnám, hogy felfokozott izgalommal várom a folytatást, ami annyiban igaz, hogy legyen egy stabil pontlefekvés előtt, mint vmi drog, amit bevesz az ember, és tudja, következik a szunyálás.

De azért a történet íróitól ennél jobbat remélek.

És valahogy a színészek is nagyon unták, vagy feszültek voltak és azért nem koncentráltak, de egyetlen hiteles mondat nem volt.

Még Olga is lapos lett, ami kifejezetten fájt.

Előzmény: Törölt nick (225)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 0 0 225

Most néztem a port.hu-n, hogy ott is sokan csalódottak, mert kvázi nem kicsit eltávolodott a sorozat attól, amire számítani lehetett, meg ami az ottani ajánlóban van (azt vajon mi alapján írja, aki írja? Mert akkor nem csak én hittem, hogy kiderül valami a végén Lucáról, hanem ő is, ő meg csak a gyártótól kaphatta az infókat :-D)

"A sok humorral és érzelemmel fűszerezett sorozatban a harmincas éveiben járó, kissé szétesett és slampos Luca (Gáspár Kata) mindennapjait követhetik nyomon a nézők. A szingli lányt villámcsapásként éri húga (Kovács Panka) eljegyzése, és ha ez nem lenne elég, véletlenül meghallja édesanyja (Pápai Erika) csípős megjegyzését azzal kapcsolatban, hogy várhatóan húga esküvőjére is egyedül érkezik majd. Luca ekkor megfogadja, hogy nem így lesz, és 200 nap alatt megtalálja az igazit, miközben igyekszik a munkahelyén megjelenő kihívásoknak is eleget tenni. Hogy a végén sikerrel jár-e, rátalál-e a szerelem és megtalálja-e önmagát, az kiderül a 60 epizódos sorozatból."

 

Jó, ha nyelvészkedni akarok, akkor nem köthetek bele, mert végül is kiderült, hogy Luca NEM találja meg önmagát, marad minden vele (meg tkp. mindenkivel*), ami volt :-DDDD

Pl. a "200 nap alatt megtalálja" kitételtől még akkor is teljesen jogosan lesz az ember érzése, hogy itt valami kerek dolog lesz, ha eldöntendő kérdésként tették fel a dolgot, és ugye lehet rá nem-mel is válaszolni. 

Mert ha nem is találja meg az igazit, de megtalálja önmagát, az is elég lett volna (modern, realisztikus befejezés), és akkor még kereshette is volna az igazit tovább az igazit a második évadban. De még csak önmagát sem találta meg végül. :-D )

Amiben az a vicc, hogy valahol az negyvenedik-ötvenedik rész környékén tényleg volt egy olyan érzésem, hogy mintha kezdenének alakulni a dolgok a fináléra. De mintha akkor szavazták volna meg, hogy akkor kapnak második évadra pénzt, és ezt a verziót gyorsan visszavonták, Luca elkezdett megint szar ruhákban járni, randizni, ahelyett, hogy felismerte volna Márkban azt, amit nekünk már részek óta sulykoltak. Zita is döntött, talán mintha még Ildikó is kezdett volna hallgatni a család óvatos kritikáira, aztán egyszerre minden dobva lett, visszaléptünk 5 mezőt, és nem arra indultunk, hanem a végtelen semmibe :-D

 

(bocs, dugulok, csak tényleg mérges vagyok.... de leginkább magamra)

Előzmény: költekező (224)
költekező Creative Commons License 2019.01.04 0 0 224

Te vagy a legjobb. Előre összefoglaltad a 2. évadot.

Én se hittem volna , hogy minden nyitva marad.

Előzmény: Törölt nick (223)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 0 0 223

Na, én mostanra értem a végére a dolgoknak, és nem tudom, van-e úgy más is vele, mint én, hogy csalódott vagyok.

És nem a minőségre gondolok, hanem egyszerűen csak arra, hogy átvágva érzem magam, mert nem arra készültem, hogy semmi sem lesz lezárva... Értem, persze hogy ha lezárják a szálakat, a belengetett párok egymásra találnak, a gazságok kiderülnek, akkor mi lenne a második évadban (a boldog párok, sikeres rádiók és a büntetésüket elnyerő áskálódók unalmasak), de itt tényleg semminek nem lett vége.

Persze lehet, hogy a sorozat promója csak nekem volt félrevezető és én értettem úgy, hogy majd a végére jól kiderül, hogy Luca megtalálja-e a párját, meg lefogy-e az esküvőre.

Persze, szagot foghattam volna, mikor Luca kb. 10 résszel a vége előtt kezdett fogyókúrába, de azt hittem, ennek a szálnak az lesz a vége, hogy kiderül, jó ő így is, ahogy van (vagy akár pl. a menyasszonyos ruhás csajon keresztül kiderül, hogy csak nem kéne rá annyi előnytelen rongyot adni, mint anno Ábel Anitára a Szomszédokban) és az utolsó pillanati fordulatok ellenére majd jól összejön Márkkal és onnan öröm és bódottá.

De igazából még azt is megbocsátottam volna, ha nem talál párra (és EZ tényleg marad a második évadra), de ha összeteszem, mire jutottak a szereplők a 60 rész alatt, akkor azt kell mondjam, hogy semmire...

Ebből viszont az következik, hogy a második évad is ugyanarról fog szólni, mint az első (a semmiről, hisz Luca randizni fog, de nem tanul belőlük semmit, nem jut közelebb semmihez, az anyja sem tanul semmit, mert majd még mindig Zita esküvőjét fogja akarni megszervezni -legfeljebb közben majd nagyon aggódik Dénesért- Zita sem tanul semmit, amire nem jött volna rá kb. az első évad 20. része körül, azaz, hogy nem akar esküvőt és nem tudja, mi akar lenni, ha nagy lesz, stb (lehet folytatni Félixszel, Márkkal, Rolanddal, Adéllal).  Valószínűleg megint lesznek majd viccesebb részek, de kétséges, hogy a lapos, előre látható történet mellé elég lesz csak ennyi, hogy lecsússzon a sorozat a nézők torkán és ezt a humor -még ha sikerültebb is, ami az elsőben sem volt mindig az- is csak ideig-óráig fogja tudni palástolni, ha egyáltalán...

KapitányG Creative Commons License 2018.12.22 0 0 222
Előzmény: költekező (220)
carlsagan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 221

A sorozatbaráton nem vagy fenn? Oda már fel van töltve. Bár gondolom, nem. Tudnék küldeni meghívót, ha kapok egy email címet.

Előzmény: költekező (220)
költekező Creative Commons License 2018.12.22 0 0 220

Borzasztó csalódott vagyok, mert én 20 órától vetített ismétlést néztem mindig, és a 60 . akt nem találom mikor lesz. 

Leírná vki mi történt?

Előzmény: carlsagan (219)
carlsagan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 219

Jön a 2. évad. Tavasszal forgatják, ősztől adják. Ez már hivatalos.

Előzmény: költekező (218)
költekező Creative Commons License 2018.12.21 0 0 218

Folytatás? Vagyis most nem zárul le semmi?

Előzmény: carlsagan (213)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 217

Vagy csak lusták voltak normálisan adaptálni....

Előzmény: luci87 (216)
luci87 Creative Commons License 2018.12.21 0 0 216

:) Ebből is látszik, hogy nem eredeti magyar sorozat.Gondolom, hasonlóan kellett megalkotni, mint az erededi történetet.

Előzmény: Törölt nick (214)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -2 0 215

2. évad ebből? De sok elszórható pénze van valakinek... vagy ez is valami állami fidesznyik támogatással készül, EU pénzből?

Előzmény: carlsagan (213)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 -1 0 214

Koktéllal nem is. De 1-2 deci töménnyel és 1-3 sörrel, vagy üveg 300-400Ft borocskával az alap a magyarnak.

Előzmény: carlsagan (213)
carlsagan Creative Commons License 2018.12.20 0 0 213

Eléggé túltolják a piálást, az biztos. Itt nálunk szerintem nem életszerű, hogy minden napot koktéllal zárnak. És igen, mellé meg a mindennapi futás, edzés. Olga meg, pláne hiteltelen. Egy ilyen korú nőn, ha ennyit iszik- gyakorlatilag alkoholista-, már rondán meg szokott látszódni.

Sajnos a kavarás folytatódik, pedig reménykedtem egy jó kis happy end- ben. De most, hogy bejelentették a 2. évadot, messze van még a vége. 

Előzmény: költekező (211)
költekező Creative Commons License 2018.12.20 0 0 212

Leghitelesebben a másnaposságot adták elő a fiúk.

költekező Creative Commons License 2018.12.20 0 0 211

Már csak pár rész van nem igazán érthető minek újabb szereplőket előszedni, pl a régi barátot.

És az sem világos hogy egy karakterbe hogy fér bele, hogy fut , vigyáz a testére , edzi magát, aztán meg örökké iszik.Olga.

költekező Creative Commons License 2018.12.19 0 0 210

Sajnálatos, hogy nem találtak olyat aki tényleg annyi idős mint akit el kell játszania.

 

Előzmény: Törölt nick (209)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.19 -1 0 209

Tartsál is :) Ha tetszik.

 

Nagyon lement. Sőt, sok olyan visszajelzés és komment volt, amiben azt sérelmezték, hogy Trokántól nagyobb szerepet vártak és kicsi többet..... nem tudom mit.... szegény nincs topon, erre a forgatásra úgy kellett szószerint összevakarni.

Előzmény: költekező (208)
költekező Creative Commons License 2018.12.19 0 0 208

Annyira lement a nézettség?

Sajnálom.  Én kitartok, mert mindenhol máshol eleve ismétlések vannak.

Az Ifjú Sheldon volt a CC n de annak már vége .

Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.19 0 0 207

Mittomén.

Előzmény: KapitányG (206)
KapitányG Creative Commons License 2018.12.19 0 0 206

Mondtam mást?

Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.19 -1 0 205

Ilyenkor is köteles vagy mentőt hívni. 10-15p belül kint van, profin levezetik a szülést, ellátják az anyát és a csecsemőt is,majd kórházba szállítják őket. Nem beülünk a kádba idegen helyen azt lebabázunk....... veretesen gagyi ez a sorozat, nem csodálom, hogy a nézettsége a béka feneke alatt van -10 szinten

Előzmény: KapitányG (201)
KapitányG Creative Commons License 2018.12.19 0 0 204

Igen, ezért írtam, hogy itt más volt a helyzet.

Előzmény: luci87 (203)
luci87 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 203

Elso gyerek nem tiz perc alatt erkezik...;)Van aki egy ejszakan at vajudik,mint pl.en..;)Mentot siman hivhattak volna.De a csajszi nem akart .O kimondottan kadas szulest akart,amit alt.otthon hoznak ossze,nalunk meg a korhazban.Mert az otthonszules nalunk nem ajanlatos...vagy nem megengedett,cdak veszhelyzetbrn.Szerintem dokkal biztonsagosabb korhazban,akarmi adodhat...

 

Mas.Ildiko egyre idegesitobb....mondtam mar??

Előzmény: KapitányG (201)
KapitányG Creative Commons License 2018.12.19 0 0 202

Persze, ez nem az a helyzet volt.

Előzmény: KapitányG (201)
KapitányG Creative Commons License 2018.12.19 0 0 201

Ha egyszer megindul a szülés, akkor hiába bármilyen szabály, meg hogy más lakása.

Előzmény: költekező (198)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.19 -1 0 200

Argentínában nem is biztos, hogy bemennék kórházba szülni... max. arra jó, hogy elkapj valami fertőzést.... max. a császár, vagy a farfekvés amit ott kezelnek... oszt vagy van érzéstelenítő, vagy nincs.

 

Na jó témázgassunk a soriról!

 

 

Azért Bajszy nem semmi, milyen vén élőben, a sorozatban 55+ faszit csináltak ami kedvenc erdészünkből!!!!

Előzmény: luci87 (199)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!