Keresés

Részletes keresés

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.28 -1 0 154

izmod=izmos

Előzmény: Shang_Tsung (153)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.28 -1 1 153

Elmondom wéleményem.

 

Szerintem Felház végleg vége.

 

A férfiak százfele mentek, a nők max diszkót nyújtanak.

 

Nagyon izmod teológia kellett vóna sztem a Felházba, hogy maraggyon.

 

De hogy ökumenésen - ahogy indult - nem marad fenn az 1000%

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.21 -1 0 152

ja s mint má írtam Isten első parancsolatában szerepel átok.............. 

Tényleg óvasd má el 1x a Bibliát mer ez egyre cikibb

Előzmény: elterito (150)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.21 -1 1 151

téged Isten is gyűlöl...................

 

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9245118&la=160535868

Előzmény: elterito (150)
elterito Creative Commons License 2022.02.21 -1 0 150

No jó,de gondolom az hogy te keresztény vagy azért is kizárható, mert gyűlölködő, átkozódó vagy, és mint mondottad, gyakorló elmebeteg is.

Helyesebben szólva az elmebetegség nem kizáró ok, ugye.

Előzmény: Shang_Tsung (147)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.21 0 0 149

 

A gyülekezetnek kell a pénzed
Jézus Krisztus szeret téged
Minél jobban kell a pénzed
Õ annál jobban szeret téged.

Hiszek az Úr Krisnában
hiszek a bölcs Buddhában
de nem hiszek a papokban
és semmiféle egyházban.

...

 

HétköznaPICSAlódások: Hiszek dalszöveg

Előzmény: Shang_Tsung (147)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.21 0 0 148

PénzIsten

Előzmény: Shang_Tsung (146)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.21 -1 1 147

Ők úgy voltak keresztények mint a hágyések min 70%a vagy elterito vagy blagi

 

Szájkeresztények nagydumahívők

Előzmény: Shang_Tsung (146)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.21 -1 1 146

Szerintem ők nem is ismerték Istent, mer ha ismerték volna akkor féltek volna dobni a projektet

Előzmény: Cleaning Cloths (145)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.21 0 0 145
Előzmény: Shang_Tsung (141)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.21 -1 0 144

Apcsel 5

38 Mostanra nézve is mondom néktek, álljatok el ez emberektől, és hagyjatok békét nékik: mert ha emberektől van e tanács, vagy e dolog, semmivé lesz;

39 Ha pedig Istentől van, ti fel nem bonthatjátok azt; nehogy esetleg Isten ellen harcolóknak is találtassatok.

 

hülye gyerekek diszkója volt az egész...............

Előzmény: Shang_Tsung (143)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.21 -1 0 143

Az ökumenikus mozgalom mindig benne volt a nevében? Mer én még emlékeim szerint utaltam is nekik

Ha tuttam volna sose utalok..................

Én asszittem ez egy keresztény kezdet ami jó és aminek nem lesz vége mer komolyan gondolják,. Asztán prekopa donát mondta tavaly vagy hogy hogy vége.

 

Akkor ezexerint nem Istentől volt az egész, mer ami Istentől van az fel nem bontható

Előzmény: elterito (142)
elterito Creative Commons License 2022.02.21 -1 0 142

Nem nagyon tudod ugye, hogy mi az az ökumenikus mozgalom? 

Miért nem nézel utána, hisz léteznek könyvek is és olvasni is tudsz.

Előzmény: Shang_Tsung (141)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.02.20 -1 1 141

Szerintem a Felház alapjaiban szar volt.

 

Sokféle gyülekezet, egyház, stb.............. hasonló történt a Hegyen Épült Város gyüliben ami beszívta a Menóra gyülekezetet majd kimúlt mindkettő eccer.

 

Olyan, mintha az Ökumené egy Átok lenne.

S bevillant Kubinyi Károly aki összeolvadt a Bagy-al és meghalt motorbalesetben....... Átok.

 

Én direkte azé nem veszek részt semmilyen ökumenében

 

A bagy az hiperkegyelmes === Átok

 

Egy igerész villant be aminek köze nincs a hyperkegyelemhez:

22. Íme én ágyba vetem őt, és azokat, akik vele paráználkodnak, nagy nyomorúságba, ha meg nem térnek az ő cselekedeteikből.

Jelenések 2.

 

A Felház állítólag megszünt......................

Szarumán Szeretete Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 139

:D :D :D wicces wideo

 

Gáspár 200% szerintem, hogy nem meleg. Nem ismerem személyesen, de akkor a reformátusok 150%a meleg ha OG az.

 

Ha meleg lenne, akkor a Szentlélek már megölte volna az egyik alkalmon, mint Anániást - szerintem.

 

Hogy a Felházban voltak és vannak grimbuszok, de nem buziság, szerintem az a Sola Scriptura miatt van. Több gyülekezetet láttam megszűnni, akik az SS-t nem vették véresen komolyan.

Előzmény: kocka alakú robot (137)
kocka alakú robot Creative Commons License 2021.08.04 0 0 138

FONTOS> nem értek egyet azzal ahogy ez az ember a felházról és gáspárról beszél!

Előzmény: kocka alakú robot (137)
kocka alakú robot Creative Commons License 2021.08.04 0 1 137

ezen a videón ez az ismert politikus a felházon belüli

 

"a felház nevű karizmatikus szervezetben komoly pletykák mentek arról hogy ott milyen (meleg) szubkultúra uralkodott el"

 

https://youtu.be/pFf3EeXdvOc?t=338

Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.13 0 0 136

Ahol Krisztus a fej és a  középpont, ott nem lehet közösségen BELÜL megbotránkozást, szakadást generálni.

 

De én is mondom néked, hogy te Péter vagy, és ezen a kősziklán építem fel az én anyaszentegyházamat, és a pokol kapui sem vesznek rajta diadalmat.

Máté Evangéliuma:16:18

 

 

Ahol szakadás van, ahogy volt és van sok gyülekezetben pl Hegyen Épült Város gyülekezetben 2013-ban, ott bűz van és mocsok.

Ahol tisztaság van és Krisztus az Úr, ott fizikai képtelenség szakadást,bomlást előidézni. Szerintem.

Előzmény: Zsebihal18 (135)
Zsebihal18 Creative Commons License 2021.02.13 0 0 135

Nem hiszem, hogy alavagtam. Mindig akadnak Eli fiai. Szukseges, hogy botrankozasok essenek, de jaj annak ...

Előzmény: Blade-Runner (133)
Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.10 0 0 133

Másképp fogalmazva: Apcselből indulva: nem tudnak megosztást szítani ottan, ahol az Isten az Úr.

Előzmény: Zsebihal18 (131)
Blade-Runner Creative Commons License 2021.02.10 0 0 132

 

39. Ha pedig Istentől van, ti fel nem bonthatjátok azt; nehogy esetleg Isten ellen harcolóknak is találtassatok.

Apostolok 5.

 

Lehet, te nem látod, de azzal, hogy védeni próbálod, alávágsz neki...

Előzmény: Zsebihal18 (131)
Zsebihal18 Creative Commons License 2021.02.09 0 0 131

Az ukran egyhaz az amerikai titkosszolgalatok tevoleges kozremukodese altal szakadt ki, mert megosztast szitanak. A legtobb patriarka nem ismeri el oket, szakadarok. A konstantinapolyi patriarka, Bartolomeus a kivetel, lelke rajta. 

https://thesaker.is/meet-godfathers-of-ukraines-new-church-cia-neo-nazis-and-mafia/

https://thesaker.is/russias-foreign-minister-accuses-the-us-in-orchestrating-the-attacks-against-the-orthodox-church-in-ukraine/

Előzmény: takamod (130)
takamod Creative Commons License 2021.02.07 0 0 130

a felház szerintem azért jött létre hogy egyesítse a magyar "keresztény" egyházakat. nem feltétlenül a római alá, hanem létre jönne egy kifejezetten magyar "egyház", ahogy pl van orosz ortodox vagy ukrán ortodox egyház. nem árt tudni hogy pl az ukrán ortodox egyház pár éve szakadt ki az oroszból! nemzeti egyházra vágynak a politikusok is, nem véletlen hogy a felház "arca" ki is volt...

bár a felház megszűnt, szerintem a háttérben továbbra is ez a szellemiség működik. a felház lényegében egy kis hitgyüli volt, és németh nem véletlen dörgölőzik a kat. egyházhoz. valahol érzik ők, hogy a "nemzeti egyház" a jövő, ahol egyesülnie kell a kisebb-nagyobb "keresztény" egyházaknak

Bárány Haragja Creative Commons License 2020.02.11 0 1 124

Azt vettem észre, hogy azok a közösségek, gyülekezetek, melyek nem ragaszkodnak a Sola Scripturához, azok idővel elmúlnak.

A keresztény diszkók ellaposodnak és megszünnek. 

 

Pedig lehet, hogy külön párhuzamosan érdemes volna működtetni őket.

random seed Creative Commons License 2019.03.03 0 0 122

https://hvg.hu/itthon/20190301_Interju_a_Felhaz_vezetoivel_Ember_Illessel_es_Orban_Gasparral

 

  • "Magánszemélyként majd' mindenben van vitám az édesapámmal" – mondja Orbán Viktorról fia, Gáspár.

pont ezt írtam én is amikor gáspárt  fikázták FB-n meg fórumokon :D azaz sejtettem hogy ez van!

 

ez viszont a tipikus nyálas-ökumenés és hazug kijelentés: "E. I.: Azért hozzátartozik, hogy a nagy egyházaknál sincs teljes egység néhány tanításban" -

ugyanis nagyon nagy ellentétek vannak pl a kat. és protestáns egyházak között, csak éppen ezeket istentelen sunyi és gyáva módon elmismásolják... és nem "néhány" hanem a fő tanításokról van szó... és a felház pontosan ezt az elmismásoló gyáva szellemiséget képviseli...

<Spender> Creative Commons License 2019.02.25 -1 0 121

ja és vót az a Tűzkonferencia. Tavaly. Az esemény után volt aki kritizálta az ottani eseményeket. Neki volt igaza ki kritizálta:  I Kor 14,23

Előzmény: random seed (114)
<Spender> Creative Commons License 2019.02.25 0 0 120

én meg a kérdésedre nem tom a választ mivel még 1x sem voltam Felházba. de te se tod az enyémre? Mi bűnt követett el a püspök hogy neki csak 1 nője lehet? Nem e több a püspök, mint mindenki más? wagy kevesebb? - mármint a te tejológiád szerint, mert az szambázik a mormonokkal. 

 

viszont érdekes, hogy Prekopa Donát a szivárványról beszélt és az általa való szövetségről, miközben az az ószövetség. És. Miközben ők neme keresztények kívánnak lenni? Akkor nem a szivárvány helyett Jézusról kellene e beszélnie?

 

Mert ugye az egy dolog, hogy többé nem lesz özönvíz, ez viszont nem zárja ki ami Szodomával történt utána.

 

https://minap.hu/cikkek/regeszek-megallapitottak-mi-miatt-pusztulhatott-el-szodoma-es-gomora

 

Aszteroida. A szivárvány nem zárja ki az aszteroidát. Meg van szökőár és földrengés stb.

 

Persze mi wan ha egy természeti katasztrófa nem Istentől van.........mer ugye a hinduk (több istenhit) NEM a teremtőhöz kapcsolják az eseményt. Mi van ha Moncsicsi volt?

 

 

Előzmény: random seed (119)
random seed Creative Commons License 2019.02.24 0 0 119

én csak feltettem egy kérdést...

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.24 -1 0 118

ja és ha mán ittttartunk én tavaj örültem nekije, hogy a hágyé két alkalmat is tartott Veszprémben,  pl....     ......ha jól emléxem. és nezawarjon össze a + de mán a - és _ meg a -= és _- ki lett nyírva.......az 1ik moderátor biztos pikkel rám.......jaj...mosmilesz

Előzmény: random seed (113)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.24 0 0 117

te random lassan fél éves a mél amire....öö....a....öö

 

szóval a tavalyi witánk.

 

tegyük fel, hogy mindenben neked van igazad és én vagyok a tévedés szomszédja.

 

De wannak igehelyek, pl

I. Timóteus levél:3:2

Szükséges annakokáért, hogy a püspök feddhetetlen legyen, egy feleségű férfiú, józan, mértékletes, illedelmes, vendégszerető, a tanításra alkalmatos;

I. Timóteus levél:3:12

A diakónusok egy feleségű férfiak legyenek, akik gyermekeiket és tulajdon házaikat jól igazgatják.

A kérdés.

 

A te igasságodban, MITŐL kevesebb a püspök és diakónus?

 

Hiszen ha rajtuk kívül mindenkinek lehet 100 neje, de nekik nem, az nem hátrány? a te Istenképed mér pikkel rájuk? Nem e úgy kéne, hogy ha másnak 100, akkor nekik 1000?

ne vedd sehogy, csak kérdezem. Azé nem imélben mer arra walamiér nem revagálsz, biztos SolaScripturadémont diagnosztizáltál bennem, nem?

Előzmény: random seed (114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!