Keresés

Részletes keresés

pheonix-laci Creative Commons License 2022.04.22 0 0 292

Tuti, hogy így van... 

De egy próbát megér egy másik szerviz. Ajanlani esetleg tud valaki?

Előzmény: btamas70 (291)
btamas70 Creative Commons License 2022.04.22 -2 0 291

Sajnos az sem kizárt, hogy a Harman adja irreális áron a szervizalkatrészeket a "dobd ki és vegyél újat" üzletpolitika jegyében.

Előzmény: pheonix-laci (290)
pheonix-laci Creative Commons License 2022.04.21 0 0 290

Sajna az anyag amit beletennének is drága. Kintről rendelve az alaplap 50e a hangszoró 2x11e. bár ők nyilván olcsóbban szerzik be, s erre ugye rájön még a munkadíj.

A fogyasztóvédelem azt mondta, ez szerződéses jogviszony, ergo polgári peres, vagy békéltető testület. Nem igazán lehet bizonyítani, hogy direkt adtak meg magas árat.

Előzmény: btamas70 (289)
btamas70 Creative Commons License 2022.04.21 -2 0 289

"Csak az 5 ezer bevizsgálást kell így kifizetnem"

 

Az irreális árajánlatra tekintettel én azt is visszakövetelném! Ha nem megy szép szóval, akkor a fogyasztóvédelem útján...

Előzmény: pheonix-laci (286)
pheonix-laci Creative Commons License 2022.04.21 0 0 288

100% pláne, hogy ragaszkodtam hozzá, hogy ismét nézzék meg. Vagy csak nem akarnak vele foglalkozni és inkább minden fő egységet cserére ítéltek, mert ők maguk megint találtak semmit.

Előzmény: quad (287)
quad Creative Commons License 2022.04.21 0 0 287

Ha jól értem, az erősítőt tartalmazó alaplapot, és a két hangszórót is cserélnék, azaz gyakorlatilag mindent. Szerintem  vagy az erősítőrész, vagy a hangszórók cseréje felesleges.

Sejtésem szerint azért adták ezt az ajánlatot, hogy hagyd békén őket.

Előzmény: pheonix-laci (286)
pheonix-laci Creative Commons License 2022.04.21 0 0 286

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy van Xtreme 1-em, ami 55 Hz-en torzít. A márkaszerivbe (Condon Kft. IV. ker.) elsőre azt mondták semmi baja. De nem vettem át, mert ugyan úgy hozta a hibajelenséget, amit az ottani hölgynek meg is mutattam. Így ismét megnézték, és most kaptam meg a javításra az árajánlatot. Az alaplap és két mélynyomó cseréje; KAPASZKODJATOK!!! 81.500,- magyar forint...

Válaszoltam nekik, hogy ez irreálisan magas, közel a termék vételára, ezért nem kérem a javítást. Csak az 5 ezer bevizsgálást kell így kifizetnem. Vicc az egész...

Valaki esetleg tudna ajánlani valamilyen alternatívát? Javítsd magad otthon, vagy valami normális áron dolgozó jó szervizt?

Előre is köszi!

dtamasr Creative Commons License 2022.03.05 0 0 285

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy JBL Xtreme 1 hangszóróm, ami zene játszás közben hirtelen pukkan egyet és leáll. Ha halkan megy rajta a zene, akkor hirtelen leállás előtt ugyanúgy pukkan, csak folyamatosan. Akkumlátor meghibásodásra gyanakszom, mert ugyan a töltést jelző fények nem mutatják, hogy gyorsan lemerülne, de töltés közben nem jelentkezik a probléma. Valaki tudja esetleg, hogy mi lehet a baja? A válaszokat előre is köszönöm!

djuice Creative Commons License 2022.02.26 0 0 284

Kösz, mind ismerem, de nincs "sehol" amit keresnék.

Azt hittem ezeknek van itt az indexen vmi aprós rovata esetleg...

Előzmény: btamas70 (283)
btamas70 Creative Commons License 2022.02.26 -1 0 283
Előzmény: djuice (282)
djuice Creative Commons License 2022.02.26 -1 0 282

Üdv!

Keresni vagy hirdetni melyik topic releváns bt.speakerek terén?

Köszi!

FaZo 76 Creative Commons License 2022.01.27 0 0 281

Köszönöm, segítséged!

Őket én is megtaláltam, de nem akarok bontottat venni.

Sztem Ali lesz a befutó!

 

Előzmény: wyetkong (279)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.27 0 0 280
Előzmény: FaZo 76 (278)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.27 0 0 279

Szia! 

 

Proficuccok. hu, mindig van náluk bontott JBL motyók. Azt most néztem, hogy készleten egy darabot írnak. Vedd fel velük a kapcsolatot mert folyamatosan változik a kínálat. 

Előzmény: FaZo 76 (278)
FaZo 76 Creative Commons License 2022.01.26 0 0 278

Melyik cég árulja? Én 15ért láttam a gyárinak darabját

Előzmény: wyetkong (276)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.26 0 0 277

Illetve allin / ebay-en  utángyártott alkatrésztként már kaphatsz hozzá 15-20€ környékén. Ha nem sós kell jó megoldás lehet még. 

Előzmény: FaZo 76 (275)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.26 0 0 276

12.000 forint hozzá a gyári hangszoró pár! 

Előzmény: FaZo 76 (275)
FaZo 76 Creative Commons License 2022.01.26 0 0 275

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Van egy JBL flip 3-mam, aminek a hangszóróit sikeresen kinyírtam.

Az egyik teljesen használhatatlan, a kónuszt tartó rézszövet elvált a tölcsértől, és berezonál.

Kiszedtem a hangfalból és leragasztottam a helyét, hogy ne legyen bili hangja.

Keresek valamit a helyébe, de eddig nem igazán találtam semmit.

Tudnátok segíteni, aki már volt hasonló helyzetben, hogy mivel lehetne a gyáriakat helyettesíteni.

Eldobni nem akarom, az aksija még elég jól bírja, de a gyárira nem akarom kicserélni, mert az árából inkább veszek egy újat.

wyetkong Creative Commons License 2022.01.26 0 0 274

Sziasztok ahogy megígértem kirakom a fost@.. Icska teljesen kamu JBL fotóit miután integráltam  az új töltőcsatlakozást. Persze, hogy ne legyen egyszerű egy töltőkábelt is kellett hozzá gyártani. 

Az utolsó kép azért is érdekes, mert az a gumidugó hivatott megóvni a kínai termék tervezők  szerint a csatlakozási pontokat a beázástól. A haverom szerint soha nem lehetett ennél jobban becsukni. 

Felfogom úgy hogy egy elektronikai hulladékot ezzel egy ideig még megóvtam az elektronikai hulladék udvartól, ahova való lenne. Ezzel is csökkentve az ökolábnyomunkat.

wyetkong Creative Commons License 2022.01.26 0 0 273

Ami borzasztó az, hogy tapasztalom a saját környezetekben azt (és értelmes emberekről beszélek), hogy elhiszik, ezek az eredeti másolatai, műszakilag is.  Ráadásul amennyibe ezek a gagyi szarok kerülnek értelmesebb No Name Bluetooth hangfalat lehet venni egy euronicsban.   De hát a hülyeséget az emberek táplálják. Ha senki nem venne ilyen szemeteket mit csinálna az a pár millió Kína rabszolga gyerek munkás. 

Előzmény: btamas70 (271)
btamas70 Creative Commons License 2022.01.26 -1 0 272

Belenéztem több ilyen szétszedős videóba, hogy valami Audiolandre illőt találjak. Azt hiszem, sikerült;))

Előzmény: Mono SE (268)
btamas70 Creative Commons License 2022.01.26 -1 0 271

Nyilván nincs több köze az eredetihez, mitől lenne? Példának linkeltem a hamisítványok jellegzetességeinek bemutatására. És hogyhogy nem, éppen azokban egyezik az általad javítottal:

 

- csontig leegyszerűsített elektronika (apró nyák)

- hangszórómágnes

- a megadottnál kisebb kapacitású akksi

Előzmény: wyetkong (270)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.26 0 0 270

Amit ott szétszednek a videóban sincs több köze a jbl-hez mint amit a havernak javítok.  Filpek sem így néznek ki belülről, legalább is a valódiak. 

Előzmény: btamas70 (266)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.26 0 0 269

Cseréltem már egy pár jbl-ben akkut főleg ezt kellet, meg panelt,  de a bemutatott darab nem három hanem mindenben is más mint az eredeti. Szürkületben, 50 méter távolságból talán hasonlít ha hunyorítva nézed. 

Előzmény: btamas70 (266)
Mono SE Creative Commons License 2022.01.26 -3 1 268

szegény kiscsávónak végig kell nézni az egész szerencsétlenkedést, hogy micsoda irtózatosan balfasz az apja

Előzmény: btamas70 (266)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.26 0 0 267

JBL  logó van rajta, de persze semmi köze hozzá! Egy éve vette a srác, talán vakerán. Utána már ő is rájött, hogy gagyi a cucc amit vett, de neki így is jó. Persze senki nem javítja ezért kért meg, hogy valamit csináljak már vele, hogy lehessen tölteni. Holnap össze rakom majd készítek fotókat a műről. 

 

 

Előzmény: btamas70 (266)
btamas70 Creative Commons License 2022.01.25 -2 0 266

Láthatnánk a védőhuzaton lévő logót és a panel azonosító feliratát?

Mert ez három ponton is erősen fake gyanús.

https://www.youtube.com/watch?v=U-Jb-Uvk5io

 

Nem példátlan, de mégiscsak lehangoló lenne a Harman/JBL nyomulása a létező legolcsóbb kategóriában...

 

 

Előzmény: wyetkong (263)
btamas70 Creative Commons License 2022.01.25 -1 0 265

Nem a termékkel, és paradox módon még csak nem is a Harman International márkanévhasználatával van gond, hanem az irreális elvárásokkal.

Előzmény: wyetkong (263)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.25 0 0 264

Javaslom mérd ki az akkut, ha régebbi JBl nem csodálkoznék, ha ott lenne a gond. Néha panel hiba, de ha már mostanában gyorsan merült vagy csak töltőről ment akkor plufi lett az akku. Valószínűleg ez lessz a gond, de bontani kell akkor lehet pontosan megmondani.

Előzmény: nacked blade (262)
wyetkong Creative Commons License 2022.01.25 0 0 263

Sziasztok! 

 

Csak gondoltam megosztom, tanuljon belőle aki még elhiszi, hogy 8-10 ezer forintért JBl hangszórót lehet venni! Az egyik barátom nagy nehezen rávett hogy szedjem szét a csodáját, mert csak "beesett" az USB töltő csatlakozója. Rakjam már vissza nincs vele más baj. Tök jó a cucc egyébként, legalábbis szerinte. 

A tök jó cucc 2x5w hanggal pár, csípő gót ne is keressen senki benne. 😅😅😅😅😅

Akku 1db 3.7v 1200ma -es 1850 akku 🤣🤣🤣🤣 Ez már már önmagában utal a "hatalmas" teljesítményre! 😁😁😁😁😁

 

A komplett panel ami van benne, kb akkora mint egy Bluetooth hanggal töltésvezérlője! 

Persze az USB töltő anya részét nem lehet vissza forrasztani, mindenestűl kitörött. Szerencsére van hely a csatlakozóknál  csinálok egy új töltőcsatlakozást. 

 

Szóval az én véleményem szerint egy guriga t@... nyot nem ér az egész! Ez önmagában annyit se ér mint egy Lewis kazettás walkman a devecseri bolhapiacon. 

Akit ezzel megbántottam előre is bocsánatot kérek privát véleményemet írom le. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!