Keresés

Részletes keresés

p.barbara Creative Commons License 2019.01.16 0 0 11

Miért ne lehetne otthon hagyni a gyereket az apjával? Szerintem teljesen természetes, hogy egy apa máshogy viszonyul a kicsihez mint az anyukája, és köztudott, hogy mindig az anyuka lesz a gyerek réme, akivel apuka is ijesztgeti, de ez egyáltalán nem probléma. Két ember lehet teljesen más, gyereknevelésben is, és a gyerek túlél 1-2 napot az apjával, mégis csak az apja. 

Gépont Andi Creative Commons License 2018.05.18 0 0 10

https://www.babaszoba.hu/hozzataplalas/lista
Sziasztok! Ha van egy kattintásnyi(na jó talán 3kattintásnyi) időtök, akkor szavaztok kisfiamra és rám az alábbi játékban? :) Ha bejön az oldal a keresőbe Zalán-t írjatok és az a mi képünk (Zalán&Anya néven). Köszönöm szépen :* Nem kell regisztrálni

 

Klári12 Creative Commons License 2018.05.16 0 0 9

Van egy Apának lenni jó oldal a fb-n, jó sokan vannak fent lehet véleményt osztani meg van fent sok cikk videó apaság témában. 

Degeczi Creative Commons License 2017.05.01 0 0 8

Ja, most látom, h tényleg csak reklámszemét topik! :(

na ilyet se veszünk sose...

Előzmény: Tombolda (5)
Degeczi Creative Commons License 2017.05.01 0 0 7

Erre tényleg muszáj pluszt nyomni, tökéletes összefoglalás!

 

Az, h ilyen jelentéktelen és alapvetően teljesen normális esemény ezt váltja ki, ráadásul egymás közt megbeszélés helyett az érintett háta mögött panaszkodva róla, valóban azt vetíti előre, amit írsz...

Előzmény: Pomber Béla (1)
Tombolda Creative Commons License 2017.05.01 0 1 5

Köszönjük a sudóreklámot. Ezért megérte regisztrálni.

linfury Creative Commons License 2017.04.30 0 0 4

Azt se gondoltam, hogy valamikor majd upvoteollak ... :)

Előzmény: Pomber Béla (1)
Zeki_ Creative Commons License 2017.04.30 0 1 3

Nem aludt? És? 

Legalább volt kimenőd, baj meg nem lett. Majd összeszoknak a gyerek, az apuka, meg a feladatok.

Nekem 3 gyerekem van, amikor az asszony bement szülni, mindig én vigyáztam rá(juk).  Vagy amikor valamelyik kórházba került, és a feleségem ment befeküdni mellé a kórházba.

Előzmény: Klarika88 (-)
forgione1 Creative Commons License 2017.04.30 0 0 2

Menj el nyugodtan.... csak ne túl sokáig :-)

 

Komolyra fordítva, fokozatosan kell magára hagyni az apukát. Valahogy majd megoldja, mire belerázódik már felnő a gyerek. A második gyereknél meg már te sem fogod magad agyonra aggódni. Lazább lesz minden.

Pomber Béla Creative Commons License 2017.04.30 0 3 1

Nem én mínuszoltalak le, de megérdemelnéd. Mindenesetre készülj fel rá, hogy be fogod adni a válópert és krokodilkönnyek közt fogsz zokogni a bíróságon, hogy az a ganaj férjed még a gyerekkel sem törődött...

 

A gyereknek semmi baja nem volt amikor haza mentél, tehát semmi probléma nem volt. Az, hogy apuka nem üntyülü-püntyülüzi, az ne zavarjon téged össze, nincs is rá igénye a gyereknek az apjától. Be volt kenve SUDO krémmel? Be volt. Akkor? Nagyon remekül el van a gyerek az apjával.

Előzmény: Klarika88 (-)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.04.30 0 2 0

0 képesség van benned a párkapcsolat fenntartására...

Klarika88 Creative Commons License 2017.04.30 -3 0 topiknyitó

Mit gondoltok a témáról?? =)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!