Keresés

Részletes keresés

dudas 68 Creative Commons License 2023.08.10 0 0 20

audi a 6 2.0 td ráadom a gyujtást az esp lámpa nem alszik el hangosan sipol inditom tekeri a motort nem indul kiveszem a kulcsot visszateszem esp elalszik indul egy pöcre mi lehet a baja valaki találkozott ilyen hibával

EddRt Creative Commons License 2023.02.27 0 0 19

Központi zárat vettem az autómhoz egy üzletben https://autoblok.com.ua/

manosnmanus Creative Commons License 2022.12.28 0 0 18

Sikerült is , köszönöm a gyors segítséget

Előzmény: Törölt nick (16)
manosnmanus Creative Commons License 2022.12.28 0 0 17

Oké köszi !

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2022.12.27 0 0 16

BMW kulcstanítás,a Youtubon megtalálod

Előzmény: manosnmanus (15)
manosnmanus Creative Commons License 2022.12.27 0 0 15

Hali  ' BMW X5 2001 -es . Nem működik a központi zár , csak kulcsról . Mind a kettő kulcsban jó az elem . Tudna valaki tippet adni , hogy hol kezdjem

Törölt nick Creative Commons License 2022.12.24 0 0 14

Sziasztok!

Nagyon régen nem jártam itt,de most felvetődött néhány fontos kérdés.

BMW 530d e39-es hosszú évek óta önálló életet él. Amikor úgy gondolja rángat,nagy gázadáskor füstöl,aztán minden abbamarad.

 kicseréltek 3 injektort,a másik három bevizsgálva minden ok.

két hét után ismét rángatás,füstölés. most kicserélték a nyomástartó szelepet,mert méréskor ingadozott. Próbamenet,egyik alkalommal rángatás,füstölés,aztán mintha misem történt volna szépen húz.lehet nagy gázt adni,semmi. Leállítod,újra próba,rángat.Érti ezt valaki? nagyon kérem, akinek hasonló tapasztalatai vannak válaszoljon,mert az autóval semmi gondom,tisztelem becsülöm,mert 200000km-nél is többet mentünk együtt,mármint az autó,és én.

 

 

 

OA66 Creative Commons License 2022.11.06 0 0 13

Sziasztok! Én egy új belépő vagyok! Azt szeretném kérdezni,hogy audi a3-nál ha kitöröltem a service kulcsot a müszerfalról akkor miért jön vissza ha leveszem a gyújtást és ismét ráadom? köszönöm a segitséget!

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.29 0 0 12

Na majd beinditjuk

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.29 0 0 11

Ja

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.29 0 0 10

Na ez a topik,idén még nem üzemelt.😭

Előzmény: Otott Dominik (9)
Otott Dominik Creative Commons License 2020.12.25 0 0 9

Audi Rs5  4.2 fsi-vel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Az autónak estleges típushibáiról, illetve volna-e valakinek ezenkívül  bármilyen jellegű tapasztalata?

Az autót mennyi kilométerrel  érdemes megvenni?

1pupak Creative Commons License 2020.08.24 0 0 8

Sziasztok.Tudna nekem valaki abba segíteni,hogy hogyan lehet kinyitni egy vw b6 passatot(akksi mind a 2  lemerült,a kulcs pedig csak elfordul jobbra és balra,de nem nyitja ki)Köszönöm a segítséget(ha létezik törés mentes )

hoty65 Creative Commons License 2019.08.01 0 0 7

Sziasztok! Tanácsot kérek 2006-os 2.0 tdi JFL motorkódú automata váltó problémához! Az autó váltója 4 éve nagy felújításon esett át, ehhez képest pár hónapja rángatni kezdett, gyakran "lomhán" indul. Néhány hete egy hosszabb út után a váltó megbolondult, váltogatott fel-le, majd le is állt. ESP hibát jelzett. Másnap mintha misem történt volna, az autó normálisan működött, de szerelőhöz vittem, aki néhány nap múlva VÁLTÓCSERÉT javasolt (JFL kód). Szeretem az autót, de kétségbe vagyok esve, mivel bontott váltót ilyen kóddal sehol sem találok. Abban sem vagyok biztos, hogy feltétlenül váltócsere a megoldás, de laikus lévén elhiszem, ha a szakember ezt mondja! Kérem, hogy ha valakinek van hasonló problémára megoldása, ossza meg velem. Előre is nagy köszönet!!!

 

apaka1 Creative Commons License 2019.06.20 0 0 6

Sziasztok! Szeretném megkapni Valakitől a 2000-es gyártású sötétkék VW Bora színkódját!Köszönettel  Apaka1

Jodika75 Creative Commons License 2019.04.25 0 0 5

Sziasztok. Olyan problémám van, hogy sahranomba AUY blokk helyett Bkv blokkot raktam be azt mondták kompatibilis. Csak hogy az AUY belső jeladós a BKC pedig külső /főtengely/ és más érték van nem indul nem ad üzemanyagot hogy tudnám összehozni tudna valaki segíteni.

 

 

dras27 Creative Commons License 2019.04.07 0 0 4

Sziasztok ! Valaki tudja,hogy hol van az Audi A2-ben a rádióantenna erősítő ?

Quati Creative Commons License 2018.12.16 0 0 3

Sziasztok!

 

Elfogyott az AdBlue az autóból (vw Sharan 2012), betankoltam egy kúton de nagyon nehezen ment bele 8 liter... 17-nek kellett volna!?
Elaludt az AdBlue lámpa, de sajnos most kiírta, hogy nem jó vagy nem jó minőségű AdBluet tankoltam/vagy elromlott az AdBlue rendszer! Szerintetek? Van olyan, hogy nem jó az AdBlue, mert azt nem nagyon hiszem, hogy idáig minden jó volt betankolom aztán nem jó a rendszer?

panduit1 Creative Commons License 2018.08.14 0 0 2

Sziasztok.Kérdezni szeretnék Audi A4 B5 avant digitklímával kapcsolatban.Vettem egy használt digitklíma vezérlőt,mert ami az autóban volt elromlott.(nem kapcsolta a klímát)

Amit vettm az tökéletesen működik,de a kijelző fényereje gyenge.Ha belépek a menüjébe,akkor tökéletesen világít de amint kilépek újra lecsökken a fényereje. Mi lehet a probléma.Előre is köszönöm

Szabolcs 50 Creative Commons License 2018.07.09 0 0 1

Sziasztok!

Kérdésem lenne Audi A4-el kapcsolatban. 2002-es modell 2.0 sima benzines ALT motorkód.

kb 5 éve van nálam. Vásárlás után nagy generál, főtengely, hengerfej, hudro tőke, vezérmű lánc stb.

De nem lett igazán jó. Indításnál hidro tőke hangja volt. 

120000 km után szólt a szerelő, hogy hátsó vez, láncnak hangja van. Eddig 10000 ként olaj csere, szűrő minden amivel gond volt normálisan meg lett csinálva. 

Szóval autó szét lánc és feszítő ki, helyette új gyári alkatrész vissza. Itt szólt a szerelő, hogy erősen javasolja, hogy a hirdo tőkéket is csereljük mert szerinte azok sem jók már. Kerül amibe kerül csináljuk, mondtam (egy vagyon volt) és lám indításkor ugyan úgy zörög mint előtte. Lánc hang már nincs de a tőkéknek nagyon rossz a hangjuk. Biztos ki lettek cserélve mert saját szemmel láttam. 

Ilyenkor mi a teendő? Van valakinek hasonló tapasztalata? 

Segítséget előre is köszönöm

TelepiKutya Creative Commons License 2018.04.30 0 0 0

Sziasztok.

 

Honnan tudnák beszerezni, vagy letölteni Audi A4 Avant B8 Kombi, 143 Le, 2009, használati utmutatót, kézikönyvet? Ha lehetséges magyar nyelven.

 

Segítségeteket előre is Köszönöm! További szép napot!

sexifiu98 Creative Commons License 2017.04.11 0 0 topiknyitó

Mi a véleményetek az Audi Vw Bmw 2.0 motorjairól?2005-2008 közötti autót szeretnék vásárolni de semmit biztatót nem hallok a pd elemek felől a Bmw-t viszont eléggé dicsérik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!