Keresés

Részletes keresés

Anikó Keserű Creative Commons License 2019.05.02 0 0 12

Farmasi aloe gél 93%-os aloe vera tartalommal! Nagyon jó!

www.farmasiuzlet.hu 

Fazer GT Creative Commons License 2019.02.02 -1 0 11

Próbálta már Valki piros, gyulladt bőrfelületre a First sprayt?

Aloe vera gél (gyomorfekély, reflux), Active pro B (bélflóra, immunrendszer)

, First, Lips, stb,stb.

p.barbara Creative Commons License 2019.01.28 0 0 10

Sziasztok. Nálunk is az Oillan és a Ziaja termékek voltak nyerők a babaőr ápolására, bármi mást próbáltunk vagy nem vált be, vagy az ára miatt nem szerettünk volna tovább kitartani mellette. 

Klári12 Creative Commons License 2018.12.06 0 0 9

Egyébként műr terhesség alatt is lehet tenni hogy ne legyen pl ekcémás a baba bőre olvastam erről a protexin oldalán. Akinek van a családban annak azért oda kell figyelni mert nagyon súlyos is lehet egy ekcéma. A barátnőm kisbabáját súlyos fogyatékosságra vették az ekcémája miatt. 

kvcsbetti Creative Commons License 2018.08.28 -1 0 8

Sziasztok! Mi ezt az Oillan popsikrémet használjuk, eddig nagyon szuper.

https://pepita.hu/popsikremek-c1389/oillan-baby-borpir-elleni-popsikrem-40ml-p180501?from=list

 

Valaki próbálta még? 

Kiváncsi vagyok, esetleg ehhez hasonló állagú krémet tudtok ajánlani? 

Előre is köszönöm. :)

NeTrend Creative Commons License 2018.08.11 0 0 7

Érzékeny bababőrre ÖKO-TEX minősítésű babaágynemű az ajánlatom.

Lumi2 Creative Commons License 2018.06.06 0 0 6

Mi is használtuk a restore-t de már nagyobbak így most már a juniort használjuk az már rágótabletta, ugyanúgy protexines. Olyan jó az íze hogy el kell zárni mert szerintem az utolsó szemig megennék.  :) A sudokrém is jó de szerintem irracionálisan drága. 

Előzmény: Klári12 (4)
Klári12 Creative Commons License 2018.04.26 0 0 4

Nekünk a legjobbak eddig az aloa verás fújós készítmények voltak az egyébként sebre is jó. De barátnőméknek jók voltak a baba popsi krémek is. Fürdéshez a doki felír fürdetőkrémet az a legjobb nagyon undi amikor úszik a vízben de a bőrének jót tesz. Ha piros pöttyös a feneke, akkor jó lehet anyatejben vagy később főzelékben restore por is. Sokat kell szellőztetni, ne legyen sokat a pelusban. 

MakiMaszat Creative Commons License 2017.06.14 0 0 3

Sziasztok! Szeretnélek benneteket értesíteni, hogy van egy cég (nem írhatom le, mert reklám), amelyik játékot hirdet, melyben elnyerhetitek babátok 1 éves folyékony mosószer adagját. Bővebb infóért kérlek írjatok emailt! 

 

csillagköööd Creative Commons License 2017.05.14 0 0 2

Kidekorálnád a babád szobáját? www.dekor-guru.hu rengeteg babás matrica jó áron.:) 

sz-sz-kata Creative Commons License 2017.05.08 0 0 1

Szia!

A kérdezett márkát sajnos nem ismerem, de pelenkakiütés megelőzésére nekünk bevált a farmasi cég pelenkakiütés elleni kréme.

schlumberger Creative Commons License 2017.04.09 0 0 0

Gáb0r p0psija most pir0s?

Előzmény: Dalma_p (-)
Dalma_p Creative Commons License 2017.04.07 0 0 topiknyitó

Nekünk igazából a pelenkakiütésen kívül sok gondunk nincs, egyelőre... de Gábornak (már másfél éves :)) alapjáraton elég érzékeny a bőre, szóval hamar kipirosodik az a popsi... Szeretjük a sima sudocremet is, de kíváncsi vagyok erre az új kenőcsre. nektek mik a tapasztalataitok az érzékeny bőrű kicsiknél? Mire figyeljünk oda nagyon, mi lehet még rá hatással a későbbiekben? A fogzás körüli dolgokat már ismerjük :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!