Keresés

Részletes keresés

KR!SZ fittfalatok.hu Creative Commons License 2022.11.09 0 0 10

Sziasztok! KR!SZ vagyok. Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Igaz, én már nem akarok tovább fogyni, mert már 40-et sikerült. Nem volt egyszerű dolog, de elértem a célom. Természetesen nem titok a receptje. Csökkentettem a kalóriabevitelem a szénhidrátok mérséklésével, és növeltem a szervezetem energiafelhasználását sportolással. Tudom, ezt még egy óvodás is tudja, ez senkinek sem újdonság. Nekem a legnagyobb gondot az okozta, hogy mit egyek, ill. ne egyek.

Szakács vagyok, az évek során kialakítottam egy fantasztikusan finom étrendet, amit egy ideje a blogomon osztok meg a sorstársaimmal. Nem szedek semmilyen csodaszert! Nincs ilyen! Csak eszem a finomabbnál-finomabb ételeket, és ha csak tehetem mozgok. Dolgozom, kertet művelek és sportolok. Nincs jojó, nincs jajajj most mi lesz, nincs para, csak boldogság, mert már nyugalom van.

Ja, és talán ez is számít: INGYEN van a tudás! Nem akarok eladni sem csodaszert, sem sportgépet és nem írok speciális étrendet senkinek.  Ezekre nincs szükség. A mottóm: OLVASS-FŐZZ-MOZOGJ-FOGYJ! Csak vidáman! :)

A blogom címe: fittfalatok.hu

SzegiMedical (X) 2021.04.13 0 0 9

Kéne valami plusz, ami lendületet ad a vágyott álomalakhoz? Nehéz elindulni a fogyás útján? 


A Szegi Medical Center szakértő csapata segítségével közösen választhatja ki az Ön számára leginkább megfelelő alakformáló kezelést. A mindenki számára ingyenesen igénybe vehető konzultáció során a szakember felméri az egészségügyi állapotot, egyénre szabott kezelési kúrát állít össze és alapos tájékoztatást ad a javasolt technológiákról.
Európa legfejlettebb gépparkját erősíti: Alma Accent Prime Ultraspeed ultrahangos és rádiófrekvenciás alakformáló, Cooltech Define zsírfagyasztó gép.

 

https://www.szegimedical.com/alakformalas/zsirbontas/

 

Kérjen még ma időpontot a konzultációra és tegye fel személyesen kérdéseit!

helenphi Creative Commons License 2020.11.30 0 0 7

Fogyókúrás tabletta - acaiberry900.com 15 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza. 

Zaccasphynx Creative Commons License 2018.06.22 0 0 6

Sziasztok!

 

változókorban lévő hölgyeknek is szívből tudnám ajánlani a facebook Lifetilt diéta pro csoport életmódváltó programjait.  Sok változókorban lévő tagunk rak fel sikeres fogyásáról képeket :) 

Akit érdekel, ne habozzon csatlakozni! :) 

 

 

Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.18 0 0 5

Írom ami nekem segített.

Izzadásra zsálya tea.

Naponta  egy bögre csalán, zsurlo, cicka pici méz mehet bele.

Minimalizalni a kávét, fűszeres dolgokat. Diolevel tea is jó.

Jó meg a füves Gyuri bácsi klimax teaja is. 

Illetve nagyon oda figyelni a kajara mert kusznak fel a kg cefetul. És leadni szinte lehetetlen.

Cicka illetve tengeri sós ulofurdo. 

 

 

Statikus web Creative Commons License 2017.05.24 0 0 3

Szia kedves! Ez a tea segíteni fog ;) Plusz tippeket is találsz az oldalukon. 

 

https://tea4u.hu/

luci87 Creative Commons License 2017.03.07 0 0 2

Szia, de jó hogy írtál,már azt hittem kihaltak a klimaxosok.

 

Én 68 júliusi vagyok amúgy.A 87 a nicknevemben azt jelüli, h akkor házasodtunk.

Nekem se ártana min. 10 kg fogyás, bár dagi nem vagyok,de sok minden könnyebb lenne,az biztos.

Én sportolni nem szeretek, max a bicikli, azzal járok melóba, és ott is emelgetek(Nővér)...Futást próbáltam, a szívem se nagyon bírja, engem nem kapcsol ki...Táncolni szeretek, de azt se bírom már sokáig. Tornázni, szoba bicikli,esetleg...

Ami nagy baj, szeretem az édességet, nasit(boldogsághormon)....:(

Hóhullámok nemigazán, de ideges, és levert,fáradékony vagyok,és előjöttek magas Vérnyomás, pulsus,és szív b. ek is...:(

Nyitottam egy másik fórumot is, de oda se jönnek...nézz be majd oda is.

Előzmény: Perl69 (1)
Perl69 Creative Commons License 2017.03.07 0 0 1

szia, egyidősek vagyunk, és sajnos azt kell mondjam, az ilyenkor belassuló anyagcsere is sokat tehet róla, hogy nem vagyunk valami jól... Nekem is van vagy egy 10-es fölöslegem, most elkezdtem edzeni, mert rá kellett jöjjek, hogy magától nem fog lemenni... Ha minden igaz, a rendszeres mozgástól hosszú távon jobb lesz a vércukor, az inzulinérték, a vérnyomás, és kevésbé idegel az ember - meg a hőhullám is kevesebb lesz. Hőhullámra amúgy a Remifemint mondják, teljesen gyógynövényes szer, patikában lehet kapni. Ezt meg most olvastam, ez is erőt ad: http://www.nlcafe.hu/egeszseg/cikk/klimax-menopauza-hohullam/  Fel a fejjel!!! :)

luci87 Creative Commons License 2017.03.02 0 0 0

Haho,nincs itt senki valtozokoru...mindenki fiatal..???

luci87 Creative Commons License 2017.03.01 0 0 topiknyitó

Sziasztok,én 48 éves vagyok, egy éve nincs normális menszeszem.Hóhullámaim nincsenek nagymértéküek, inkább gyakran van melegem..:)

Viszont lett enyhe magas vérnyomásom, az alacsonyból, és szapora pulsusom...Egy rosszullét után múlthónapban elkezdtem kardiológiai kivizsgálásokra járni..Elkezdtem szedni a Nebiletet...hát ennyi...

Kicsit magam alatt vagyok...fogynom is kéne 10-12 kg... régen könnyebben ment ez is...:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!