Keresés

Részletes keresés

Tzp Creative Commons License 2018.05.19 0 0 7

Használj kisebb monitort!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (1)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2017.03.23 0 0 6

Ma is akartam nyitni egy topicot "Miért nem kötelező megadni a bérsávot az álláshirdetésekben?" de egyszerűen nem fért ki. Így kihagytam az álláshirdetés szót a címből, erre kapásból belekötött valaki, hogy a munkahelyen nem szabad egymásnak megadni. Kezdhettem magyarázni, hogy egyszerűen nem fért bele a címbe, csak a nyitó hozzászólásba.

Előzmény: B.GY (5)
B.GY Creative Commons License 2017.02.14 0 0 5

Irigyelem a problémáidat.Engem nem zavarnak a címek,inkább némelyik fórumozó társ:)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (3)
lxt Creative Commons License 2017.02.13 0 0 4
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2017.02.13 0 0 3

Néha nagyon hasznos tud lenni egy hosszabb topic cím. Ez a mostani egyszerűen értelemzavaróan túl rövid. Ráadásul van egy csomó magyar összetett szó, amik önmagukban majdnem elérik a cím limitet. pl. a lakástakarékpénztárakról vagy hasonlóan hosszú szavakkal elnevezett dolgokról akarok címet gyártani, máris nehézségekbe ütközik az ember. Meg a másik, annyi felesleges üres hely van az oldalon, igazán ki lehetne tölteni ilyennel. Hoztam példát is, hogy más fórumon is milyen hasznos tud lenni.

Előzmény: B.GY (2)
B.GY Creative Commons License 2017.02.12 0 0 2

Minek oda regényt írni? Nem tanították fogalmazás órán hogy a cím legyen tömör de velős ? :)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (1)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2017.02.12 0 0 1

Előzmény: Ipari-antidepresszió (0)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2017.02.12 0 0 0

Nálam pl. így néz ki az index oldala. Majdnem a 2/3-a tök üres, cserébe a címekből néha alig lehet rájönni, hogy miről is van szó.

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2017.02.12 0 0 topiknyitó

Az index topic címei nagyon rövidek és ismerve a magyar szavak hosszát, sokszor három ragozott alak sem fér el egymás mellett. Más külföldi fórumokon nagyon jól megvan a hosszú topic cím. Egy értelmes mondatból kiderül, hogy érdemes-e kattintani egyáltalán.

 

pl. a Ma is tanultam valamit subreddit címei nagyon jól olvasható mondatok. Már önmagában érdekes azokat olvasgatni. Itthon meg a topic címből sokszor ki sem derül, hogy miről szól.

 

https://www.reddit.com/r/todayilearned/

 

Nem lehetne megnövelni a topic címeinek hosszát legalább 128 karakterre? De igazából beleférne akár 300 is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!