Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.01 0 1 30

Köszi.

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.28 0 1 29

Igen ez egy teljesen igaz feltételezés a történelem kapcsán! :-)

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.28 0 1 28

""1.,Tudom

2.,A magyar szempontból jobban szerettem nézni.

3.,Úgy értettem,hogy néha érdekes dolgokat csináltunk mi is.""

 

  1. Helyes!
  1. Én meg nem csak magyar szempontból de minden szempontból szeretem kritizálni! ;-)
  2. Ez igaz! Nem néha hanem legtöbbször! :-)
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.28 0 1 27

""Vagy esetleg úgy akarték eredetileg megrajzolni.""

 


Bocsi félreírtam a szót. Akarták. Amikor elkezdték alkotni 1989-ben akkor még nem voltak gépek mint manapság,hogy azon alkotják meg. Akkoriban minden másabb volt mint a mai napokban.

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.28 0 1 26

1.,Tudom

2.,A magyar szempontból jobban szerettem nézni.

3.,Úgy értettem,hogy néha érdekes dolgokat csináltunk mi is.

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.28 0 0 25

""Jé vannak itt kritikusok a Simpson családdal kapcsolatban!""

 

Nem, hogy vannak de voltak is lesznek is! :-)

 


""Én a magyar szinkronnál jobban szerettek nevetni mint az eredetinél.""

 

Nos mi az eredetivel kapcsolatban ítéljük meg az egész rajzfilm álláspontját! :-)

 

""...olyan néha a cselekmény a család szempontból mint a magyar rajzfilmben levő családnál.""

 

Na na na.. lassan a testtel ez nem teljesen igaz nagy különbség van a között és e között mi magyarok nem szoktunk nyugati propaganda rajzfilmeket gyártani mint az amerikai barátaink! :-)

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.28 -1 0 24

Jé vannak itt kritikusok a Simpson családdal kapcsolatban! Én a magyar szinkronnál jobban szerettek nevetni mint az eredetinél. Kb. olyan néha a cselekmény a család szempontból mint a magyar rajzfilmben levő családnál.

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.13 0 0 23

Igen ez igaz egy bizonyos szinten...én viszont kritikusként állnék hozzá ehhez a rajzfilmhez is... :-)

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.06 0 1 22

Tényleg nagyon viccesek tudnak lenni. Csak néhány részben öregednek meg. Homér életkora más.

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.03 0 0 20

Igen ezt szokták úgy nevezni, hogy hallgatásos bele egyezés...

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.03 0 1 19

Vannak olyan dolgok amiket nem árulnak el.

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.03 0 0 18

""Vagy esetleg úgy akarték eredetileg megrajzolni.""

 

  1. Nem hinném ugyanis akkor elmondták volna producerek vagy a rajzfilm készítők, hogy pont ilyenre szándékozták létrehozni!De nem tették!Amikor megkérdezték őket az interjú alatt szó sem esett arról, hogy pont ilyennek akarták volna a rajzfilmet megalkotni!
  2. Ha pedig mégis igaz lenne akkor meg ne csodálkozzanak azon, hogy egyesek kritikusan fognak hozzá állni!
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.03 -1 0 17

Vagy esetleg úgy akarték eredetileg megrajzolni. Nekem úgy tetszik ahogy van.

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.03 0 0 16

"Nem így jobb ahogy van."

 

Nem, nem jobb inkább egyszerűen borzalom!

Az animációknak a nagy részét nem rajzolták meg tökéletesen és éppen ezért kritizálom őket!

 

""Tracey Ullman Showbeli változatuk abból is a korai az nagyon furcsa mint a mostani.""

 

 

Nos én nem hinném, ugyanis még mindig rengeteg rajzolási hibákat rajt önmagában a Simpsonok karakterei mint pl.: Bart haja, Lisa cipője, stb...

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.03 0 1 15

Nem így jobb ahogy van. A Tracey Ullman Showbeli változatuk abból is a korai az nagyon furcsa mint a mostani. 

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.03 0 0 14

Te tudod..

Én viszont azon a véleményen vagyok, hogy egy kicsit eltúlozták ezen féle simpson családnak az animálását amikor éppen megpróbálták megszerkeszteni!

Természetesen egyetértek ezen szemszöggel kapcsolatba, de nem vagyok túlzottan oda érte...

Én egy kritikusa vagyok a rajzfilmnek...tehát a kritikusak táborába lehetne sorolni engem..

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.02 0 1 13

Úgy értettem,hogy sokszor nincs izgalom. De akkor is kitartok mellette.

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.02 0 0 12

Attól félek, hogy az ottani barátom arról szándékozott beszélni, hogy már milyen unalmas állandóan az évadokat és sorozatokat nézni mint, egy érdekelt dolgot! :-)

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.01 0 1 11

Néha-néha én is azt érzem,hogy mennyi rész van még hátra. Főleg a Halloweenes részek izgalmasak. A 28.évadé az jobb volt mint a 27.évadé. Ezt éreztem. A 28.évad második jelenete a Halloween részből pont,hogy rám illet. Szerintem tudjátok,hogy Lisának van ott képzeletbeli barátja. Nekem is vannak ilyen dolgok.

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.01 0 1 10
Kétezres évek elejétől azt hallani, hogy még 1-2 évad. De amíg a FOX egyik legnezettebb műsora addig úgysen kaszáljak el.
Előzmény: Derivel Ottonel (2)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.01 0 1 9
Én kb olyan 12-13 éve nézem. Kedvelem, de kezd elfáradni. Azt vettem észre pár éve mindig várom az új évadot... aztán pár rész után már csak azt nézem hány epizód van még az évadból
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.31 -1 1 8

Jó ötlet. Lesz arról is.

Előzmény: Zeki_ (7)
Zeki_ Creative Commons License 2017.01.31 0 2 7

Bart hajáról is kellene egy topik...

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.31 0 1 6

Tudom. De az a szinkronról volt szó. Ez meg a sorozatról van szó. Nem mindegy a dolog. 

Előzmény: nyman (4)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.31 0 1 5

Hát igen kb. 30 évada lesz összesen. De nem lehet még tudni. A FOXon is adják. De a simpsonreszek.infon vagy a sorozat barát honlapon fent vannak a teljes évadok.

Előzmény: Derivel Ottonel (2)
nyman Creative Commons License 2017.01.31 -2 0 4

ja es annak a topikbak a hozzaszolasainak tobb, mint felet te irtad.

Előzmény: nyman (3)
nyman Creative Commons License 2017.01.31 -2 0 3

Ebben a honapban mar a masodik topikod errol a sorozatrol. Az elozo 11 hozzaszolas utan elhalt.

 

Ott a kereso, van mar a sorozatnak nehany topikja.

Előzmény: Törölt nick (-)
Derivel Ottonel Creative Commons License 2017.01.31 0 2 2

Nos... Kicsit már fáradozik el a sorozat, vannak olyan hírek, melyek szerint már ezen kívül csak 2 évad készül, nem tudom mi az igazság.

Szeretem, mert teli van apró, finom humorokkal, képileg is, szövegben is, az is jó, hogy bizonyos alapműveltség, tájékozottság kell, hogy tudd értelmezni, felfedezni az elrejtett eastern eggs-eket. Emiatt is és a poénok száma, egymásutánisága miatt is nem is mindegyik epizódban lehet követni, levenni mindegyiket. Mindig tud tükröt mutatni, teszi ezt olyan rutinnal és bájjal, hogy nincs az a magunkra ismerés, ami megbotránkoztató lenne, inkább felold, szórakoztat, mesterien karikíroz.

A Humor+-on vannak mostanában békebeli epizódok, régi szinkronhangokkal...

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.31 -1 1 1

H0mér Simps0n:D0'H! (Dó!). Vicces.

ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.31 0 2 0

simps0n

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!