Keresés

Részletes keresés

B- oldal Creative Commons License 2024.01.16 0 0 10

Sajnos  nem.Ez itt a jelek szerint nem érdekel senkit. Valaki ha mégis a hozzászólasaimban találsz email címet.

Üdv B-oldal

Előzmény: nemtudomanickem (9)
nemtudomanickem Creative Commons License 2023.09.14 0 0 9

Mindenki kigyogyult? :D

Előzmény: nemtudomanickem (8)
nemtudomanickem Creative Commons License 2023.09.08 0 0 8

hello,

 

3 ab kúra, a helyzet változatlan, sőőőt, egyre erősebb a tünet, orvost cseréltem...sajnos a következő csak 2 hét múlva lesz itthon és akkor tud fogadni...azt mondta, hogy nem igen tudok semmit csinálni, csak no alkohol, no csípős...a többit megbeszéljük.

 

Volt egy tenyésztésem, a szokásos enterococcus faecalis, nem tudom merre tovább :( Már mindent is szedtem, vitamin, tőzegáfonya, mindent szó szerint... :)

 

Járt már valaki hasonlóan, hogy ez a szar ennyire makacs?

Előzmény: n0n4m3m4n (7)
n0n4m3m4n Creative Commons License 2023.08.20 0 0 7

Sziasztok,

 

kezdek elkeseredett lenni, kb 2 honapja jott ki rajtam ez a tunet, azota tul vagyok ket anti biotikum kuran, egy gyulladascsokkento (xilox) kuran, az elso AB es Xilox kura utan helyrejott, aztan 1 hettel miutan elfogytak a gyogyszerek visszatert, megint kaptam AB -t egy masik fajtat, ettol el sem mult, sot most mar tiszta piros az egesz, nem csak piros foltok vannak benne, hanem nincs is tiszta resze... :(

 

Most majd tenyesztes lesz, de kezdem elveszteni a hitem, hogy ez belathato idon belul helyre jon...

 

Fajdalmaim nincsenek, ejakulacio utan fura erzes az alhasban, de ezt sem neveznem fajadalomnak, tovabba maga az ejakulacio sem olyan kellemes mint volt, van egy kis csipo erzes benne, talan arra hasonlit a legjobban...

 

Mar ket orvosnal is voltam, mindketto uh -zott es tapintott is, de egyik sem talalt egyelore semmit sem, a tunet pedig minden eddiginel rosszabb :(

 

Koszonom, hogy leirhattam.

Udv.

vwaudi999 Creative Commons License 2022.11.19 0 0 5

Sziasztok!

A véres ondó témában kérnék segítséget én is. 2016 óta küzdök vele, az antibiotikum kezelések ideig-óráig hatnak, aztán kezdődik minden elölről ...

Azt azonban én is megfigyeltem, hogy kialvatlanság, stressz esetén felerősödik.

kis52 Creative Commons License 2022.02.12 0 0 4

Sziasztok. Nekem is ez a problémám, véres volt az ondóm egy hete, először más tünet nem volt, de rá két napra gáttájéki fájás, nehéz vizelés. Antibiotikumot(ciprofloxacint) írt a doki meg gyulladáscsökkentőt.

Nem tudom másutt hogy van, de itt ahol lakom 20 ezres város itt nem csinálnak smmi baktérium tenyésztést, sem vizeletből sem ondóból, sem semmi más vizsgálatra nem küldenek mint ultrahang vagy egyebek. Egyből antibiotikumot írnak.

Lehet ilyen panasz oka a fokozott stressz és kialvatlanság?

tigerr_ Creative Commons License 2017.12.19 -1 0 3

Szia, Bevált ez a diofa levél tea? Hogy ittad?

Előzmény: alma1973 (1)
kpenis89 Creative Commons License 2017.09.11 0 0 2

Üdv én is ebbe szenvedek 3 éve de orvoshoz már egy éve nem járok csak a semmit érő antibiotikumot irogatta fel . Azok volt hogy csak pár napig hatottak. Megkérdeztem mi a bajom pontosan nem tudott választ adni. Ezután nekiálltam kamilla , csalán levél közönséges orbáncfű galaj kisvirágu füzike kakukkfű levél es fehér fagyöngy teát készítteni mézzel ízesitettem mert ihatatlan másképp. Azóta tünet mentes minden. De kipróbáltam hogy abba hagyom a teát úgy visszajött újra egy hónapon belül. Újra a tea és megszünk ismét azóta folyamatosan iszom minden nap de van hogy egy két napot kihagyok véletlen. Nekem ez bevállt de most kipróbálom az itt irt diófa levél teát. Remélem tudtam segítteni

alma1973 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 1

Igen. Az orvosom szerint ez az egyetlen ami a gyógyszerek mellett segithEt.

Megnezem a diofalevel teát. Köszönöm

forgione1 Creative Commons License 2017.01.07 0 1 0

prOsztatat masszás?

 

Elsőnek ezt hagyd abba és minden hasonló tevékenységet ami nem természetes!

 

Ha nem rák (véres ondó, fájdalmas ejakuláció erre utal) hanem baktérium, akkor próbálkozz diófa levél teával belsőleg és külsőleg is.

alma1973 Creative Commons License 2017.01.04 0 0 topiknyitó

Sajnos nem egyedul vagyok a problemammal és azt vettem észre, hogy erről nem sokan mernek beszelni. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!