Keresés

Részletes keresés

Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 817

Jézus? Ónem, én Dr Vagány Béla vagyok pszichiáter, ha gondolja segíthetek. Mikor kezdődött?

Előzmény: Törölt nick (815)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 816

lehet rájöttem mi nálad a durrdefekt.

 

Ezt te hogy értelmezed?

 

"mindent megvizsgáljatok"

 

Amúgy emléxem mikor azzal kívántad maszatolni a Szent Írást, hogy találjam ki ki vagy és aztán kiderült, hogy férfi létedre nagymamának szólítod magad és ezért a Biblia is biztos kusza ahogy te, ezért én nem is érthetem meg más se. Legfeljebb egy régóta praktizáló pszichiáter. Vagymivót? Az hogy te durrdefektes vagyol férfiként nagymama, nem jelenti azt, hogy minden férfi nagymama az unokáinak. Amúgy is szarul főzöl de az unokáid nem merik megmondani, mert attól félnek, hogyha nem nagymamaként szólítanak és elmondják neked hogy fos a főztöd még összeomolsz. A Föld nem banán alakú......

Előzmény: Törölt nick (812)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.05 0 0 815

Egyszer sem azt írtam, hogy Jézus miként vagy kit,-  vagy hogy ne ítéljen. 

Sőt: örülök annak, hogy ítélni fog! 

Vagány, csak így egymás között legyen mondva: te Jézusnak képzeled magad? 

 

 

 

Előzmény: Vagány0616 (814)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 814

Értem én, értem én ,csak.......támadt egy ötletem, írj levelet, hogy.

 

Kedves Jézus!

 

A Szent Írásban több olyan igerész van, amit értelmezve negatív színben tünteti fel sokak számára Hitlert.

Tudod, én Hitlert nem a több millió hulla alapján ítélem meg. Nagyon örülnék, ha te sem csinálnál ilyet.

Tudod Hitler személyét nem vádolom, csak a gyilkosságokat külön-külön egyenként. Nem, dehogy, nem füvezek és nem szedek semmilyen gyógyszert, alapjáraton vagyok ilyen.

 

Ha szeretnél velem beszélgetni, szívesen meghallgatlak csak jó lenne ha Hitlert nem az Írások fényében ítélnéd meg hanem elvonatkoztatnál meg ilyenek.

 

Ha benne vagy akkor a következő kört én fizetem. Aztán ehetünk valahol egy ökumené hamburgert is.

 

Csáo,

egy hitlerkéért aggódó nemispszichopata

 

Nyugodtan felhasználhatod totál ingyen.

Előzmény: Törölt nick (812)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 813

tütirötürirörűrörű-t-t-t-t-t-törű-tötörű-törűtötő ez bocs de izé törü-tötű-törűtötö

 

Akkor ízlett a Stroganoff vagy nem ízlett? Vigyázz mit felelsz a pincérnek........

Előzmény: Törölt nick (812)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.05 0 0 812

Attól tartok, hogy nem érted. 

Ha valaki véleménye ellen beszélek, akkor nem feltétlenül a valaki ellen. 

Ha gyilkosságról - amikkel Hitler vádolva volt, akkor nem Hitlerről, nem az ő személyéről. 

 

Én már loptam, hazudtam, csaltam stb., de elfordulok ettől. Ha előfordul is velem ilyesmi a jövőben, akkor sem fogok egyetérteni ezekkel: tehát magam fölött mondok ítéletet, vagy a bűneim fölött? 

Magam fölött nem mondhatok, nem is akarok. Nem az én feladatom. 

Előzmény: Vagány0616 (811)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 811

Értem tehát ha te elmész étterembe és a pincér mikor viszi el a megüresedett tányérod és megkérdezi:"Uram hogy ízlett a stroganof? Hozhatok még valamit?"

 

Akkor te felállsz az asztaltól és lekeversz neki egyet üvöltve:"Bűnbe akarsz vinni? Hülye állat, majd Jézus megmondja! Majd Jézus, övé az ítélet érted? Hogyhogy milyen? Ő a bíró, nem én te ítélkező, törvénykező mérgeskígyó!"

 

tütirötürirörűrörű

 

https://www.youtube.com/watch?v=p-GK9h8nKdo

Előzmény: Törölt nick (809)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.05 0 0 810

Megnéztem a videót. Nincs további dolgom azzal. 

Előzmény: Vagány0616 (808)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.05 0 0 809

Senki önigszolása nem érdekel

 

Válaszolok én:

 

1, - igen;

2.- Jézusnak 

3. - antikrisztusnak/antikrisztusoknak

 

(ha szükséged van rá, alátámaszthatom a Bibliából.) 

 

Nem szeretem a mellébeszélést, és az önigazolást. Beszélgetni sem szeretek pusztán azért, hogy valakit szórakoztassak. 

 

Előzmény: Vagány0616 (808)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 808

1. Egy vélemény a sok közül. Én csak god's eternal mijatt/végett szóltam hozzá mikor maszatoltál, nem tudtam kussban nézni az eseményt. majd meggyónom valahol valamikor. Szerinted mijen a Far Cry 5?

 

2. Jézusnak. De ettől függetlenül nekem lehet saját véleményem másokkal kapcsolatban, ha helyesen értelmezem a Szent Írást, akkor ehhez jogom van, lásd korábbi link. Pál apostol írja: "mindent megvizsgáljatok", szal nem az én hibám, ártatlan vagyok ne ítélkezz összevissza te is láthatod.

 

3. Azzal, hogy Hitlerről meg horthyról van véleményem szerintem az nem jelenti azt, hogy Jézus helyét elfoglaltam a lelátón. Mér akarsz bedumálni nekem állacságot? Amúgy a linkelt videjon pont erről megy a szöveg, amiket csinálsz, nézz bele frankón.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148911044&t=9233793

Előzmény: Törölt nick (807)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.05 0 0 807

Miattam igazán megítélheted Hitlert, és miattam engem is megítélhetsz. Engem is - ha akarsz -; nem csak azt, amit szerinted csinálok. 

Nekem nem dolgom az ilyesmi. 

Azért arra emlékezz, hogy akkor léptem be a beszélgetésbe, amikor azt olvastam, hogy Hitler a kárhozat ítéletét fogja hallgatni.

 

 

- Ez egy kijelentés-e Hitler további sorsa felől? 

- Kinek van módja Hitler további sorsáról dönteni? 

- Hogyan nevezi a Biblia azt, aki a Krisztus helyére akar állni? 

 

3 kérdésem volt; légyszíves azokra válaszolni - ha beszélgetni akarsz. 

 

Előzmény: Vagány0616 (806)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 806

azé toltam videot mer lusta vótam gépelni és ottan minden benne van amit írni akartam. Meg gyomrozza a hülyeséged is, konkrétan bárkinek JOGA van megítélni Hitlert, akkor is ha NEM voltak holttestek millió számra és hitler csak a plázában árult fagyit de a fagyija fosízű volt.

Tehát NEM csak gyilkosság mijatt lehet itélkezni a linkelt video szerint, hanem elbaszott cukrásztermékek miatt is. Ottan van a véleményem benne, linken, hallgasd meg, hátha esetleg.

 

Horthy is egy gyökér volt, most ilyet is csak Jézus mondhat szerinted? Novák előd meg lovasszobrot állítana neki mintha a donkanyarban nem magyarok purcantak volna ki.

 

Előzmény: Törölt nick (805)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.05 0 0 805

Vagány, bátran elmondhatod a személyemmel kapcsolatos  meggyőződéseidet; találsz magadnak jogot ehhez, ha találni akarsz.

Kérlek, hogy mondjad is el azokat, ha találva érzed magad ebben a "tisztségben"! Arra is kérlek, hogy ne ugorj át kérdéseket és mondanivalókat; azokat pláne ne, amiket te vetettél fel!

Nincs nekem szükségem arra, hogy más ember véleményét használjad a sajátod helyett. Ha neked sincs szükséged erre, akkor beszélj te a magad nevében, kérlek! 

Nem is kell ehhez olyan nagyonnagyonnagy bátorság, ugye? 

 

Előzmény: Vagány0616 (804)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 804

ebben a videoban szó van rólad is, mármint erről a  jelenségről ami vagy. vagyis amit te is csinálsz. Számomra perverz és beteges.

https://www.youtube.com/watch?v=oK3NOd4aOaU

 

 

Előzmény: Törölt nick (802)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 803

Az idő már összeszedte magát, nekem viszont mennem kell csipog a mikró kész a pizza.

Előzmény: Törölt nick (802)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.04 0 0 802

Jó kérdések ezek, de nem e kérdések megbeszélése volt itt a téma. 

Ha rosszul jelöltem meg a vitánk kezdetét, akkor javíts ki, légyszíves!

Előzmény: Vagány0616 (801)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 801

Ez alzheimer vagy ez most mi? Az idő megszédült?

Előzmény: Törölt nick (800)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.04 0 0 800

Te is emlékezhetsz.

Az "apám vs Hitler" -szintű vita innentől kezdődött általad (ha jól látom) :

 

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148894717&t=9233793

Előzmény: Vagány0616 (799)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 799

emléxel még egyáltalán miből indult ki a vita, einstein?

Előzmény: Törölt nick (798)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.04 0 0 798

Bravó, jól leírtad - amit jól írtál le. 

Nem szeretem a mellébeszélést.

Előzmény: Vagány0616 (797)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 797

a piros kábelt kell elvágni nem a kéket. A zöldhöz ne nyúlj.

Előzmény: Törölt nick (796)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.04 0 0 796

Pk és Vagány, ebből: Amit nem gondolok, azt nem gondolom  - ebből ne következzék már az, hogy annak az ellenkezőjét már biztosan gondolom! - mit nehéz megértenetek?

 

 

 

 

Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 795

no problem.....

Előzmény: pk1 (794)
pk1 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 794

Bocs, ezt elrontottam. Szőkenőtől szándékoztam ezt kérdezni.

Előzmény: Vagány0616 (793)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 793

idéztem szómaszatolótól......hogy ő nem gondolja, hogy a faterja überelte Hitlert...........de mi van ha téved mert Ítéletkor kiderül, hogy de? - szarkazmus. maszatolóval csak így lehet kommunikálni. Akkora agya van hogy belefér egy gyufásdobozba. 

 

lehet hogy ő nem gondolt bele, de ezzel az apját hozta előnyös helyzetbe, szegénykehitlert meg hátrányosba.

Előzmény: pk1 (792)
pk1 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 792

"amit nem gondolok, azt nem gondolom"

 

Mit nem gondolsz?

Előzmény: Vagány0616 (791)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 791

"Nem gondolom, hogy apám überelte volna"

Előzmény: Törölt nick (790)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.04 0 0 790

Ismét leírom: amit nem gondolok, azt nem gondolom, érted?

Ez nem jelenti azt, hogy apám és Hitler versenyben volnának szerintem egymással.

Nem akarom harmadszorra is leírni, Vagány.

 

Előzmény: Vagány0616 (789)
Vagány0616 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 789

Ezt írtad: "Nem gondolom, hogy apám überelte volna", 

 

tehát HA nem überelte, akkor kisebb g*ci volt. Lehet nem érted de ez rossz fényt vet szegényke Hitlerre.......szerinted ő nagyobb .... volt, mint apád. De szoktál gondolkodni azon mit írsz le és az mit jelent?

Előzmény: Törölt nick (788)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.04 0 0 788

Sehol sem állítottam, hogy apám vagy Hitler volt a nagyobb g*ci, ahogy azt sem, hogy apám vagy Hitler g*ci lett volna. 

Amit nem gondolok, azt nem gondolom  - ebből ne következzék már az, hogy annak az ellenkezőjét már biztosan gondolom!

Ne ítélj - ez nem az én ötletem, de teljesen egyetértek ezzel. 

Következtethetsz te bármire velem kapcsolatban, de a következtetéseid által sincs olyan, hogy én azt mondtam, amit nem mondtam. 

 

Előzmény: Vagány0616 (787)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!