Keresés

Részletes keresés

Spy der Man Creative Commons License 2023.05.06 0 0 89
Előzmény: rhénai (88)
rhénai Creative Commons License 2023.05.06 0 1 88

Hálaadó szentmisét tartanak az idén 60 éves Orbán Viktorért

A misét celebráló Osztie Zoltán korábban Szent Istvánhoz hasonlította a miniszterelnököt.

----------

NEM az ufok a gond hanem hogy a hitéletbe benyomult a pártpolitika.

UNDORITÓ

rhénai Creative Commons License 2023.05.06 0 0 87

Létezik a plebános és a pápa követése de az nem kereszténység hanem helytelenség

rhénai Creative Commons License 2023.05.06 0 0 86

A KERESZTÉNYSÉG Jézus követése

és mégis RENGETEG egyház.Még a katolikusbol is kettő van a romai és a görög.

rhénai Creative Commons License 2023.05.06 0 0 85

https://cropcirclephotographs.co.uk/photos/2011/jul.shtml

több mint TIZEZER gabonarajzolatot dokumentáltak már helikopteres vagy dron felvételek.

És ennek nem sok köze van a Bibliához vagy a Tao The Kinghez

rhénai Creative Commons License 2023.05.06 0 0 84

Vannak MAI forditások korunk nyelvén.Károli elöregetett.

Előzmény: Törölt nick (79)
Spy der Man Creative Commons License 2023.05.06 0 0 83

ha ez igaz akkor abból lényeges teológia kérdések fognak következni.  Bar a Biblia nem allitja hogy Isten soha sehol sem teremtett mast csak a Folden embert. Igaz Brunot kevesebbért megegettek

 

https://index.hu/tudomany/2023/05/06/foldonkivuliek-uranusz-urkutatas-foldon-kivuli-elet/

ThePreacher65 Creative Commons License 2017.08.10 0 0 82

Kérem senkit se sértegessünk csak mert más a világnézete, érdekli egy adott téma, vagy mert rendelkezik felsőfokú végzettséggel. Kultúrált vita legyen mintha felnőttek lennénk. :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.25 0 0 81

38Monda néki Pilátus: Micsoda az igazság? És amint ezt mondá, újra kiméne a zsidókhoz, és monda nékik: Én nem találok benne semmi bűnt.

 

Pilátus nem várta meg a választ, máris ártatlannak kiáltotta ki.

Előzmény: polária (65)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.24 0 0 80
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.24 0 0 79

"18. Az egész Sinai hegy pedig füstölög vala, mivelhogy leszállott arra az Úr tűzben és felmegy vala annak
füstje, mint a kemenczének füstje; és az egész hegy nagyon reng vala."

"20. Leszálla tehát az Úr a Sinai hegyre, a hegy tetejére, és felhívá az Úr Mózest a hegy tetejére, Mózes peig
felméne.
21. És monda az Úr Mózesnek: Menj alá, intsd meg a népet, hogy ne törjön előre az Urat látni, mert közűlök
sokan elhullanak."

 

"4. És látám, és ímé forgószél jött északról, nagy felhő egymást érő villámlással, a mely körül fényesség vala,
közepéből pedig mintha izzó ércz látszott volna ki, tudniillik a villámlás közepéből.
5. És belőle négy lelkes állat formája tetszék ki, és ez vala ábrázatjok: emberi formájok vala,
Ezék. 1,10.
6. És mindeniknek négy orczája vala, és négy szárnya mindenikőjöknek;
Jel. 4,6., Jel. 4,7., Jel. 4,8.
7. És lábaik egyenes lábak, és lábaik talpa mint a borjú lábának talpa, és szikráznak vala, mint a simított ércz
színe.
8. Továbbá emberi kezek valának szárnyaik alatt négy oldalukon. Mind a négyőjöknek orczái és szárnyai.
Ezék. 10,8.
9. Szárnyaik egymás mellé lévén szerkesztve, nem fordultak meg jártukban, mindenik az ő orczája irányában
megy vala."

 

Űrhajós, helikopteres ufós!

polária Creative Commons License 2017.03.24 0 0 78

Az indexes  médiamunkás népséget dorgáló szövegedben a diplomás és a fiatal jelző különösen döbbenetes :)) aztán ugyan mi a baj ezekkel ? :)))

Előzmény: Az Igazi Endi (72)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2017.03.24 0 0 77

Miért nem egy írod, mint a zenekar: bëlga?

Előzmény: Törölt nick (75)
polária Creative Commons License 2017.03.24 0 0 76

A médiában dolgozóknál egy garantálható : Nem nyilvános pályázattal kerülnek az állásba. lásd protekció.

Egyebekben ugy nagyjából a felsőfoku végzettség elvárható oszt jónapot ! 

Ettől azonban még akár értelmes is lehet,a többség pedig szépen beleszokik  rutint szerez és megfelelő nivón dolgozik.A világnézetük szórakozási izlésük viszont teljesen szórt,rengetegfajta és senkire sem tartozik..

Mindenesetre a tudományos ismeretterjesztési célzatu irásokkal nincsen rossz tapasztalatom,azért sem mert a cikkeket zömmel külsős szakértők irják és a jószándékuk nem vitás.

 

Előzmény: Az Igazi Endi (72)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.24 0 0 75

Egy eposzi jelzőt kifelejtettél a jellemzésükből, már ha olyan tulajdonságokkal illeted őket, amiket te megvetsz vagy távol áll tőled: "választékos szókincsű"

Előzmény: Az Igazi Endi (72)
pk1 Creative Commons License 2017.03.24 0 0 74

Kérdeztem valamit.

Előzmény: Az Igazi Endi (72)
polária Creative Commons License 2017.03.24 0 0 73

A materialista és a nihilista K E T T Ő  fogalom.

A buli  lásd SZÓRAKOZÁS teljesen problémamentes. Szórakozzál Te is ! Ha jól érzed magadat egy szórakozóhelyen attól még lehetsz templomjáró hivő is.A kettő nem ellentét !

Előzmény: Az Igazi Endi (72)
Az Igazi Endi Creative Commons License 2017.03.23 -1 0 72

az index jó példa a sütibuta tudományos megvezetésekre.

-űr meghódítása

-robotlufi (évtizedek óta ipari robotok dolgoznak, a mostani állítólagos robotforradalom egy primitív hazug lufi)

-elektromos autó forradalom (balloon musk haha)

-stb stb

 

indexesek sima nihilista diplomás bulizósfiatalok, vakon hisznek az ilyen hülyeségekben, lévén hogy nihilista materialista dedós bulizósfiatalok

Előzmény: polária (71)
polária Creative Commons License 2017.03.23 0 0 71

Ezekről olyan tudományos igényességü tv csatornákon láthatni feldolgozásokat mint a Spectrum,Natgeo,Ozonetetwork,BBC Earth  és a Docu st.

Ennek semmi köze a scifi-hez !

Ez tudományos érdeklődés és nyitottság függetlenül attol hogy az irók mit irnak !

http://index.hu/tudomany/urkutatas/2012/09/18/hiperhajtomuvon_dolgozik_a_nasa/

Előzmény: Az Igazi Endi (70)
Az Igazi Endi Creative Commons License 2017.03.23 0 0 70

a féregjárat meg ilyesmik is az álscifi regények és filmek által lett divatos emberiség-reménység XD

 

egyrészt már a féregjárat elvi megjóslói (einstein stb) is megmondták hogy valszeg semmi sem éli túl a rajta való áthaladást.

 

ezen kívül ha van is féregjárat, valszeg az is valahol az űrben lesz, mindentől távol, ahogy a naprendszerek és bolygóik is...

Előzmény: polária (68)
polária Creative Commons License 2017.03.23 0 0 69

Az általunk ismert universum olyan elképesztően

H   A   T   A   L   M   A   S

hogy logikailag kizárható hogy csak egyetlen planétán legyen értelmes/tudatos élet !

http://ufo.lap.hu/

polária Creative Commons License 2017.03.23 0 0 68

Hérakleitosz a dialektika atyja jegyezte meg hogy a sok tudás nem tanit meg arra hogy ESZE legyen valakinek.Léteznek diplomás buták ? Magam is ismerek sokat !

Mindegyik tudományos filmben a csillagászok fizikusok kozmologusok  kizárják akár a legközelebbi naprendszer elérhetőségét mondván a fény terjedési sebességével is iszony idő kellene odaérni ! Csakhogy mindez  csak a HÁROM dimenziós térben igaz.

Szerencsére ma már némelyek felvetik a térrugrás a több dimenzió a féregjárat a teleportáció ELVI lehetőségét is. És ezekkel kapcsolatban sen elkapkodott felüvöltésekre van szükség hanem SZERÉNY munkára !

Előzmény: Az Igazi Endi (62)
pk1 Creative Commons License 2017.03.23 0 0 67

"ez lehetetlen természetesen."

 

Miért lehetetlen? Sok esélyt én sem adok rá, de nem látom okát, hogy kapásból elvessem.

Előzmény: Az Igazi Endi (62)
polária Creative Commons License 2017.03.23 0 0 66

Senki sem hisz "vakon" sen a teista sem az ateista sem a nudista.Mindenki ugy véli hogy a valóságot helyesen értelmezi. Az ilyesmi nem igazán hit inkább  hiusági alapon ELSIETETT kijelentések.

A S Z E R É N Y ember szónokol helyesen : n e m  t u d o m....nincsen elég alap bármilyen kategorikus kijelentéshez.

Előzmény: Törölt nick (64)
polária Creative Commons License 2017.03.23 0 0 65

Monda azért néki Pilátus: Király vagy-é hát te csakugyan?

Felele Jézus: Te mondod, hogy én király vagyok

:)))

Miszter Jézus összekuszálta a KÉRDŐ és a KIJELENTŐ mondatot ! Pilátus semmit nem állitott csupán udvariasan felkérdezte hogy király-e Jézus.

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.23 -1 1 64

A vakon hívő materialista diplomás értelmiségiek általános jellemzője, hogy kíváncsian tekintenek minden, a földitől eltérő, idegennek tűnő létformára. Ezért készülj fel az irányukból érkező kérdésözönre. Például, bár számukra egyáltalán nem ismeretlenek a tudatmódosító szerek, de biztosan meg fogják kérdezni, hogy te milyen forrásból szerzed be őket. Bizonyára azt is meg fogják kérdezni, hogy mi mindent nem szabad ahhoz elolvasni, hogy olyan felvilágosultak maradjanak mint te. Valószínűleg az első kérdések között fog szerepelni az is, hogy miben hisznek a földhözragadt földönkívüliek.

Előzmény: Az Igazi Endi (62)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.22 0 1 63

még szerencse, hogy te kerülted az iskolát, nehogy már megfertőződj ezzel a fuj fuj vallással, amit az egyetemen tanítanak :D

Előzmény: Az Igazi Endi (62)
Az Igazi Endi Creative Commons License 2017.03.22 -2 0 62

ha vannak is földön kívüli életformák, sok közünk nem lesz hozzájuk. a mai álscifi gyagya regények és filmek miatt búgott rá a föld diplomás értelmisége arra, hogy az emberiség valaha is eljuthat más naprendszerekbe, illetve hogy onnan idejöhetnek. ez lehetetlen természetesen. azaz sosem tudjuk meg mi van odakint :)

 

természetesen mivel a föld diplomás értelmiségének a vallása a nihilista materialista bulizósfiatal vallás, ezért szegényeknek nincs más amiben hihetnének, magyarul ez az űrmeghódítás dolog az ő egyik szent vallási tabujuk, amiben vakon hinni kell nekik :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.22 0 0 61

magyarul, Jézus apja Pilátus főnöke volt, és a süket dumából megértette :D

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.22 0 0 60

Jézus is:

 

A János írása szerint való Szent Evangéliom » 18. fejezet

Ismét beméne azért Pilátus a törvényházba, és szólítja vala Jézust, és monda néki: Te vagy a Zsidók királya?34Felele néki Jézus: Magadtól mondod-é te ezt, vagy mások beszélték néked én felőlem?35Felele Pilátus: Avagy zsidó vagyok-e én? A te néped és a papifejedelmek adtak téged az én kezembe: mit cselekedtél?36Felele Jézus: Az én országom nem e világból való. Ha e világból való volna az én országom, az én szolgáim vitézkednének, hogy át ne adassam a zsidóknak. Ámde az én országom nem innen való.37Monda azért néki Pilátus: Király vagy-é hát te csakugyan? Felele Jézus: Te mondod, hogy én király vagyok. Én azért születtem, és azért jöttem e világra, hogy bizonyságot tegyek az igazságról. Mindaz, aki az igazságból való, hallgat az én szómra.38Monda néki Pilátus: Micsoda az igazság? És amint ezt mondá, újra kiméne a zsidókhoz, és monda nékik: Én nem találok benne semmi bűnt.

Előzmény: Törölt nick (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!