Keresés

Részletes keresés

Sam Karotta Creative Commons License 2022.07.01 0 0 20

Legjobb, és legszebb a dunabogdányi szabadstrand!

Előzmény: levlistak_kukac_freestart (15)
BHJKPTIZI Creative Commons License 2022.01.27 0 0 19

jaj de jo

Előzmény: levlistak_kukac_freestart (15)
sukmain78 Creative Commons License 2021.09.08 0 0 18

A very interesting topic that I have been looking at, I think this is one of the most important information for me. And I'm glad to read your post. Thanks for sharing! fireboy and watergirl

Előzmény: levlistak_kukac_freestart (15)
levlistak_kukac_freestart Creative Commons License 2021.04.28 0 0 15

ziasztok!

Létrehoztam egy szerkeszthető táblázatot, ahová mindenki beírhatja kedvenc strandját, ismert szabadstrandját, fürdőjét. Így lehetővé válhat, hogy a korlátozások ellenére is tudjunk változatos helyekre könnyen menni. Kérlek, írjátok be az általatok kedvelt helyeket, hogy az idei nyarunk is vidáman teljen. És osszátok meg mindenkinek! Köszönöm! https://docs.google.com/spreadsheets/d/1D5Mi01Jr3Y4RxmPQWWHCSk3poLvAE4OzRLXskHVdahw/edit?fbclid=IwAR2VBi5_GntchclFvBldX7T7uOHKiweWA4r4A5APokpz_3aIBqzoRGLkKvg#gid=0

 

KönnycseppRita Creative Commons License 2016.10.21 -1 3 14

Te nem vagy tisztában a fogalmakkal , ennyi hogy lehetsz prűd ?  Miért ne  lehetne otthon  csak egy száll bugyiban ?  Nyár van,   buli van , fanta :) 

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.20 0 0 13

De ő nem félre vonult, hanem premierplánaba a többi lány pasija előtt. Exibichionista

Előzmény: KönnycseppRita (12)
KönnycseppRita Creative Commons License 2016.10.19 0 5 12

Nehogy már a  saját nyaralójában  , a saját baráti társaságában , valaki ne monokinizhessen. Miért ne vonulhatna  félre  , és vehetné le a melltartót ? Mi rossz van ebbe ? 

nosztalgika02 Creative Commons License 2016.10.19 -3 0 11

Nekem is kínai, hogy miért nem érted. Emberi interakcióban az emberek ruházatot viselnek, pont. Nem szexelnek, vizelnek/székelnek egymás elött, pont. Aki ilyeneket mégis akar, az keres olyan társaságot, ahol a többiek is máshogy akarják, mint a mainstream. Aki le akarja dobni a textilt, mert úgy érzi jól magát, az nudista strtandra megy nudista strandolók társaságába/nudista nyaralást szervez magának ezzel egyetértö, szintén ezzel a céllal odamenö társaságban (!!!). Aki más elött akar szexelni/szeretné, ha mások néznék közben, az szvingerklubba megy, ahol a többi vendég is ugyanazt akarja. 

 

Minden más nettó bunkóság. A barátnödnek teljesen igaza volt, ha nem is abban, hogy a barátját féltette, hanem abban, hogy hirtelen nudistává alakult az a nyaralás, amire ö nem ezekkel a feltételekkel ment el. Ennyi.

Előzmény: Barbara99 (7)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.19 -3 0 10

Társaságban, mondhatni idegen férfiak előtt meztelenkedtél. Neked ez belefér? Bele, mert nem is érted a lány miért háborodott fel. Szerintem nettó parasztság. 

Előzmény: Barbara99 (7)
KönnycseppRita Creative Commons License 2016.10.18 0 5 9

Ez azért elég gáz a részéről, biztos  nem a fiúját akartad elcsábítani a melleiddel , csak jól akartad magad érezni , és  pucérkodni , bulizni . Szerintem egy normális baráti, haveri társaságba akár még  a teljesen  meztelenség is belekel hogy férjen .

Előzmény: Barbara99 (7)
Meztelen ember Creative Commons License 2016.10.17 0 2 8

Otthon a saját nyaralódban, miért ne napozhatnál  melltartó nélkül ?  Lehet a barátnőd  ilyen neveltetést kapott ,  hogy nem illik meztelenkedni , vagy féltékeny volt.

Előzmény: Barbara99 (7)
Barbara99 Creative Commons License 2016.10.17 0 0 7

Sziasztok!

 

Én is "gyerek" vagyok csak kicsit nagyobb, 17 éves. Nyáron a Balatonon voltam a barátainkkal a nyaralónkban. 4 lány, 4 fiú. Amikor a saját kertünkben melltartó nélkül akartam napozni az egyik lány botrányt csinált, hogy a fiúja előtt ne mutogassam magam. Ez jogos?

KönnycseppRita Creative Commons License 2016.10.11 0 2 6

Szerintem addig lehet hagyni a gyermeket meztelenkedni, ameddig ő jól érzi magát úgy. Mikor zavarni fogja  meztelenség , akkor úgysem lesz hajlandó  , bugyi, vagy  kis gatya nélkül  strandolni.

nosztalgika02 Creative Commons License 2016.08.07 0 0 5

De igen, megbotránkoztatott, kértem is, hogy töröljék.

 

A további véleményemet leírtam, majd elküldés elött magam töröltem, nem vagyok hülye kitiltatni magam egy ilyen alak miatt. Csak ennit: nagyon remélem, hogy hamarosan oda kerülsz, ahova való vagy, és majd odaadó és ráérös cellatársak gondoskodnak az "ápolásodról".

Lolo22 Creative Commons License 2016.08.06 0 0 3

Jaj szegény kisfiú :( én mondjuk egyszer hagytam a lányomat pucéran a parton,de pár éve volt,azóta mindig adok rá legalább egy bugyit,meg is örökítettem róla egy képet amikor kint játszott a parton pucin látszott rajta mennyire boldog úgy,remélem nem botránkoztat meg senkit.

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.06 0 1 2

én a fiamat soha nem engedtem meztelenül strandolni, egészen pici korában is adtam rá egy kicsi gatyát, márcsak azért is, mert nem akartam, hogy bármi baja legyen

 

egy ismerősöm kisfiának homok ment a fütykösébe és úgy elfertőződött hogy meg kellett műteni...........

B.GY Creative Commons License 2016.08.05 0 4 1

Mindent lehet ha nem zavarja az embereket.Engem nem zavarnak.Legalább nem lesznek szégyenlősek,meg prűdek.Elnézegetnék 20 év körüli lányokat is így:)

Előzmény: Lolo22 (-)
Túltoltuk Béláim Creative Commons License 2016.08.05 -1 0 0

00

Lolo22 Creative Commons License 2016.08.05 -1 0 topiknyitó

Sziasztok,Strandon meddig illik egy gyereket meztelenül hagyni? hány éves korig? lehet egyáltalán? csak mert elég sok kis gyereket látni pucéran a strandon (lány,fiú) vegyesen,és néha egészen nagyokat  6-7 éveseket is,kinek mi a véleménye? szerintem minimum egy bugyit,gatyát rájuk lehetne adni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!