Keresés

Részletes keresés

MariaMmm Creative Commons License 2024.02.12 0 0 32

Én is úgy gondolom. A legtöbb férfi jobban szereti a fiatalabb nőket vagy az azonos korú nőket, mint az idősebb nőket

Előzmény: AnnF9999 (30)
Noorin Creative Commons License 2023.06.25 0 0 31

Nem egészen.

 

AnnF9999 Creative Commons License 2023.04.04 0 0 30

Az idősebb nőket olyan férfiak választják, akiknek hiánya volt az anyai szeretetben, vagy éppen ellenkezőleg, az anya eltartott fiai

LTvedtél? Creative Commons License 2023.01.14 0 0 29

Feleségül vettem az első barátnőm 21 éves koromban, aki 2 évvel volt több nálam. Persze ez nem nagy különbség számokban, de így utólag visszagondolva sokkal érettebb volt nálam.

Bő 10 év elteltével a válás után (többek közt) megismertem egy nálam 8 évvel idősebb nőt.

A két házasság közti időszakban több ismerős is akadt, de csak ez említett személy volt életkorban több nálam, viszont mindben közös volt az, hogy nem aknáztam ki a bizalmi viszonyt a lehetőségek határáig.

Azt viszont cáfolnám, hogy a  férfiaknak mindig kell az anya is.

Előzmény: Fogyó Kúra (27)
Törölt nick Creative Commons License 2022.01.17 0 0 28

Nálunk a nejem 8 évvel idősebb

Előzmény: Kis Barbara 42 (24)
Fogyó Kúra Creative Commons License 2021.12.27 0 2 27

Nagyon meghatározza az idõsebb hölgyekhez való alapvonzalmat az,  hogy  ha a férfi fiatal korában egy idõsebb nõtöl kapja az elsõ testi-szerelmi élményt.

Én az érettségim  évében egy nálam 12 évvel idõsebb nôtõl kaptam az elsõ ilyen élményt, és sajnos az illetõ már régen nem él, de még mindig, évente többször is gyertyát gyujtok az emlékéért, és nem tudok meghatottság nélkül gondolni rá.

 

Akkortól tudatosan kerestem az idõsebb nõk szerelmét, mert a nõi mivoltuk mellett van bennük egy olyan vonás, hogy egyszerre tudnak szemvedélyes szeretõk, és gyöngéd anyák is lenni.

És a férfiaknak mindig kell az anya is.

Törölt nick Creative Commons License 2021.12.01 0 0 26

ez nagyon jo

Előzmény: Kis Barbara 42 (24)
Kis Barbara 42 Creative Commons License 2021.11.30 0 2 25

Barátnőmnél 13-14 évig tartott ki bár köztük csak 8 volt a különbség. Nem a korkülönbség miatt lett vége.

Kis Barbara 42 Creative Commons License 2021.11.30 0 2 24

Nálunk 12 év van. A gyerekek (már nagyok) ellenezték. A rokonok részéről inkább voltak ellene mint az én részemről. De ettől függetlenül minden működik jól. Szerintem vicces mikor valahova megyünk és bizonytalanul mondják hogy a férje.. én meg rávágom hogy dehogyis, ő a fiam... :-)

Törölt nick Creative Commons License 2020.07.02 0 0 23

Ez saját költemény?

 

Mert ha igen, akkor.... (szabad a vélemény?)

Előzmény: okos szélhámos (20)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.02 0 0 22

Kiscsillag, ez itt az "idősebb nő, fiatalabb férfi" topik. 😊

 

Előzmény: Biaa23 (14)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.02 0 0 21

Sakkoztál?? 😊 

 

Ez egy lényegi információ? 😊

Előzmény: LUGGER78 (11)
okos szélhámos Creative Commons License 2020.06.23 0 0 20

Huncut vers

Lépegetőd közt, van egy kis rés

Lényegetek, az a fontos rész!

Abból születtél, és szülni fogsz,

Ha őt újból, te használod.

Ez a női lét, egyedüli titka,

Vonzásotok minden nyitja!

Onnan kibújt, vágyik vissza!

A titkába behatolni

Szaporítót belé tolni.

Élete legfőbb, minden vágya!

Réses hasút, vigyen ágyba!

Ha légyfogód, "bekapta a legyet"

Tudod e mi lesz akkor veled?

Örülsz, vagy zakatol az agyad!

Nőni fog tőle, a lapos hasad!

Benne egy kis jövevény!

Lányka, vagy kis legény.

Sorsáról, még dönthetsz,

Küret, vagy gyereked lesz!

Bizony bolond helyzet.

Kellett betolakodó neked!

Belső szobácskádba!

Nem leszel többé árva!

Lesz néked gyermeked!

Aki biztosan szeret!

Úgy tizenöt évig!

Míg ő is beporzót keres!

Addig nagyon szeresd!

 

2020.05 01..

kunerika Creative Commons License 2017.08.22 0 2 12

Szia Dorottya! Nálunk csak 6 év van a mostmár férjem javára , egy éve ismerkedtünk meg és egy hónapja összeházasodtunk. Ő 27 én 33 . Nálunk minden teljesen rendben müxik . Erika

Előzmény: Dorottya2007 (-)
Pünkösdi Kató Creative Commons License 2017.06.12 0 0 9

Akkor Te a környezet vagy. Gondolom, 18 éve átbeszélték A-Z-ig, vagyis kipróbálták, hogy működik-e. Egyikük sem tartott stukit a buksihoz, hogy márpedig csakis. Igen, akkor lehet, hogymásnak is ez működött a fejében, hogy a fiatalember még tanulhatna, dolgozhatna, futkoshatna a csitrik után, de vmi más játszódott le a fejében. Nem mondom, hogy nem pislantottam volna én is nagyokat 3 napig, aztán szerintem ha lement a csodás 3 nap, akkor a környezet vagy megszokja vagy vmelyikük megszökik. Végül nem így történt, eltelt 18 év. Ha én lennék ebben a helyzetben, nem mondom, hogy időnként nem jutott volna az eszembe, hogy jó-e ez így? De ha ez eszembe jutna, akkor ott nincs meg a nagy boldogság, csak vmennyivel kevesebb. 

Előzmény: gabornick (8)
gabornick Creative Commons License 2015.12.29 0 0 8

Miért nem egy érett férfit választottál aki többet tudna adni neked? Ő még talán tanulna, vagy még kezdő a munkában; nincs elég pénze. Amúgy sem érett még egy komoly kapcsolatra.

 

Milyen a környezetetek? Falu? Milyen jellegű munkát végeztek? Hogyan találkoztatok?

Előzmény: zafir2015 (7)
zafir2015 Creative Commons License 2015.12.28 0 2 7

Böngészés közben teljesen véletlen akadtam erre az oldalra és nagyon megfogott a témája.

Nos tudnék mesélni! Mikor elkezdődött a  mi kapcsolatunk épp válófélbe voltam és költözés alatt.

Én akkor 34 Ő 20,  mindez már 18 évvel ezelőtt történt és azóta is együtt. Szóval azt hiszem tudnék

egy-két jó tanácsot adni....

gabornick Creative Commons License 2015.12.28 0 0 6

Megtudhatnánk a konkrét számokat ki hány éves? / Egy érett nőnek egy mondjuk 19 éves hímnemű nem tudja kielégíteni minden igényét... A szexet élvezheti, de egy párkapcsolat nem csak annyiból áll. A srácnak is nagyon megváltoztathatod az életét. Pl. fejlődnie, tanulnia kellene, de miattad nem tud úgy. Ahogy nézem a hozzászólásodat amúgy sem valami nagy lángoló szerelemről van szó, hisz már kijelentetted 10 év elég is. Ez arról szó, hogy neked legyen jó, de egy éretlen pasi nem fogja minden igényed kielégíteni. Miért nem egy érett pasival akasz összejönni? Ő megadhatna mindent.

Előzmény: Dorottya2007 (-)
kriszti65 Creative Commons License 2015.12.26 0 0 4

Mit jelent az a jóval fiatalabb?

 

Előzmény: Dorottya2007 (-)
Dorottya2007 Creative Commons License 2015.12.26 0 0 3

Szerintetek hogyan reagáljak  a család negatív, lekicsinylő megnyilvánulásaira?

Nagyharangot nem várok, de a 10 év teljesen jól hangzik. Csak a gyerek kérdés miatt ez előbb fog borulni szerintem. Nekem már van gyerekem és ha kb. 2 éven belül nem lesz újabb akkor én már nem szeretnék

Dorottya2007 Creative Commons License 2015.12.26 0 1 2

Hát pedig valamennyire el kell fogadtatni a környezettel, családdal, hiszen az ember nem élhet teljesen elzárva.

 

nagyonkicsicsipa Creative Commons License 2015.12.26 0 1 1

"A környezet roppant nehezen fogja elfogadni, azt nem kéne erőltetni."

 

Teljesen jogos, hiszen miért ne legyek boldog, inkább a környezetemnek legyen jó.

 

Aki alárendeli magát ilyen jellegű dologban másnak az önsorsrontó dolgot végez, annak önsorsrontó jelleme van.

Előzmény: Törölt nick (0)
Dorottya2007 Creative Commons License 2015.12.25 0 0 topiknyitó

Olyan nőket keresek, akik náluk jóval fiatalabb férfival vannak együtt. Mik  a tapasztalataik? Mennyi ideig tarthat egy ilyen kapcsolat? Hogy fogadja ezt  a környezet? Mik a buktatói a   kapcsolatnak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!