Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.26 -2 0 96

Höhö:)))))

Előzmény: jonas11 (4)
Házi Asszony Creative Commons License 2019.12.22 0 0 95

mm

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.11 0 0 94

Sőt mi több, egy nick.

Előzmény: jonas11 (93)
jonas11 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 93

Látom, az utóbbi időben kevesebb nick, több hozzászólás a stratégia.

 

Poplacsek 1    Hozzászólások (1268)

 

Koncsita         Hozzászólások (6136)

 

Szuper Nagyi

 

Caram Ella

 

Angel Heart

 

Shilla Bus

 

Sandy Blue

 

Foreveryoung2010

 

Cezaro Mania

 

Házi Asszony

 

Ellisa Beth

 

Archie Bald

 

Száz1

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.12 0 0 92

Lehetne akár csak havi 3, ami szintén alátámasztaná a kitalációdat.

 

Így viszont akárhány sem támasztja alá, mivel másról szólnak.

 

Előzmény: jonas11 (89)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.06 0 0 91

"Most pedig helyezzük el mindezt a pénzügyi-gazdasági ökoszisztémában. Adott 20000 szereplő, ebből 2000 törvényszerűen, minden szakértelem nélkül túlteljesíti a piacot. Kiknek a hangját fogjuk hallani? A húszezerét, ami elárulná pontosan, mi is történik? Nem, nem, és nem. A szerencsés önjelölt gurukét. Ők írnak majd könyveket."

 

:-))))))

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.05 0 0 90

A saját hozzászólásaidra kellene több figyelmet fordítani, felesleges képzelődések helyett.

 

És a valamit eltévesztettél, nem a téves teóriáidat elővenni, hanem elismerni, hogy tényleg ...

 

Talán jövőre.

 

Vagy idén?

Előzmény: jonas11 (89)
jonas11 Creative Commons License 2015.12.19 0 0 89

Nick: _Koncsita

Hozzászólások (4637)

 

Majdnem 5000 hozzászólás két hónap alatt? Ezt nevezem ipari mennyiségnek.

Újabb megerősítés az eddigi hipotézishez.

foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 88

Valóban. Terellek.

 

De az igazság nem érdekel. Makacsul maradsz a képzelődéseidnél.

 

Előzmény: jonas11 (87)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 87

Egy linkről meg tudnám állapítani, hogy nem őszinte? Túlbecsülsz. Pontosabban terelsz, mint mindig.

Előzmény: foreveryoung2010 (86)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 86

Neked nem kell segítség, hiszen ránézésre megállapítod - valamilyen rejtélyes módszerrel - hogy egy sorom sem őszinte.

 

Aztán kérdezel újra és újra.

Előzmény: jonas11 (85)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 85

Elég sajátosan értelmezed a segítség fogalmát. Nyugodtan hivatkozd meg. Én csak arra emlékszem, hogy még a fórum elején próbáltál magyarázkodni, aztán belezavarodtál gyorsan.

Előzmény: foreveryoung2010 (84)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 84

Várom a megfejtéseidet. Én ugye úgyis csak kamuzok.

 

Segítek: korábban már kaptál erre választ.

Előzmény: jonas11 (83)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 83

Egyetlen apróságot felejtettél el kifejteni a szomszédban közzétett csodálatos nyilatkozatodban. A "civil és üzleti anyagiasságot nélkülöző" véleményed kifejtéséhez miért kellett tucatnyi nick? Ez ugyanis nem fórumozás.

Előzmény: foreveryoung2010 (82)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 82

Ja, hogy tetszik. Értem. Az más.

 

 

A valóság meg az, hogy már nem veszek befektetési jegyeket, másban utazom. ETF-et sem.

 

Ügynöke sem vagyok senkinek.

 

Azért benézek oda, hogy miről folyik a csevej.

 

Az is előfordul, hogy amivel nem értek egyet, azt jelzem.

 

Azt hiszem, ez a fórumozás.

 

Amit te csinálsz, az meg a kisded játékaid folyamatos kiélése, kompenzálás, bizonyára pszichés okok miatt.

 

Ha ez súlyosbodik nálad, keress fel orvost.

 

Barátom.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: jonas11 (81)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 81

Nekem az a verzió tetszik, amit hosszú ideje próbálsz hitelteleníteni:

 

A nickjeid

 

A munkaköröd

 

Az aktuális megbízatás

Előzmény: foreveryoung2010 (80)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 80

Ezek szerint megtévesztésből azt írtam, hogy nem én vagyok száz1, közben igen és összefogtam saját magammal, ellened, amit ezek szerint abba is hagytam ott.

 

Ez a verzió hogy tetszik?

 

Ha úgy véled, hogy nem vagyok őszinte, akkor miért faggatózol olyasmiről, amit szerinted te jól tudsz? Nem értem.

 

Nem kerülget senki, viszont a bűzös fekáliát kerülgeted te, és még képzelődsz is hozzá.

 

Se jó se rossz szó nem használ neked Gyurikám, súlyosabb eset vagy, mint gondoltam.

 

Gondolta.

 

Gondoltuk.

 

Majd te tudod, melyik a helyes.

 

Barátom.

 

 

Előzmény: jonas11 (79)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 79

Kezdesz gyurcsányi magasságokba emelkedni, csúsztatással kezded a napot és azzal fejezed be. Pontosítani akartad a listámat mi, kamubajnok? Nem ismétlem meg a kérdést huszadszor, amire nem válaszolsz.

 

Tulajdonképpen egyetlen őszinte mondatot nem látok a posztodban. Sőt szinte hallom, ahogy csikorgott a fogad, amíg eljutottál "barátom" befejezésig. A barátságot szerintem nem errefelé fogod megtalálni, ahol mint a bűzös fekáliát, úgy kerülgetnek téged az emberek, klóntábornok.

 

Előzmény: foreveryoung2010 (78)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 78

Szóval ha pontosítani akarom a listádat, akkor az kamu. Akkor miért kérsz ilyet, ha nem hiszed el?  Nem értem.

 

Ha mindegyik tétel én vagyok rajta, akkor kivel dolgoztam össze és kivel vagyok egy csapat? Nem értem.

 

Egy szimpla büfizőre miért fordítasz ennyi időt? Nem értem.

 

Egy szimpla büfiző akart itt téged kicsinálni, üzleti okok miatt? Nem értem.

 

 

Nem veszed észre, hogy sértett egód állít elő hamis feltevéseket, amiket igaznak veszel?

 

Még a helyzetértékelésed is rossz, hiszen bárki elolvashatja, hogy az idézet illető kekeckedik ott.

 

Nincsenek ott összefüggéstelen kötözködések, elkezdhetjük elemezni őket.

 

 

A lista engem nem érdekel, az érdekelt, hogy bumfordi módon meddig vagy képes elmenni a képzelődéseiddel.

 

Hogy mennyire fogadod el a fantáziáidat az általad nem ismert valóság helyett, pénzügyi elemző létedre.

 

 

Az elég gyengécske érv, hogy amire nem válaszolnak, az pont úgy van, ahogyan te elképzelted.

 

 

Pontosan azért nem kapsz itt kimerítő válaszokat, hogy lássuk, meddig mész el.

 

A saját józanságodat teljesen feladtad, a sértett egód miatt. Hogy igazolj valamit, amit a valóságtól függetlenül, te állítottál elő.

 

Egyelőre itt tartunk.

 

Barátom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: jonas11 (77)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 77

Ha nem lettem volna egyértelmű, az nem érdekel, mit kamuzol arról, hogy ki nem vagy. Különösebben az sem érdekel, hogy a nagymamád, a haverod, vagy a főnököd nem vagy éppen. Nekem annyi elég, hogy összedolgoztatok, egy csapat vagytok.

Tehát azokat a nickeket jelöld meg, amiket felvállalsz. Az hihető válasz lenne. Pontosan ezért nem válaszolsz rá kamubajnok.

 

A "megkritizállak" talán túl költői megfogalmazás. Nevezzük inkább büfinek. Többek között azért csevegünk itt (legalábbis én, te meg csak jössz utánam), mert telebüfögted összefüggéstelen kötözködéssel a szakmai fórumokat. Aztán amikor valaki komolyan vett, elsunnyogtad a témát vagy elkezdtél terelni jobbra-balra.

 

A lista meg téged kimondottan érdekel, itt társalgunk róla egy napja. Az persze jó kérdés, hogy minek? Én arra gondoltam, hogy mondani akarsz róla valamit, de megint ugyanaz az ócska terelgetős stílus...

Előzmény: foreveryoung2010 (76)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.28 0 0 76

Nem vagyok száz1, az előbb írtam.

 

Te meg nem vagy százas.

 

Minden esetre úgy látom, hogy akárhányszor megkritizállak a másik fórumban, előjössz valamelyik aktuális N.00 verziós listáddal, de ha ebben leled örömödet, hát legyen. Elég lenne válaszolni a felvetéseimre, de az eddig nem ment.

 

A listád meg senkit nem érdekel.

 

Engem sem.

 

Előzmény: jonas11 (75)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 75

Nem úgy tűnsz, mint akinek untig elege van a témából.

Jó, kompromisszumként maradjunk abban, hogy a nagymama nyitotta a topikot. Véletlenül nekidőlt a billentyűzetnek :)))

 

Akkor úgy tűnik, hosszas csevegés után sem jutottunk előrébb, maradjon ez az aktuális verzió.

 

Előzmény: foreveryoung2010 (74)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 74

Miért nyitottam volna én külön topikot arra, hogy veled tárgyaljak? Nekem untig elég volt a másik.

 

Ellenreklámokat meg nélküled is lehet csinálni, és azt sem itt kell.

Előzmény: jonas11 (72)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 73

Már segítettem egy névvel a listádon. :))

 

Haladj tovább. :)))

Előzmény: jonas11 (72)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 72

És nem is te csevegsz itt.

Előzmény: foreveryoung2010 (71)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 71

Nem én hoztam létre. :)))

 

Hideg, hideg.

Előzmény: jonas11 (70)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 70

Létrehoztál egy fórumot, ahol kizárólag velem cseveghetsz, és utána megkérdezed, mi közöm a dolgaidhoz ? Muhahahahahahahahahaha

 

Minden egyes posztoddal megerősíted a bérkommentelő verziót. Nem csak az számít, mit mondasz, sőt az számít legkevésbé. Az az árulkodó, amiről nem nyilatkozol.

Előzmény: foreveryoung2010 (69)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 69

Ha jól értem, most a  fizetős verziónál tartasz.

 

Azt gondolod, hogy majd ezt megerősítem neked, ha igaz?

 

Akit fizetnek, szerinted azt érdekli, hogy hol utálják és hányan?

 

Vagy mégis az első verziónál tartasz?

 

És egyébként mi közöd az egészhez?

 

A saját agybajoddal ne terheljél másokat, ennyi a feladatod.

Előzmény: jonas11 (68)
jonas11 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 68

Nem töröltünk semmit tökfej, csak nem érted a szituációt. Természetesen több verzió létezik. Én elsőként arra gondoltam, hogy szimplán egy beteg ember vagy és sokáig ezen elgondolás mentén kommunikáltam veled. Aztán jöttek a jól szervezett akcióid és egyre inkább úgy tűnt, hogy ezt nem egy beteg ember csinálja, hanem olyan, aki ezért kapja a fizetését. De teljesen nyitott vagyok egy harmadik verzióra, aminek a morzsáját sem voltál képes felvázolni.

Azzal, hogy folyamatosan és egyre kínosabban kerülöd a konkrét információkat csak az eddigi hipotézist erősíted meg. Szóval vagy nyögjél ki valamit, hogy szerinted mi van a nickjeiddel, a motivációddal, vagy marad az én verzióm. Minden egyes posztoddal, amiben kizárólag engem hülyézel és képtelen vagy bármi értelmeset felvázolni a saját tevékenységedről, újra és újra nekem adsz igazat.

 

Emlékeztetőül, ezekre a kérdésekre nem válaszolsz:

- Miért van ezernyi nicked?

- Mit csinálsz azon a néhány fórumon, ahol láthatóan utálnak, de te kitartóan kommentelsz, több néven?

- Ha szerinted nem jó, miért nem javítod ki a nicklistát?

Előzmény: foreveryoung2010 (67)
foreveryoung2010 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 67

Gyurikám, saját magadat nem tudod követni.

 

Hiszen egyszer már 'megfejtetted' a rejtélyt, miszerint profi összeesküvés esete forog fenn.  Akkor ezt a verziódat töröljük?

 

Vagy demens állapotodban ezt már elfelejtetted, és újra meg akarod fejteni?

 

Ezt először tisztázni kellene, mert hetenként felesleges ezt újrakezdeni, ha megint elfelejted.

 

Ha az a verziód ugrott, akkor valld be.

 

Akkor lehet a listád sem jó.

 

Több úton nem mehetünk egyszerre, beláthatod. Hogy a lovakat ne említsem.

 

Gondold át, lelkecském.

Előzmény: jonas11 (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!