Keresés

Részletes keresés

LK70 Creative Commons License 2017.05.25 0 0 68

Sziasztok! Tudtátok, hogy a New York Kávéházban minden nap élő cigányzene várja a vendégeket? Több ezer művet játszanak el kotta nélkül, repertoárjukban szinte minden megtalálható! 

[fidelio] Solange Creative Commons License 2007.03.27 0 0 67
Jobbulast kivanok Sandornak, sok szeretettel.




Es egyetertek azzal, hogy nem az idiotaknak kene haboruznia itt...
[fidelio] Feher Sandor Creative Commons License 2007.03.27 0 0 66
A tema cime: "A ciganyzene muveszete" es nem " Idiotak haboruja" Az eredeti kerdesre pedig sajnos az a valasz,hogy meg mindig komaban van a Sanyi es az allapota nem nagyon valtozik,mindannyiunk nagy szomorusagara....
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.05 0 0 65
Ne! Olyat is tud, drága Vilma? Melyikben?
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.05 0 0 64
Drága Iván! Örömmel tudatom, hogy ismét élvezheti hozzászólásaimat, egy másik fórumban ma már meg is dicsértem! Üdvözlettel Vilma
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.05 0 0 63
De most ezért nem kell őssze hencegnetek senkisem nem tőkéletes .Meg van valakonek a Roby Lakatostól a fire dance CD.?
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.04 0 0 62
Drága Vilma! Igaza van, s elnézését kérem, elszoktam már, hogy hozzám hasonló korú hölgyekkel beszélek, csak fiatalabbakkal, merthát az ön korában még erősen munkálhat magácskában a 60-70 (80?)évvel korábban divatos szófordulatok hada, s sora. Alig várom, hogy az unoka után újra visszatérjen, s eme bimbódzó kapcsolatunkat folytathassuk, s hallgathassam intelmeit, melyeket fel is jegyzek, hogyha nem tudok aludni, akkor olvasgathassam. Önnek is csodás, nedvesedésig megrakott pités hetet kívánok! Iván
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 61
(60) Kedves Iván, Ön a középkorban biztosan flagelláns lett volna (majd egyszer kifejtem, hogy ez mit jelent), de ne ostorozza Magát, azért van Magához való esze! Egyet szeretnék kérni Öntől: én sem Ivánkázom, Ön se "Vilizzen" engem. Nénizhet, mert egy bizonyos életkoron túl... Dehát ezt már mondtam. Sajnálom, de ma már nem tudok Önnek válaszolni, a Cecike kisunokámra kell vigyáznom, a szülők bemennek Pestre. Szép hetet kívánok Önnek, kedves Iván, és különösen azt, hogy minden "hendikepp" dacára ne legyen frusztrált! Vilma
[fidelio] ennio Creative Commons License 2006.09.04 0 0 60
HUHH!
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2006.09.04 0 0 59
52,6o...Ronda dolog,de Faludy ürügyén csak meg lehet emliteni az "öregedö cicik balladáját".
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.04 0 0 58
59 Jaj, kedves Vili néni, ha nem tudnám, milyen kedélyes, kedves asszony kegyed, még azt hihetném, amit ön az imént, hogy bántani szeretett volna engem. De mivel tudom, milyen jólelkű néne vagyon, eszembe sem jut ilyen. Ja és kérem arról, amit korábban említett, valami P. C? Vagy P.S? Mit is mondott? Orosz nyelvből van ez a rövidítés? Na szóval, kérem, gyakorolja áldásos tevékenységét, s javítson ki engem, s hozza tudomásomra hatalmas nagy tudását, amelyet a cicijei után már fel is fedeztek rögtön, engem, a tanulatlan bunkót, aki sajnos még a zongora klaviatúráján sem ismeri ki magát, sőt, még a fénykoromban sem! (Ha volt ilyen)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 57
(57) Remélem, legalább ott kiismeri magát a klaviatúrában.
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2006.09.04 0 0 56
kedves Villamos!Interneten bántani --- soha...esetleg politikusokat és mendezsereket..és menedzser gondolkodásu "müvészeket és tollforgatóikat".Inkább évödés,irónia stb.Ha bántani akarnék valakit eme zenei forumon inkább zenét irnék róla/igy a miniszterelnökröl/de ez egyáltalán nem megy, segitséget meg nem kapok. Használ brácsa vonót áztasd két napig hideg vizben,harmadik nap adj hozzá egy fokhagymát és egy zoknit,negyedik nap éjszakáján dobd hátra bal vállad fölött a zoknit és reggelre se hire se hamva a térdborzalomnak.
[fidelio] ennio Creative Commons License 2006.09.04 0 0 55
Iván zongorázik.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 54
Iván és Parsifal Uraknak/Hölgyeknek: Nem tudom, hogy legutóbbi leveleikkel bántani akartak-e engem, vagy csak évődni - az utóbbi jobban esne... Nem tudok sütni - de a csirkepörköltemet mennyeinek mondják! Kedves Iván, játszik-e Ön valamilyen hangszeren? Vagy legalább járt Zeneóvódába? Üdvözlettel Vilma néni
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.04 0 0 53
Térden sok mindent lehet.
[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2006.09.04 0 0 52
31-a brácsa igy bántja a térdet is?Vagy térden kell brácsázni?
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.04 0 0 51
Kedves Vilma néni! Levelem egyáltalában nem volt haragos, tehát biztosan csak megint kegyed ért félre valamit. De ez az ön korában, s brácsista mivoltára gondolva nem csoda. Szeretettel, s bizonyosan mennyei almás pitéjére gondolva öleli: Iván
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 50
Kedves Iván! Nem tudom, hogy mivel váltottam ki haragos levelét, hiszen én mindig kedvesen, és jobbító szándékkal írtam Önnek, vagy Önnel kapcsolatban. Végignézve néhány fórumtárs levelét, másoktól kritikát is szokott kapni... Úgy ötven éve a szép melleimet dicsérték, aztán az intelligenciámat, brácsásként soha (még a Komor Vili bácsinál sem) kaptam komoly kritikát, úgyhogy kedves Iván, biztos abban, hogy én ostoba vagyok? Haragos levele ellenére embertársi üdvözletem, és imádkozom a lelkéért. Vilma
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.04 0 0 49
Kedves Vilma! Máskor is már bebizonyította, hogy olyan ostoba tetszik lenni, hogy értelmezési problémái vannak. Úgyhogy ne nálam tessék reklamálni. Néha a társadalomban hajlamos az ember a másik intelligenciájára legalább minimálisan rátámaszkodni, az egyszerűség kedvéért. Nekem még meg kell tanulnom, hogy magával más a helyzet. Próbálkozom, kézcsók, s csók az unokáknak is, Iván
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 48
(47) Hát, ez az Iván!! Sztem egy atomtudós bújik meg az álarc mögött, aki időnként primitívnek tetteti magát. "A királynőt megölni..." - "mivel én nem vagyok cigány, ezek szerint, mint ti..." Azaz: érthetem, hogy ezek szerint én sem vagyok cigány, akárcsak ti, avagy érthetem, hogy én nem vagyok cigány, bezzeg ti. Okos a fijjú, okos, nattyon okoss.
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.04 0 0 47
47 Értem már! Mivel én nem vagyok cigány, ezek szerint, mint ti, akkor többet ide nem írok.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 46
Kedves monika18 kőszőnom a tanácsodat és még ahogy látom kabát is nagyon helyesen gondolkozik.
[fidelio] Kabát Creative Commons License 2006.09.04 0 0 45
((((( Szóval, aki nem játszott cigányzenekarokban személyesen, vagy közeli családtagja, az ne szóljon ide hülyeségeket ha lehet. )))))
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 44
(42) Kedves CSB! Köszönöm kedves sorait. Egyetértek Önnel, én is úgy vélem, Iván inkább gyámolításra és védésre szorul. Én pl. kifejezetten értékelem, hogy nicknek nem a Róka István, vagy Gerdesits Ferenc nevet választotta, és az utal arra is, hogy Melógyija lemeze biztos van neki. Üdvözlettel: Vilma
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.09.04 0 0 43
Kedves csigabiga! Köszőszőnöm szép szavajit. Lyólesik. Drága Vilma! Köszönöm segiccségét. Az összegabajodik szót valóban rosszul írtam, köszőnőm ismét, hogy felnyitotta a szemem. Lacikakolbász. Te nagyon okos vagy. Monika. Te viszont ostoba. Követed hozzád méltó elődeidet.
[fidelio] monika18 Creative Commons License 2006.09.04 0 0 42
Lacipianist,ha a Fidelion továbbra is részt szeretenél venni,az Ivan Kozlovsky nevét használó mber hozzá(vagy be?)szólásait meg kell szoknod.Engem is idegesit.Nem ő a legokosab,nézd meg a cigányhegedüs témaba hogy beégett. :-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 41
Semmi rosszból de ez az Iván fiúka nagyok okoskának tessze magát mint a ő lenne a legokosabb .De hát mit lehet csinálni ilyenek is vannak a világon .
[fidelio] csigabiga003 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 40
Kedves Vilma Asszony, Ön félreértett engem. Sajnálom. Levelemet a legkomolyabb szándékkal írtam. Kozlovszkíjt nagyrabecsülöm, s némi irígykedéssel veszem tudomásul legújabb hódítását. (bár megvallom, az Ön kecses kacsójára nem pályázom.) Minden jót kívánok a továbbiakra is! Üdvözlettel, CSB
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.03 0 0 39
(40) Kedves Csigabiga003! Szeretném megkérni, hogy ne bántsa Ivánt. Szerintem értékelni kellene, hogy valaki - aki ilyen-olyan okból kifolyólag nem igazán iskolázott - a Lapunk fórumaira írogat. És azt főleg értékelni kellene, hogy időnként egész okos dolgokat. Kérem levelem szíves tudomásulvételét. Üdvözlettel Vilma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!