Keresés

Részletes keresés

somytomy Creative Commons License 2019.01.30 0 0 8

Kicsit felélesztem a topikot: tavaly áprilisban egy Sony erősítőt javíttattam a hifiszerviz.hu-nál valami tízezer forint körüli pénzért. Utána láttam, hogy a javítás részeként levágta a hangszóróvédő relé tetejét (gondolom tisztításhoz), és utána porvédőként egy darab szigszalaggal fedte le. Mindegy, baromi igénytelen, de legalább működik. Október környékén megint torzítani kezdett, úgyhogy emailben érdeklődtem a "garanciával" kapcsolatban (kis naiv), semmi válasz. Azóta újfent kitakarítottam a relét, a torzítás ezzel meg is szűnt. Nem vagyok legyűgözve...

neszójábe! Creative Commons License 2015.10.19 0 0 7

alig van már olyan hely, ahol normálisan és nem aranyáron javítanak.

ha tehetem inkább megcsinálom magam.

Előzmény: Kicsilulu (6)
Kicsilulu Creative Commons License 2015.10.13 0 0 6

Ismét lenne egy szervizzel kapcsolatos kérdésem.

 

Érdeklődni szeretnék a TMX nevezetű szervizről. Állítólag Budaörsiek.
Egy laptop garanciális problémám van, és ők a jótállás szerinti szerviz.
Az egy dolog, hogy gyakorlatilag élő emberrel nem lehet beszélni a megadott telefonszámon, de a hozzájuk beküldött bejelentő mail után kaptam egy automatikus választ, amire újfent válaszolnom kellett az adatok és a probléma leírásával.
De erre már semmi válasz nem jött. Állítólag futárral hozzák-viszik a problémás termékeket.
A megadott telefonszámot meg hiába hívogatom, csak és kizárólag az automatával tudok beszélni, kezelő nincs.
A neten próbáltam információt találni róluk, hát nem túl bizalomgerjesztő dolgokat olvastam.

Kicsilulu Creative Commons License 2014.09.26 0 0 5

Köszönöm az eddigi válaszokat!

dalmata13 Creative Commons License 2014.09.25 0 0 4

én az informatéka szervizében javitattam mission erősítőmet kb 10 évvel ezelőtt.3000 ft volt ,gyorsan ,kifogástalanul dolgoztak.

***RS*** Creative Commons License 2014.09.25 0 0 3

Sajnos nem tudok ajánlani jó szervízt. A Basánál egyszer javíttam magnót egy egyszerű hibával (csúszott a kuplung). Megcsinálták de horror árért.

A Dob utcai Revox boltban (Akusztika) többször is javíttattam, ugyanezt a készüléket néhány évvel késöbb ugyanazzal a hibával.  Nem csinálták meg rendesen, és szintén nagyon drága volt, ráadásul leverték a készülék élét egy kicsit.

Valami megbízható szakit keress, ne szervízt.

Előzmény: Kicsilulu (-)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.24 0 0 2

hát a totelről nekem nem jó a véleményem, megcsinálják, de nem lesz tökéletes, csak elfogadható

Előzmény: big-dewil (1)
big-dewil Creative Commons License 2014.09.24 0 0 1

wigyed a cuccost a totel bt-hez. bp. wisegrádi utca 39. ök megbizhatoak, a többiekröl elég wegyesek a tapasztalatok.

Előzmény: Kicsilulu (-)
_percy_ Creative Commons License 2014.09.24 0 0 0

0 :-pp

Kicsilulu Creative Commons License 2014.09.24 0 0 topiknyitó

Én például érdeklődnék, hogy ismeri-e valaki a Fény-Hang kft szervizt Budapesten? ( A címet tudom. ) 
Megbízhatóak? 
Az interneten gyakorlatilag semmit nem lehet róluk találni, még honlapjuk sincs. 

Lenne egy javításra váró készülékem amit márkailag ők szervizelnek, így kíváncsi lennék, hogy milyen munkát végeznek.
Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!