Keresés

Részletes keresés

Köves Józsi Creative Commons License 2018.09.14 0 0 8

Nálunk 2015-be jött.

Lumi2 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 7

Hát ha még valaki olvassa és hasonló gondolata lenne én a következő terhességemnél tuti ki nem hagyom a probiotikumot, mert az enyémek ekcémások és azt olvastam hogy ezzel lehetne csökkenteni a kockázatát az ekcémának a terhesség alatt. Itt a cikk:  https://protexin.hu/a-probiotikumokrol/gyermekek/probiotikumok-hasznalataval-a-varandos-kismamak-csokkenthetik-a-gyermekuknel-kialakulo-ekcema-kockazatat

Előzmény: Mimi33 (5)
Krisztij Creative Commons License 2014.09.07 0 0 6

Sziasztok! Én abban kérném segítő válaszotokat, hogy mikor jöhetne a második baba optimálisan, ha anyagi oldalról közelítem meg. Kislányom 2 éves elmúlt, én még nem mentem vissza dolgozni, gyed-en vagyok.  A következő babával is szeretnék minél hosszabb ideig itthon maradni, annak pedig nem kis feltétele a megfelelő anyagi háttér. Érdemes-e visszamenni kis időre dolgozni vagy nem? 

Mimi33 Creative Commons License 2014.09.02 0 0 5

Sziasztok!

 

Babát tervezünk, és érdekelne, hogy a hagyományos orvos által ajánlott vitaminokon kívül, valami 100% természeteset tudtok-e ajánlani?

 

Köszönöm!

Tízenhármaska Creative Commons License 2014.06.03 0 0 4

Szia!

 

Van olyan hogy túl öreg anyuka?

 

Ugye ezt nem gondoltad komolyan,és csak izgalmadban -topic nyitás izgalmában - írtad ezt a butaságot :-))

 

Az én kedves nejem 41 éves és babát várunk.

 

Nem látszik öregnek,de lehet csak az én látásom homályos 45 évesen :-))

Előzmény: Keky (-)
ficánka86 Creative Commons License 2014.06.02 0 0 3

Szia! Szerintem nem korai. Nekem van egy 17 hónapos kislányom. És van egy 10 hetes babó a pocakomban. :D

Persze kicsit tartok tőle, hogy mi lesz, hogy bírok majd kettő aprósággal. De szerintem megéri. Én mindig is kis korkülönbséget szerettem volna a gyerekek között. Úgyhogy hajrá! Én csak biztatni tudlak.

té.té Creative Commons License 2014.02.13 0 0 2

Nem korai, nálunk nem egész 2 év különbség van a gyerekek között. Könnyebb volt az 1-2 év mint hittem.:)

Úgy vettük észre a gyerekeknek is jobb, hogy hasonló évjáratok.

Előzmény: Keky (-)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.12 0 0 1

nekünk 15-ben lesz, azaz áprilistól hajrá

bakibaby Creative Commons License 2014.02.11 0 0 0

Tes0.

 

bb

Előzmény: Keky (-)
Keky Creative Commons License 2014.02.11 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

A kisfiam 14 hónapos, de mivel nem szeretnék túl öreg anyuka lenni később és idén leszek 31 szeretnénk ha mostanában megfoganna a tesó is. Valaki szerint túl korai ilyen hamar, nehéz lesz, de nem baj, hiszen vannak akiknek nehezebb a helyzete ikrekkel, vagy még hamarabb estek teherbe az első után. 

Ki jár még hasonló cipőben? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!