Keresés

Részletes keresés

mangomineral Creative Commons License 2016.07.10 0 0 297

Tökéletesen egyetértek!

Előzmény: London-Jack (296)
London-Jack Creative Commons License 2013.11.15 0 0 296

Anyósék felélik az örökséget

 

Anyósodék nem élnek fel semmiféle  örökséget. Ugyanis nincs örökség, csak vagyonuk van, amivel azt tesznek amit akarnak és amihez a feleségednek kuss, neked meg aztán pláne. 

 

Örökség majd akkor lesz, ha lesz, ha elhalnak és hagynak hátra örökölhető vagyontárgyat. 

De az sem lesz a tiéd, csak a feleségedé, ha még akkor is az lesz egyáltalán. 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (-)
Re:barbara Creative Commons License 2013.08.29 0 0 295

He-he...

 

Kizsarolt szülőtartás

Az alábbi levél beküldőjének édesanyja elégé sajátosan értelmezi a szülőtartás intézményét. Kedves Zugugyved!   En a kovetkezo probemaval forulnek Onhoz. jelenleg kulfoldon elek es terveztem volna hazakoltozni, de a kialakult esemenyek miatt elegge elkeseredetten irok Onnek[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

boonboon Creative Commons License 2013.08.24 0 0 294

Maradj még nagyonintelligens! Csak el nem menj!:))

Előzmény: longhprn (293)
longhprn Creative Commons License 2013.08.24 0 0 293

Na jó, befejeztem ezzel az idióta kompániával, ezekkel szánalmasan beszűkült agyú szerencsétlenekkel, akik valamilyen patologikus oknál fogva annyira szeretnék hinni, hogy én és buddy ugyanaz a személy vagyunk pusztán azért mert egyedüliként egyetértettem vele. Voltaképpen persze, parabolapályán szarom le hogy ezt gondoljátok, a mindennapjaimon ez mit sem változtat, pusztán csak megerősít abban a tapasztalatomban, hogy több az ostoba ember sajnos mint az épeszű... Főleg ebben az Index nevű hazug, libsi szennycsatornában, ahová amúgy is csak akkor kukkantok be ha úri kedvem szerint rövid időre szembesülnék a szellemi dögvésszel és azok bestiálisan romlott gondolkozású tulajdonosaival, mint ahogyan egyesek a London Dungeonba is bemennek, pedig tudják nem lesz nagy kunszt amit ott találnak, de éppen ráérnek és gondolják miért ne, ha már itt vagyok... Másnapra pedig elfelejtik az egészet..

 

A minőség nelkül való lények tobzódása végül is egész életemben érdekelt, különös jelenségek figyelhetők meg, ha az embernek véletlenül arra támad kedve, hogy pár percre korpa közé keverje magát, majd megundorodván a látványtól sietve távozzon...

 

Ahogy most én is teszem.

islamorada Creative Commons License 2013.08.24 0 0 292

Ha normalisan viselkedik akkor biztosan adtak volna az anyosek. De gondolom azonnal kovetelozni kezdett, feltetetoen parancsolo agressziv hangnemben es azok becsuktak a penztarcat. Van itt a forumban egy no akinek a veje meztelen seggel erkezett a hazassagba es kifosztotta oket, jomenetelu emberek, eveken at csak adtak, a vej nem is dolgozott, nozott, szorakozott, mire eszbekaptak addigra mar a kozben elvalt lanyuknak alig maradt valami, az unokat a nagyszulok nevelik mert az anyja mar kemenyen dolgozik a penzert, az a szemetlada meg gyerektartast se fizetett, a sajat gyereket sem latogatja. Vannak ilyen emberek, tanacsos kerulni oket.

Na mentem, / kirandulni/, legyen egy szep napotok...

Előzmény: boonboon (291)
boonboon Creative Commons License 2013.08.24 0 0 291

Most mond meg! Akinek csak ennyi esze van, mit vársz tőle? Igaz, attól még szerény lehetne, de ez ráadásul nagyon nagyra tartja magát. Sok buta ember van ezzel így. Sajnos.

Előzmény: islamorada (290)
islamorada Creative Commons License 2013.08.24 0 0 290

Igen, menni kene neki a fenebe es osszehuzni magat, orulni hogy meguszta. Bar eleg mocsok dolog hogy valaki a felesegevel sincs megelegedve, a kolleganojen tori a fejet de a csalad penze az kene!  Ijeszto hogy milyen alakok vannak, nagyon remelem hogy az anyos rajta tartja majd a penzezzsakon a kezet es csak a lanya orokol, addig nem ad! Meghalnek ha ilyen vej kerulne a csaladomba!

Előzmény: boonboon (289)
boonboon Creative Commons License 2013.08.24 0 0 289

Nem érti, hogy éppen ezzel árulja el magát.  Na erre mondtam, hogy IQ liht.

Előzmény: islamorada (288)
islamorada Creative Commons License 2013.08.24 0 0 288

Oregem barhonnan netezhetsz, barki geperol.....olyan szanalmas ez az erolkodes, a csaladod ugyis rajon hogy ki vagy ha a topikot latja, ne nezd mar oket hulyenek, ezzel a gorcsos  bizonyitgatasokkal meg rosszabba teszed a dolgot.  Vagy maris rajottek es azert ez a bizonyitgatas?

Előzmény: longhprn (287)
longhprn Creative Commons License 2013.08.24 0 0 287

Istenem, sokszor mondtam már, hogy az Index a szellemileg leépült libsik pöcegödre..., no de ennyire !

 

Itt az IP címem idióták, kérjétek el buddytól és rájöttök szarvasmarhák, hogy nem vagyunk egy és ugyanaz a személy:

longhprn Creative Commons License 2013.08.24 0 0 286

Na jó, hagyjuk, hülye vagy mint a setét éjszaka.

Libsi vagy, ez nem kétséges...

Előzmény: islamorada (275)
boonboon Creative Commons License 2013.08.24 0 0 285

Nyilvánvaló. Nem veszi észre, hogy észre van véve. Az egyszerűség netovábbja, hogy erőlteti a dolgot. Szánalmas.

Előzmény: Re:barbara (276)
boonboon Creative Commons License 2013.08.24 0 0 284

De még mennyire, hogy lehet. És láthatón az is. Ezt persze egy átlag alatti IQ-val nem lehet jól megítélni és nyilávánvalan nem is tudod. Ne is erőlködj! Semmilyen nicken! Persze az önvédelemhez neked is jogod van, csak szólok, hogy rettentően átlátszó. Olyan IQ light.:))

Előzmény: longhprn (274)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.24 0 0 283

Semmi. Újabb sztorin ötölök. :D

Előzmény: Mutual Friend (282)
Mutual Friend Creative Commons License 2013.08.24 0 0 282

Na miz' ujs' azóta?

 

Megenyhült a mama vagy nem ?

Előzmény: Törölt nick (280)
islamorada Creative Commons License 2013.08.23 0 0 281

Nem tudsz sertegetni bennunket mert mindig azt nezzuk hogy kitol jon.....Elegge latjuk hogy kitol, jol leszerepeltel....

Jo, tartsuk a topikot eletben, hatha lesz a kornyezetedbol hozzaszolo, raismero....

Előzmény: Törölt nick (280)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.23 0 0 280

Hagyjad őket, szellemi fogyatékosok. Marhára nem érdekel a véleményük. Majd pont ilyen célközönségtől fogok életvezetési tanácsokat elfogadni főleg a kivénhedt floridai prostituálttól, meg a nyóckerból észt osztó szupernagyitól. Hagyjuk ezeket, hadd főjenek a saját levükben. 

Előzmény: longhprn (274)
Kheyra Creative Commons License 2013.08.23 0 0 279

Jajj, hát itt él szellemi életet, na.

Előzmény: Re:barbara (277)
islamorada Creative Commons License 2013.08.23 0 0 278

Hat nem? Barmelyik percben olvashatja aki a csaladot vagy anyosekat ismeri es maris lebukott! Nem sok esze van!

Előzmény: Re:barbara (277)
Re:barbara Creative Commons License 2013.08.23 0 0 277

Szoval a hozzaszolasaiddal  erosited a gyanut, legalabb annyi eszed lehetne hogy hagyd a topikot sullyedobe menni mielott eszrevennek

 

Hhát ez az!

De még annyi esze sincs, hogy hagyja ráborulni a feledés homályát a topikra... :-DDDDD

 

 

Előzmény: islamorada (275)
Re:barbara Creative Commons License 2013.08.23 0 0 276

Ha valami úgy néz ki, mint egy kacsa, úgy úszik, mint egy kacsa és úgy hápog, mint egy kacsa, az minden valószínűséggel egy kacsa. :-DDD

 

 

Előzmény: longhprn (273)
islamorada Creative Commons License 2013.08.23 0 0 275

Latom uj regisztralas es uj nev. Mit eroskodsz, minel tobbet irsz be es magyarazkodsz, annal tovabb van szem elott a topik es az anyosek vagy valaki aki ismeri a sztorit a szemuk ele kerul. Orulj ha megusztad hogy nem derul ki es nem hajitanak ki az ajton. Ezt most joindulatbol mondom bar nem erdemelsz ilyet, de az eszbeli kepessegeid sem a topon vannak ha te itt tovabb eroskodsz, senki nem hiszi hogy nem igazi a tortenet, az erolkodeseid is mutatjak hogy szeretned megsemmisiteni, maskor hasznald az agyadat mielott ilyesmibe fogsz, illetve ne legyel elvakult es moho. Szoval a hozzaszolasaiddal  erosited a gyanut, legalabb annyi eszed lehetne hogy hagyd a topikot sullyedobe menni mielott eszrevennek. Ne felj csak, a csalad elott ki nem mosod magadat, illetve ha elfogadjak is az ostoba magyarazatot a "csak felmeres volt"-rol, a gyanakvas egy eletre belejuk ivodik, plusz a masik topik is betesz, te aztan nem fogsz penzt kapni szamolatlanul a kezedbe......

Előzmény: longhprn (274)
longhprn Creative Commons License 2013.08.23 0 0 274

Szerintem meg ha buddy eljátszott ezzel a dologgal akkor máris nem lehet IQ light...:)

IQ lightos emberek a kocsmába söröznek és harmadosztályú futballmeccsekre járnak kulturális elmélyülés gyanánt, nem közvéleménykutatnak egy spec élethelyzet felvázolásával az indexen...

 

IQ light az aki emiatt buddy-t IQ lightnak minősíti. Sok jelzővel el lehet látni buddy-t emiatt, de hogy IQ light lenne az nem stimmel...

Előzmény: boonboon (271)
longhprn Creative Commons License 2013.08.23 0 0 273

Istenem, én vagyok aki kiállt buddy mellett és én nem buddy vagyok. Olyan mérhetetlenül szánalmas vagy, hogy face value-n elhiszed a marhaságodat.

Az nem lehetséges, hogy én egy másik személy vagyok? Csak az az agyament fixációd az egyetlen lehetséges, hogy az én nickem és buddy egy és ugyanaz a személy?

 

Előzmény: csöszke 63 (267)
halaloszto Creative Commons License 2013.08.23 0 0 272

Valami valsag biztos van az eleteben, hogy ahelyett hogy a csaladjaval meg a melojaval foglalkozna, ilyeneken fantazial. Nekem az a tippem hogy kirugtak a melobol, vagy kirugta az asszony.

 

Vajk

Előzmény: boonboon (271)
boonboon Creative Commons License 2013.08.23 0 0 271

Ha igaz lenne, akkor is rendkívül igénytelen / IQlight vagy, ha ez neked játék, és főleg "szellemi". Nem lenne jobb hagynod az egészet? Egyre mélyebbre taszítod magad! Ha egyáltalán érted mit is mondok.

Előzmény: Törölt nick (263)
Qqberci Creative Commons License 2013.08.22 0 0 270

Anyósod helyében mindenesetre jól tökönrúgnálak. No nem komolyan, csak úgy viccből...

Előzmény: Törölt nick (263)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.22 0 0 269

nem érted a lényeget

Előzmény: Lédiell (253)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.22 0 0 268

Szerintem lottózzál. Hátha bejön egy telitalálat addig, amíg a gyerekeid megházasodnak. Aztán majd olvasgasd, amikor a gyerekeid leendő házastársai  hasonlóan "rendkívüli szórakoztató szellemi játékot" játszanak valamelyik fórumon.

 

Egyébként melyik része nem igaz? Például csak a topik címéből: hogy van örökség, hogy felélik, vagy már az sem, hogy vannak egyáltalán "anyósék"?

 

1. Vannak anyósék, de nem örököltek, csak eljátszottál a gondolattal, hogy mi lenne, ha örökölnének?

2. Vannak anyósék, örököltek, és eljátszottál a gondolattal, hogy mi lenne, ha elszórnák a pénzt?

3. Eljátszottál a gondolattal, hogy vannak anyósék?

 

Szerintem is jó játék, és főleg milyen szellemi! :D

Előzmény: Törölt nick (263)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!